Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορίτσια, τη θετική σας ενέργεια pleaseeeeeeeee!!!


Recommended Posts

Να'σαι καλα κοριτσακι μου !Κοιτα να εισαι χαλαρη,να ΜΗΝ αγχωνεσαι οσο μπορεις κ να απολαυσεις αυτο που σου συμβαινει!!!!!!!Ζεις μεγαλες στιγμες :P:);) !!Να μας λες τα νεα σου!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγχαρητήρια Μαίρη!!! :woohoo: :laugh: :woohoo: :laugh: Καλε τι ευχάριστα πρωτομηνιάτικα νέα είναι αυτά???

Γιόρτασε το κοπέλα μου.Μπράβο!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοριτσάκι!!!!!!!!

Το καλύτερο δωράκι για τον μήνα των γιορτών!!!!!!

Σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και σε 9 μήνες να πάρεις αγκαλιά το ομορφότερο μωρό στο κόσμο - το δικό σου μωρό!!!!!!

Άντε κορίτσια έρχετε και η σειρά μαςςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ πολύ !!!!!!

Τι να σας πω, έχετε πιστη στο theo k επιμονη k όλα γίνονται!

σύντομα ΟΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Ο L E Σ !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο βρε κορίτσι συγχαρητήρια παρα πολυ χαρηκα σημερα...αντε καισ τα δικά μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοριτσακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh:

ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα μπεμπε που θα σας παρει τα μυαλα!!!!!!!! :woohoo:

φιλιαααααα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mary1976 έγραψε:

koritsiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

egyooooooooooooooooooooooooossssssssssssssssssssss

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :lol: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να απολάυσεις αυτην την τόσο ξεχωριστή περίοδο της ζωής σου που μόλις ξεκινά. Άντε και στα δικά μας οι υπόλοιπες!

Αλήθεια πως διαπίστωσεσ την εγκυμοσύνη, με τεστ ή χοριακή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sinxaritiriaaaaaaaaaaaaaaa μια χαρά μας μπήκε ο μηνας κορίτσια μια xaraaaaaaaaaaaaaaaa :) :) σου εύχομαι γλυκιά μου να έχεις μια υπεροχη εγκυμοσύνη άντε k στα δικά μας οι υπόλοιπες κορίτσια άντε k αλλα σποράκια να "καουσουμε" αυτή την εβδομάδα :):):)!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΜΠΗΚΕ Ο ΜΗΝΑΣ!!!!!!(βασικα ο προηγουμενος...χα!χα!)να πανε ολα καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΑΙΡΗ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΝΕΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mary????????????????sygxarhthhhhhhhhhria!!!!!!!!!!!!είδες τελικά που ήταν θετικότατο???????????μπράβο κοπέλα μου!!!paaaaaaaara πολύ χάρηκα!!!!!!!να έχεις μια όμορφη+ήρεμη εγκυμοσύνη!!!!!!!σχεδόν μαζί θα κάνουμε τις εξετάσεις μας!!!!!!!!

little-angel σου στέλνω "καρματακι"...στο χρωστάω...ακολουθούν και άλλες!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: se oles!και σύντομα και άλλες να μας πουν τα euxaaaaaarista!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

mary????????????????sygxarhthhhhhhhhhria!!!!!!!!!!!!είδες τελικά που ήταν θετικότατο???????????μπράβο κοπέλα μου!!!paaaaaaaara πολύ χάρηκα!!!!!!!να έχεις μια όμορφη+ήρεμη εγκυμοσύνη!!!!!!!σχεδόν μαζί θα κάνουμε τις εξετάσεις μας!!!!!!!!

little-angel σου στέλνω "καρματακι"...στο χρωστάω...ακολουθούν και άλλες!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: se oles!και σύντομα και άλλες να μας πουν τα euxaaaaaarista!!!

:kiss::kiss::kiss:(στο εστειλα χθες εγω ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο γλυκια μου!!!!Ευχομαι να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Επισης ευχομαι ολος ο μηνας, να ειναι γεματος ανακοινωσεις εγκυμοσυνης!!!!!!! ;) :silly: ;) :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και στις υπολοιπες κοπελες γρηγορα να μεινουν εγκυουλες..Γουρλιδικος ο Δεκεμβριος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπέλα μου συγχαρητήρια!!!βρε τι γουρλίδικος μήνας που ήταν αυτός!!!τόσες εγκυμοσύνες!!!

να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και να κρατήσεις σε λίγους μήνες ένα γερό μωράκι στη αγκαλιά σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια με συγκινήσατε...

σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!

ναστέ καλά!

Με test διαπίστωσα την εγκυμοσύνη, μίλησα με το γιατρό μου, ο

οποιος θα με δει την επομενη βδομάδα,

δεν μου είπε τίποτα για χορειακή, μονο για φολικό οξύ μου

είπε k έτσι δεν θα πάω μάλλον για χορειακή...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ K ΠΑΛΙ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρουλα ειδες εισαι εγκυος!!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια.... :)

αντε κοριτσια μου φαινεται οτι ο δεκεμβρης θα εχει πολλες εγκυμοσυνες και γεννες μην ξεχνιομαστε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια κοριτσάκι μου εύχομαι όλα να είναι τέλεια και σύντομα να έχεις το μωράκι σου στην αγκαλίτσα σου!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...