Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΒΑΜΑΙ......


molly

Recommended Posts

Moly πραγματι βεχουν δικιο τα κοριτσια,μην σκεφτεσαι τοσο αρνητικα δεν σε βοηθα,περιμενε τα αποτελεσματα των εξετασεων κ προς το παρον ασχολεισου μονο με το μωρακι σου....ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ολα να πανε καλα κ θα περιμενουμε νεα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 87
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μην ανησυχείς, κατά πάσα πιθανότητα δεν είναι τίποτα!Αλλά και στη χειρότερη περίπτωση, που θα υπάρχει κάποιο προβληματάκι (κούφια η ώρα), με την κατάλληλη θεραπευτική αγωγή σίγουρα θα λυθεί. Δεν υπάρχει περίπτωση! Χαλάρωσε λοιπόν, κάνε τις εξετάσεις σου και όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδα καταλαβα τι εννοεις απο τη φωτο αλλα δεν ειναι εντονο,σιγουρα διορθωνεται μην αγχωνεσαι!

Θα σε σκεφτομαι και θα σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργια!!! :kiss::kiss::kiss:

Μολις γυρισεις να μας ενημερωσεις ναι; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΡΚΙΝΟ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΘΑ ΠΑΤΑΓΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΣΟΥΝΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ.ΔΕΝ ΕΚΔΗΛΩΝΟΝΤΕ ΕΤΣΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΑΠΛΑ ΠΗΓΕΣ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑΤΡΟ,ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΣ ΗΞΕΡΕ ΣΕ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΗΓΕΝΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΚΟΥΚΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να γυρίσεις με ευχάριστα νέα από την Αθήνα..

Να είσαι αισιόδοξη και όλες σου στέλνουμε τη θετική μας ενέργεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι ολοψυχα ολα να πανε καλα!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Αυτου που εγραψεις για τη φιλη σου (που επαθε κατι παρομοιο απο αγχος) μια φιλη μου απο αγχος της μουδιασε το μισο της προσωπο με αποτελεσμα ν'ανοιξει το ματι της και να μην μπορει ουτε να το κλεισει!!!! Κι αυτη σε νευρολογο πηγε, τις εκανε κατι ενεσεις και εγινε περδικη, συν του οτι απο τοτε επαψε να αγχωνεται για το παραμικρο!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

Πήγαινε για τις εξετάσεις σου και να δεις που δε θα είναι τίποτα.

Πάντως είσαι κούκλα.Και ο γιος σου γλύκας.

Να σαι καλά Παναγιώτα μου.Κι εσύ μου είσαι πολύ

συμπαθής.Διαβάζω τα ποστ σου,αλλά δεν έχει τύχει να τα πούμε!

Και το δικό σου μπεμπέ είναι σκέτη γλύκα! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε μην φοβασαι!και γω το ειχα παθειμετα απο μια πολυ ασχημη περιοδο της ζωης μου,απ'οτι θυμαμαι ηταν το αριστερο,ημουν πολυ χαλια ψυχολογικα και μια μερα ξυπνησα και ηταν μικροτερο!για κανενα μηνα ηταν ετσι,ανοιξε απο μονο του,πιστευω απο την ψυχολογια μου εγινε αυτο...φυσικα σ'ολους τους ανθρωπους,δεξια με αριστερη πλευρα ειναι διαφορετικη,το ενα ματι ειναι πιο μοκρο,το ενα στηθος,κτλ...μην στεναχωριεσαι,να χαρεις το παιδακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι ολα καλα θα πανε,θα δεις!!Να σκεφτεσαι θετικα κ να παιρνεις δυναμη απο τους αγαπημενους σου :):) !!Καλο ταξιδι κ να μη φοβασαι τιποτα!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου σίγουρα δεν είναι όλα αυτά τα τραγικά πράγματα

που σκέφτεσαι .

Αυτό, άρχισε λογικά να σου συμβαίνει μετά απο έντονη ψυχολογική φόρτιση,

μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά,με τον κατάλληλο γιατρό και με τον άνδρα σου στο πλάι σου που καλά κάνουν καμία φορά και φωνάζουν σε έμας τις ξεροκέφαλες .

Εύχομαι ολα να πάνε καλά μετά την επίσκεψη στην Αθήνα και με το κάλο να γυρίσεις στο παιδάκι σου και με ανεβασμένο το ηθικό ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ...

ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙ ΕΔΕΙΞΕ Η ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΑΥΡΙΟ... ΚΑΙ ΔΕΣ ΤΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΑΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ... ΣΕ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ...

Η ΑΛΛΑΓΗ ΕΙΚΟΝΩΝ ΠΑΝΤΑ ΩΦΕΛΕΙ!

ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΟΒΑΡΟ...

ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ... ΚΟΥΡΑΣΗ, ΞΕΝΥΧΤΙ, ΕΠΙΛΟΧΕΙΟΣ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΒΛΕΠΩ...

ΕΙΧΑ ΠΥΡΕΤΟ 38 ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΓΙΑ 4 ΜΗΝΕΣ, ΜΕΧΡΙΣ ΤΙΣ 12-1 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΡΝΑΓΕ... ΤΟ ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ-ΛΙΣΤΕΣ, ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΚΑΤΕΒΑΤΑ!

ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟ... ΚΑΙ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΩΣ ΔΙΑ ΜΑΓΕΙΑΣ... ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΠΟΥ ΥΠΕΓΡΑΨΑ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟΤΕ!!!

ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ?

ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΑΤΡΟ, CLUB, ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ, ΛΥΡΙΚΗ... ΟΤΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ!!!

:cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

Ή ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙΣ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ... ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΔΩ??? ;)

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΡΙΑΝΑ ΝΕΑ ΣΟΥ... ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΚΙ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ και πάλι όλες σας!

Αγγελική θα αφήσω ανοιχτή την επιστροφή μου,γιατί δε ξέρω πότε

θα ξεμπερδέψω.Θα ήθελα να σας συναντήσω αλλά δεν είμαι και στα χάι μου,

οπότε αστο.

Ας είναι όλα καλά και το μόνο που θα θέλω είναι να γυρίσω και πάλι στο σπιτάκι μου και στον πριγκιπάκο μου,που θα με περιμένει να στολίσουμε το πρώτο του χριστουγεννιάτικο δέντρο!

Τα πρώτα μας Χριστούγεννα βλέπεις φέτος και εύχομαι να είναι όπως τα ονειρευτήκαμε εγώ και ο μπαμπάς του!!!! :unsure::unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly77 έγραψε:

Θα δεις όλα θα πάνε καλά!!Σου στέλνω κι ένα ακόμη κάρμα για καλή τύχη!Φιλιά.Έχω κι εγώ ένα αγοράκι 4,5 μηνών.

kelly77 ανταποδίδω το καρμα!

Μόλις γύρισα από τη μαγνητική τομογραφία.

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!! :dry:

Τι εμπειρία ήταν αυτή???????????

Εχω και κλειστοφοβία,τα είδα όλα μιλάμε!Αλλά κατάφερα και την τελείωσα.35 λεπτά ήμουν μέσα στο μηχάνημα!

Πώς άντεξα ένας Θεός το ξέρει....

Αύριο θα βγουν τα αποτελέσματα.Είμαι ήρεμη όμως.Δε φοβάμαι.

Έχω θετική σκέψη και την καλή ενέργεια που μου στείλατε όλες εσείς!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: :kiss

θα πάνε όλα καλά,δε θα είναι τίποτα και καθίσω να στολίσω το σπιτάκι μου..

Σήμερα πήραμε και τη στολή του Αη-Βασίλη την έπλυνα και αν έχει στεγνώσει μέχρι αύριο,θα βγάλω φωτο τον πρίγκιπα και θα σας την δείξω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

molly μου όλα καλά θα πάνε θα δεις!ρώτησα μια φίλη μου η οποια είναι οφθαλμίατρος τι θα μπορούσε να υποψιαστεί σε μια τέτοια περίπτωση και επειδή είμαι και γω οπτικός μπορώ να καταλάβω τι παίζει.μου είπε πως μπορεί να φανταστεί 2 pragmata.h' κάποια φλεγμονή,η' χαλάρωση κάποιων μυών του οφθαλμού!το μάτι μας δεν μεγαλώνει ποτε..απλά αυτά που το προστατεύουν(μεμβράνες,μύες,άνω-κάτω βλέφαρο και πολλά αλλα τα οποια δεν τα αναφέρω για να μην γίνω κουραστική.δεν θα μπορούσε να φανταστεί κάτι άλλο..οποτε καλή μου μην ανησυχείς!!!!!!όλα καλά θα πάνε!!! :kiss::kiss::kiss::):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ώρα!ξέχασα να ολοκληρώσω την πρόταση μου..συγχωρέστε με..δεν ξέρω τι έχω πάθει!μάλλον έχασα το μυαλό μου με το σποράκι μου.. :P :silly: απλά αυτά που τα προστατεύουν μπορούν να επηρεαστούν και να μας μπερδέψει νομίζοντας πως το μάτι μας αλλάζει μέγεθος και morfh.sou στέλνω "καρματακι" για καλή επιτυχία(που την έχεις!!!!!) και θετικές σκέψεις !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολλυ μου σε σκεφτομουν σημερα με τη τομογραφια...

Θα δεις αυριο οτι δε θα εχουν τιποτα κακο να σου πουν! ;)

Χαιρομαι που σε χαλαρωσαμε κοριτσακι!! :kiss:

Περιμενω νεα σου! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ!

Τώρα που το λες μου πρέπει να προσπαθήσω λίγο για να κλείσω το προβληματικό μάτι και πολλές φορές αισθάνομαι οτι δεν "υπακουει" στις εντολές μου!

Μακάρι να είναι κάτι τέτοιο...

Φιλάκια στο σποράκι σου!!! :kiss::kiss:

Πόσο είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...