Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ???


ΒΙΚΥ

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!!ΔΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ!!!ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΧΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ!!

ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ 29-12.ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ 2-12 ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ!!2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΡΟΖ ΚΑΙ ΥΠΕΘΕΣΑ ΟΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ..ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΣ!!!ΧΩΡΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!(ΒΕΒΑΙΑ ΜΙΑ ΕΠΑΦΗ ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ-ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ))ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΡΟΖ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΖΑΛΑΔΕΣ!!!ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΡΚΕΤΑ!!!ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΗΛΑΖΩ ΑΚΟΜΗ!!ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ!!ΟΤΑΝ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΑΠΟΤΟΜΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΡΑΜΠΕΣ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ-ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΣΤΗΝ ΕΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ!!ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑΝ ΡΟΖ ΑΛΛΑ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΤΙ ΥΓΡΑ ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΜΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΑ!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΤΑΝ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ 35 ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ 33 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ 27 Η 28 ΜΕΡΕΣ!!ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ 32 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ!!ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΚΑΤΙ???ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΛΕΤΕ??ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ??ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΖ ΤΗΝ 26 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακι....μηπως να κανεις ενα τεστακι η μια χοριακουλα???Κατι μυριζει εδω που λεφεται νινι..

Στο ευχομαι ολοψυχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ 29-11!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ!

ΑΝΤΕ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ! ΦΥΓΕ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνε ένα τεστ εγκυμοσύνης να βγείς από την αγωνία σου.

Υπάρχουν διάφορα και έγκυρα, τα οποία σου δείχνουν από την 4η μέρα της σύλληψης αν είσαι έγκυος ή όχι.

Κι εγώ είχα πάρει περισυ ένα τέτοιο και είχε βγεί θετικό. Σου ευχομαι να μας ανακοινώσεις τα ευχαριστα σύντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΗΣ....!!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ -ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!!ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΛΠΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ!!!ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΡΟΖ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα μου εχει τυχει - χωρις να θελω να σε απογοητευσω φυσικα- το αντιθετο...Δηλ. να μου ερχεται αυτο το καφετοροζ στην αρχη να σταματαει και μετα απο 2-3 μερες να ερχεται η κανονικη ροη...Τι να πω ομως?

Δεν ειναι ολες οι περιπτωσεις ιδιες...Μακαρι να εισαι εγκυος γλυκια μου και να κανεις ενα ομορφο 2ο παιδακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΝΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ!!ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΟΙ ΖΑΛΑΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΥΞΗΘΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ!!!ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΖΑΛΑΔΕΣ!!ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΕΒΑΙΑ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!ΤΩΡΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ 37 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ 9 ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ!!!!ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΟ ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ!!ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ......ΛΕΤΕ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι μου στο ευχομαι ολοψυχα!Ολη αυτη η καθυστερηση εμενα μου μυριζει για μπεμπακι αφου οπως λεσ ο κυκλοσ σου μετα τη γεννα εχει φτασει τισ 28 μερες.Καλα αποτελεσματα κοριτσακι μου!περιμενουμε νεακια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...