Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μεχρι ποτε?????????


Recommended Posts

Καλημερα!

Θα ηθελα την συμβουλη σας!

Η κορουλα μου ειναι 4 μιση μηνων και την θηλαζω αποκλειστηκα..δεν δινω και ξενο γαλα..το θεμα μου ειναι μεχρι ποτε μπορω να την θηλαζω?Ειμαι ηδη 12 εβδομαδων και ναι μεν αρχιζει και μεγαλωνει η κοιλια οποτε 1ον) δεν με βολευει ποσο μαλλον αργοτερα και 2ον) κανει να θηλαζω σε ολη την εγκυμοσυνη?

Καλε εχω μπερδευτει..please help..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμά again το ιδιο ειχα παθει και εγω!! οταν η μικρη μου ηταν 4 μηνων εμεινα εγκυος στο τριτο!!! ειχα ρωτησει το γιατρο τι πρεπει να κανω με τον θηλασμο! μου ειπε να συνεχισω να θηλαζω μεχρι να σταματησει εντελως!(λενε οτι αν θηλαζεις και συνχρονως μενεις εγκυος -το γαλα σιγασιγα μειωνεται για να προετοιμαστει ο οργανισμος για το επομενο μωρακι!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω ηθελα -αλλα πρεπει να ετοιμαστει ο οργανισμος για το αλλο μωρακι! αληθεια πως εμεινες ξανα εγκυος?? το ηθελες??γιατι εγω ουτε καν το ειχα σκεφτει για τριτο-και μολις εμαθα οτι ειμαι ξανα εγκυος τα ειδα ολα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δες σαυτην τη διευθυνση.

http://www.kellymom.com/bf/tandem/index.html

Θα βρεις πολλες και σημαντικες πληροφοριες!

Παντως μαμαδες που εφαρμοσαν το ταντέι nursing μιλανε με τα καλυτερα λογο και το θεωρουν ως μια πανεμορφη εμπειρια!

Αν παντως η εγκυμοσυνη σου δεν ειναι υψηλου κινδυνου και ολα πανε καλα μπορεις να συνεχισεις να θηλαζεις.

Ρωτησε καλυτερα και τον γυναικολογο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...