Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ?


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ-ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ------------.

ΠΡΟΣΠΑΘΩ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ.ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΑΡΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ.

ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου, τίποτα δε φταίει...

Κι εγώ προσπαθώ περίπου όσο καιρό προσπαθείς κι εσύ. Όταν ρώτησα το γυναικολόγο μου σε πόσο καιρό ν' αρχίσω να αγχώνομαι και να το ψάχνω, μου είπε δύο χρόνια!!! Εντάξει, τα δύο χρόνια τα θεωρώ πολύ καιρό, αλλά σίγουρα το εξάμηνο είναι πολύ μικρό διάστημα.

Είναι πολλοί οι παράγοντες, αλλά αυτό που κατάλαβα είναι ότι τελικά είναι θέμα πιθανοτήτων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Prospa8o kai ego 6 mines tora kai ayto pou nomizo oti ftaiei einai to agxos kai i agonia pou noio8oume perimenontas tin stigmi pou 8a exoume sta xeria ena 8etikio test. Pragmatika, stin periptosi mu toulaxisto prepei na iremiso ligaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΩΟΡΡΗΞΙΑ (ΑΣΧΕΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ)ΕΧΕΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ (ΘΕΩΡΩΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΝΑΤΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ)25% ΠΕΡΙΠΟΥ.

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΤΡΩΤΕ ΚΑΛΑ, ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΕΠΙΜΑΧΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!!!

ΤΩΡΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΝΩΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ, Ή ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ ΕΠΟΒΟΛΕΣ, ΕΚΤΡΩΣΕΙΣ, ΑΠΟΞΕΣΕΙΣ Ή ΕΑΝ Η ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΟΔΗΓΙΕΣ.

ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΝΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΚΟΠΙΜΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΓΙΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΑΙΤΙΩΝ.

ΤΕΛΟΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑΙΝΩ ΒΡΕΙΤΕ ΣΩΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΤΕΘΙΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, το άγχος εμποδίζει πολλές φορές την ωορρηξία! Κοινώς, μποϋκοτάρουμε τις προσπάθειές μας μόνες μας!!!

Κατερινούλα, ένα τεστ αρνητικό δε σημαίνει τίποτα. Υπάρχουν κοπέλες (κι εγώ μέσα σ'αυτές) που με καθυστέρηση είχαν αρνητικό τεστ και ήταν έγκυες!

Έχεις καθυστέρηση;;

Εύχομαι αύριο στη γιορτή σου, να'χεις το καλύτερο δώρο!! :)

Χρόνια πολλά!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!

ΟΜΩΣ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΚΑΤΑΡΡΑΜΕΝΗ.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινούλα, έχεις καθυστέρηση;

Εγώ 9 μέρες...

Αλλά, όπως έγραψα και στο άλλο ποστ, λόγω ατυχήματος που είχα, όταν πήγα στο νοσοκομείο τους είπα ότι υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης και μου έκαναν αναλύσεις οι οποίες βγήκαν αρνητικές...

Οπότε, απλά την περιμένω να έρθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ 2 ΠΟΣΤ! :P

ΕΧΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ!

9 ΜΕΡΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ!!!ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟΣΟ.ΤΙ ΣΚΟΠΕΥΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ?ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ Ή ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤΑΚΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΗΚΕ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΤΕΣΤ:) ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΟΛΕΣ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΟΣΟ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ;) ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΠΑΡΕ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΕΙ ΚΑΤΩ ΑΚΟΜΑ..ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ!ΟΠΟΤΕ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το Λιτσάκι είμαι εγώ; Γιατί μπερδεύτηκα!!! Σίγουρα δε με λένε Λιτσάκι!!!!!

Θα περιμένω μερικές μέρες ακόμα.

Δε σου έρχεται ποτέ στην ώρα της γιατί αγχώνεσαι και το σκέφτεσαι συνέχεια. Εγώ έχω συνήθως 6-7 μέρες καθυστέρηση, οπότε δεν αγχώνομαι υπερβολικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω γλυκια μου κατερινουλα προσπαθω εναμιση χρονο και τιποτα ακομη...ξεκινησα να προσπαθω οταν τυχαια εμεινα εγκυος αλλα δυστυχως δεν τα καταφεραμε να κρατηθει το μωρο. ηταν τοσο ευκολο τοτε να μεινω,δεν το ειχα καν στο μυαλο μου... ε απο τοτε στην προσπαθεια εχω μεινει... και εγω σημερα θα κανω τεστακι,παω στοιχημα αρνητικο θα ειναι... δεν ξερω τι μπορει να φταιει...και εγω θελω να το μαθω ομως!!! γιατι ειναι κριμα αφου το θελουμε πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia!thelw na rwtisw kati thn rose25.ti problima eixate me to sperma?giati kai emeis exoume problimataki me to sperma tou antra mou kai den mporoume na apoktisoume ena nini pou to poso polu to thelw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα μπορούσα να πω πως 3 είναι οι αιτίες:

1. Τύχη

2. Άγχος

3. Πρόβλημα

Το 1 δε μπορούμε να το αντιμετωπίσουμε. Το 2 και το 3 όμως ναι!

Οπότε χαλαραααααα … (ή φέεεεετα που είναι και το νέο σλόγκαν) γιατί δυστυχώς το 2 μπορεί να δημιουργήσει το 3.

Ελπίζω να σας ξεμπέρδεψα και όχι να σας μπέρδεψα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ..

ΤΟΝ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ!!!!ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ!!!

18 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ..ΑΝΑΡΡΩΤΙΟΜΟΥΝ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ,ΕΚΛΑΙΓΑ,ΕΣΚΑΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ "ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΑ" ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΔΙΝΑ ΠΛΕΟΝ ΣΗΜΑΣΙΑ,ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΛΑΡΑ,ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariana182 Eχει κανει 2 σπερμοδιαγραμματα το ενα ειχε βγει οριακο και το αλλο τελειως μα τελειως χαλια και στην κινητικοτητα και στον αριθμο.Μετα απο αυτα θα κανει και ενα νεο σπερμοδιαγραμμα να δουμε σε ποια κατηγορια βρισκομαστε αλλα αποφασισαμε με τον καινουργιο χρονο να ξανα ξεκινησουμε.Εσεις τι προβλημα εχετε?Ποσο καιρο προσπαθειτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑ ΑΡΧΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΗ Κ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΒΑΣΙΚΗ ΑΙΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝΟΥΜΕ

ΕΓΓΥΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΑΣ Κ Η ΤΥΧΗ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ

ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο ιατρικό πρόβλημα σε εσάς. Πάντως σε βλέπω αγχομένη. Είναι νωρίς σε 6 μήνες να σκέφτεσαι τι φταίει.

Τεστ έκανες μετά άπό αρκετές μέρες καθυστέρηση ή είσαι από τα κορίτσια που κάνουν αμέσως κάθε μήνα? το λέω μονο κ μονο γιατί αυτός ο τρόπος φέρνει άγχος.Προσπάθησε να το βγάλεις από το μυαλό σου.

Χρόνια Πολλά κ σύντομα εγκυούλα εύχομαι!!!!!!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LETICIA ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!

ΜΑΣΡΟΡΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!

ΚΟΝΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ,ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ!ΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 1ο ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ.

ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΡΕΑ!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...