Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΕΛΟΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗ......


Recommended Posts

ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ :) ΧΤΕΣ "ΕKΑΝΑ" ΤΙ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ.2 ΑΡΙΣΤΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ,ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ......7/12 ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!! :P ΕΧΩ ΠΑΡΕΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και βέβαια έχεις παρέα... και μεγάλη μάλιστα!!!!!!!!!!

καλή επιτυχία!!! σου εύχομαι στις 7/12 να πάρεις το ομορφότερο Χριστουγεννιάτικο δώρο!!!!!!! :):)

εγώ την άλλη εβδομάδα θα πάω για ωοληψία..

φιλιά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρόζοι1, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΨΗΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!!!! ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΤΩΡΑ ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ....ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ!

geozouli, ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΣΥΝΤΟΜΑΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!! :) :) :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλως σας βρηκα. και γω την αλλη εβδομαδα παω για ωοληψια. επιτελους!!!η Ε2 ανεβηκε απο 93 που ηταν την τριτησε 400!!σημερα.ουφ!!ΠΑΝΑΓΙΑ μου βοηθησε μας!!

καλη επιτυχια σε όλες μας και πολλα θετικα σε αυτες που βρισκονται στην αναμονη!! :cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρόζοι1

ο αι-βασιλης θα ρθει πολυ νωριτερα σε σενα φερνοντας στην κοιλιτσα σου ενα ή και δυο μωρακια.σου ευχομαι ολοψυχα ότι καλυτερο με μια μεγαλη++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++χοριακη. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΡΟΖΟΙ ΜΟΥ

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΡΟΥΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ 2 ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!! ΚΟΙΤΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ, ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΕΝΤΟΛΕΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ!!!

ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΤΕΡΑΣΤΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΕ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ! ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΓΙΑ ΕΞΩΔΩΜΑΤΙΚΗ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΩΝΩ ΩΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna_maria έγραψε:

ΕΥΧΟΜΕ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ! ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΓΙΑ ΕΞΩΔΩΜΑΤΙΚΗ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΩΝΩ ΩΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ?

Άννα-μαρία μου ξέρω ότι για να σου χορηγήσουνε τα φάρμακα της εξωσωματικής από το Ταμείο σου σου ζητάνε κάποιες εξετάσεις, μέσα σε αυτές είναι και η σαλπιγγογραφία.

ο γιατρός σου δεν σου έχει ζητήσει να κάνεις? συνήθως πριν καταλήξεις στην εξωσωματική πρέπει να προηγηθούν κάποιες εξετάσεις από σενα και τον άντρα σου για να διαπιστωθεί τι πρόβλημα υπάρχει, αν υπάρχει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rozi1 έγραψε:

ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ :) ΧΤΕΣ "ΕΑΝΑ" ΤΙ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ.2 ΑΡΙΣΤΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ,ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ......7/12 ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΕΙΑΚΗ!!!!! :P ΕΧΩ ΠΑΡΕΑ?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΔΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ....

(πως λέμε είδα ΦΩΣ....)

ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΣΧΕΤΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ:

Στην εξωσωματική άραγε πρεπει

οπωσδηποτε να παρουμε φαρμακα

πριν την εμφυτευση??

Ειμαι λιγο ασχετη...αν ειπα

χαζομαρα γελαστε ελευθερα

δεν παρεξηγιεμαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καθε απορια για αγνωστο αντικειμενο δεν ειναι χαζομαρα. και γω τις ιδιες αποριες ειχα. φαρμακα(ενεσεις) δινουν στην φαση καταστολης και διεγερσης. απο την ωοληψια και μετα σου δινουν προγεστερονη ειτε σε χαπι είτε κολπικα μεχρι και την ημερα της χοριακης. αναλογα του αποτελεσματος συνεχιζεις ή σταματας την αγωγη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου που ξεκινατε και Ροζι μου καλη επιτυχια στην προσπαθεια σας!!Ελατε στην παρεουλα μας ''εξωσωματικη ποιες ξεκι νησαμε παρεουλα""και μπειτε στη τυχερη μας λιστα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχαρένια έγραψε:

ΕΙΔΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ....

(πως λέμε είδα ΦΩΣ....)

ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΣΧΕΤΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ:

Στην εξωσωματική άραγε πρεπει

οπωσδηποτε να παρουμε φαρμακα

πριν την εμφυτευση??

Ειμαι λιγο ασχετη...αν ειπα

χαζομαρα γελαστε ελευθερα

δεν παρεξηγιεμαι!!!!!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...