Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.Λυπαμαι που πρεπει να σας στεναχωρησω, αλλα εσεις δεν πρεπει να το βαλεται κατω με τιποτα,πρεπει με καθε θυσια να προσπαθητε να γεινεται μανουλες. Δυστιχως για μενα ο αγιος βασιλης δεν θα φερει μωρο.......Ο γιατρος μου, μου ειπε οτι εχω ταλαιπορισει τον οργανισμο μου παρα πολυ ειναι στη μεση και τα προβληματα υγειας που εχω και το ιστορικο μου δεν ειναι και οτι καλητερο. Για να καταλαβεται το προβλημα υγειας μου ειναι παρα πολυ σοβαρο ,υπαρχει προβλημα με τα νεφρα μου και δεν πρεπει να ξαναμπω στην διαδικασια αυτη ξανα με φαρμακα και κτλ γιατι υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να τα καταστρεψω και να ξεκινησω με αιμοκαθαρση και εχω και ζαχαρο. και ο νεφρολογος μου που μηλισε με τον γυναικολογο μου συνφωνησε και αυτος μαζι του. κοριτσια πρεπει να γινω ποιο δυνατη απο ποτε αυτη τη στιγμη και να καταφερω να νικησω το προβλημα υγειας μου και αυτο το κανω για το παιδακι μου που ειναι 9 μηνων,οχι οτι θα γινω καλα ξαφνικα απλος πρεπει με νυχια και με δοντια να παλεψω να μην φτασω ποτε στο σταδιο αιμοκαθαρσης.Να μην παραπονιεμε κιολας ο θεουλης μου χαρησε και το μωρακι μου,και τον ευχαριστω παρα πολυ για αυτο το θειο δωρο που μου εκανε. Εγω ομως δεν θα εγκαταλειψω την στηλη αυτη καθε μερα θα σας θυμιζω οτι πρεπει να γινεται και εσεις μανουλες, λετε να πρεπει να αλλαξουμε το τιτλο???????????θελω να κλαψω, αλλα δεν θα το κανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 303
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ 9 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΣΟΥ.ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!!!ΠΕΡΑΣΕΣ ΤΟΣΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ...ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ Η ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΙΝΗΣΗ Κ ΝΑ ΣΤΕΡΗΘΕΙΣ ΜΕΤΑ ΧΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ...ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ Η ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ...ΓΙΑΤΙ Κ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΛΗΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΥΓΙΕΙ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΓΙΟ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΠΕΚΤΗΣΕΣ ΜΕ ΚΟΠΟ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΗΡΩΙΔΑ ΜΑΜΑ...ΜΑΜΑ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΕΩΣ.

ΕΔΩ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ''ΕΜΑΣ'' Κ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΔΥΝΑΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ...Κ ΦΥΣΙΚΑ ΣΕ ΑΛΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΖΟΥΖΟΥΝΙΟ ΣΟΥ...ΣΕ ΦΙΛΩ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ ραφαελ για τα τοσα ομορφα λογια που μου εγραψες. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΜΟΥ ......ΟΧΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΛΑΨΩ ΞΑΝΑ ΕΔΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΗΛΗ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ...Ο ΓΙΟΣ ΣΟΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ...ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΛΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΣΤΗ ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....Κ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ, ΙΣΩΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ Κ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΝΑ ΔΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΠΟΣΟ ΘΕΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΔΩΣΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποτε μην λες ποτε,εχεις απολυτο δικιο. μπορει να εχει βρεθει καποιο φαρμακο για τα νεφρα. θα τα καταφερω να το θυμαστε αυτο. δεν το βαζω με τιποτα κατω ουτε με το θεμα τις υγειας μου ουτεκαι με το να αποκτησω ακομα ενα παιδακι. πιστευω στο θεο και ξερω οτι με αγαπαει και εκεινος γιατι με εχει βοηθισει αρκετες φορες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ...ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...ΙΣΩΣ ΤΗΝ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ...Κ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑΣ..ΥΠΟΜΟΝΗ Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ καλος ηρθες στην παρεα μας. χαρηκα παρα πολυ οταν ειδα οτι μας επισκευτικες. την ιστορια σου την εχω διαβασει πριν ακομα γινω μελος. κουραγιο καρδουλιτσα μου αλλα πρεπει να συνεχισεις και να ξαναπροσπαθησεις να γινεις μανουλα. εχω περασει και εγω αρκετα αλλα δεν το εβαλα κατω.δεν σου κριβω οτι κλεψιελα ειχα κολισει και εγω πριν 2 μηνες απο νοσοκομειο που νοσηλευομουν και ιδιοτικο μαλιστα.φοβηθικα τοσο πολυ αλλα περισσοτερο για το μωρο μου αλλα ευτιχως ολα καλα το ξεπερασα και αυτο. παρε μια μεγαλη αποφαση και συντομα περιμενω να μου γραψεις οτι θα επισκεφτεις τον γιατρο σου. περιμενω!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ξεχασα θεοδοσιάδου να σου πω πωσ σου στελνω ενα καρματακι για την μεγαλη αποφαση πυ πηρες. σου στελνω μαζι με το καρματακι και την θετικη μου ενεργεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΙΤΣΑ ΣΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ....ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ...ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΝΑΝΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΜΟΥ...ΜΙΑΣ ΠΟΥ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΛΕΙΠΕΙ Κ ΘΕΛΩ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ..ΞΥΠΝΑΕΙ Κ ΜΕ ΧΑΙΔΕΥΕΙ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ''ΜΑΜΑ ΓΑΛΙΑ, ΠΙΤΙ''=ΜΑΜΑ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ(ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ).ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ Κ ΕΓΩ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φίλης-alex πραγματικά στεναχωρήθηκα όχι γιατί δεν μπορείς τη χρονική περίοδο ηαποκτήσεις ένα ακόμα μωρό αλλα επειδή βλέπω ποσο πολύ το θέλεις!είναι πολύ αισιόδοξο να βλέπεις την θέληση του αλλου για να επιτυχή το στόχο του σε συνδυασμό με κάποιο πρόβλημα που έχει προκύψει, τόσο θερμά!σε χαίρομαι πραγματικά κοπέλα μου! :) θα έλεγα πως σε θαυμάζω!πιστεύω πως είσαι ήδη πολύ τυχερή και θα σου απαριθμήσω τους λόγους.πρώτον:πιστεύεις στον Theo!!!!!!!!!είσαι ευλογημένη γιαυτό!!!!!!ο Θεός βλέπει από εκεί πάνω ποσο πολύ επιθυμείς ένα ακόμη "βιβακι" και κάποια στιγμή θα σου το δώσει,είμαι σίγουρη γιαυτό.ίσως να είναι μια δοκιμασία για να σε κάνει πιο δυνατή!μην εγκαταλείπεις εσύ.απλά στην παρούσα κατάσταση το μονο που πρέπει να σε ενδιαφέρει είναι η υγεία σου.όταν βελτιωθεί μπορείς να προσπαθήσεις και για 2ο.δεύτερον:έχεις ήδη ένα αγγελούδι,τρίτον:είσαι πολύ δυνατός χαρακτήρας!το δείχνεις και φαίνεται αληθινό..δεν προσποιείσαι για να φανεί σε εμάς αληθοφανές,ούτε για να πείσεις τον εαυτό σου.μπράβο σου καλή μου!είσαι αξιέπαινη!και τέταρτον:είμαι σίγουρη πως έχεις ανθρώπους διπλα σου που σε στηρίζουν και πρώτους από όλους ο αντρούλης σου!μην απελπίζεσαι!πιστη+αισιοδοξία!!!είμαστε μαζί σου!!! για ο,τι χρειαστείς !!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss: πολλά κουκλίτσα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filis-alex έγραψε:

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ καλος ηρθες στην παρεα μας. χαρηκα παρα πολυ οταν ειδα οτι μας επισκευτικες. την ιστορια σου την εχω διαβασει πριν ακομα γινω μελος. κουραγιο καρδουλιτσα μου αλλα πρεπει να συνεχισεις και να ξαναπροσπαθησεις να γινεις μανουλα. εχω περασει και εγω αρκετα αλλα δεν το εβαλα κατω.δεν σου κριβω οτι κλεψιελα ειχα κολισει και εγω πριν 2 μηνες απο νοσοκομειο που νοσηλευομουν και ιδιοτικο μαλιστα.φοβηθικα τοσο πολυ αλλα περισσοτερο για το μωρο μου αλλα ευτιχως ολα καλα το ξεπερασα και αυτο. παρε μια μεγαλη αποφαση και συντομα περιμενω να μου γραψεις οτι θα επισκεφτεις τον γιατρο σου. περιμενω!!!!!!!!!!!!!!

Πραγματικά θαυμάζω τη δύναμη και την αισιοδοξία σου.

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά και

να γίνει το καλύτερο δυνατό.

Τη μεγάλη απόφαση την πήρα,τώρα περιμένω τη συγκατάθεση

του γιατρού μου για να ξεκινήσουμε προσπάθειες.Τον άλλο

μήνα που θα τον επισκεφθώ ελπίζω να δώσει το πράσινο φως.

Σου δίνω κι εγώ ένα καρματάκι για καλή τύχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φίλης alex κοριτσακι μου μην στενοχωριεσαι καλη μου ..εσυ δινεις σε ολες μας θετικη ενεργεια ..εισαι γεματη αισιοδοξια ..δεν υπαρχει περιπτωση παιδακι θα κανεις ..μπορει οχι αμεσα αλλα στο μελλον ο θεος θα σε βοηθησει ...ειμαι σιγουρη οτι ενα αγγελακι περιμενει να κατεβει στην αγκαλια σου ..

ρωτησες τον γιατρο σου αν υπαρχει ελπιδα στο μελλον..ισως αν με καποιο τροπο μπορουσαν να γινουν καλα τα νεφρα σου ? αχ ,δεν ξερω και το ιστορικο σου και μπορει να σου γραφω βλακειες ..αλλα να ξερεις οτι εγω Ραφαελ και η θεοδοσιαδου και η τέση και πολλες αλλες κοπελες που ξεχασα θα ειμαστε διπλα σου οπως ησουν και εσυ για εμας ..μην φυγεις απο το θεματακι ...γιατι ειμαι σιγουρη οτι καποια στιγμη θα ξαναερθεις γιατι τοτε θα εχεις την εγκριση του γιατρου σου για να γινεις μανουλα ..

και ξαχασα οτι σημαντικοτερο ..οτι εχεις ηδη το Αλεξανδρο για να δωσεις ολη την αγαπη σου..για να σε γεμιζει αισιοδοξια ..

μην τα παρατησεις γλυκια μου ποτε .....

να ξερεις οτι χρειαστεις θα ειμαστε διπλα σου για να σου κανουμε μια μεγαλη αγκαλια και να σου δωσουμε δυναμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ

ΦΙΛΗ ΑΛΕΞ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ ΔΥΝΑΤΗ ΟΠΩΣ Κ ΤΩΡΑ

Κ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ Ο ΚΑΛΟΣ ΘΕΟΥΛΗΣ ΘΑ ΣΕ ΑΝΤΑΜΟΙΨΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ

ΤΑΛΑΙΠΟΡΕΙΣ Κ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ Κ ΠΕΡΝΑΣ

ΒΑΛΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΘΕΜΑ 2 ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ

ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΑΛΙ ΓΕΡΗ Κ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΕΝΑ

2 ΜΩΡΑΚΙ

ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΣΤΙΛ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΑΙΜΑ

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 ΜΕ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΓΥΟΣ Κ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ

ΚΟΡΟΥΛΑ

ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ Κ ΓΙΑ 2 ΠΑΙΔΑΚΙ

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ Κ ΤΟ 2 ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ

Κ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια .................. οχι ειπαμε πως δεν κλαιμε σε αυτη την στηλη....μονο χαμογελα σκορπαμε. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΑΣ. Ειμαι δυνατη και εχω και αρκετη δυναμη και για σας. Θα σας τη δινω καθε μερα και οσο καιρο μας παρει. ΑΤΕΧΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??????????? Μονο που σημερα το πρωι επαθα μια ψυχρολουσια, η κουμπαρα μου γεννησε σημερα το πρωι 7 μηνων παιδακι και κιλα 1200 πιστευω να πανε ολα καλα για αυτην και το μωρο ειναι και αυτη δυνατη ,λοιπον θα ανοιξω μια καινουργια στηλη την οποια θα τις στειλουμε και εμεις την θετικη μας ενεργεια και τις ευχες μας για να χαμογελαση και να ειναι ποιο πολυ αισιοδοξη για το μωρακι της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΕΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΧΑΜΩΓΕΛΑΣΤΗ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ !

ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΑΓΝΙΤΙΚΗ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΒΑΡΥ!ΕΚΑΝΑ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ..ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΑΓΝΙΤΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ...

ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΝΤΕ ΜΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wendy μου αρεσει που εχεις πιση τον εαυτο σου για ενα νεο ξεκηνημα. αντε πηγαινε στο γιατρο να κανεις την μαγνητικη μπας και φιλοτιμηθω να κανω και εγω καμια εξεταση στη μεση, με τις αλλαγες του καιρου πεθενω και με χτυπαει ο πονος στο δεξι μου ποδι............. πως καταντησα μαλλον ειμαι για γενικη επισκευη η να παω κατευθιαν για ανακυκλωση??????????? ραφαελ ολα καλα??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλημερα....το απογευμα θα παω στον γιατρο για να μιλησω για την ιστολογικη...ειναι ΘΕΟΣ σας το λεω κ το εννοω...οποια θελει μπορει να τον επισκφθει δεν ειναι απλος γιατρος το επιβεβαιωσα σημερα οποια θελει μπορω να σας στειλω μηνυμα πως το καταλαβα...καταλαβαινει με την πρωτη αν θα προχωρησει η εγκυμοσυνη αν αυτο σας βοηθαει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φίλης-alex όλα καλά,υποθέτω.

Για αισιοδοξία δεν ξέρω να σου πω,

αλλά για ανυπομονησία τεράστια.

Αγωνιώ τι θα μου πει ο γιατρός σε δυο

βδομάδες.

Εσύ πώς είσαι σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...