Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ!!!!!!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια,ειμαι νεο μελος και χαιρομαι που βρισκομαι στην παρεα σας!Εγω λοιπον εχω εναν λεβεντακο 20 μηνων.Πριν 2 μηνες ειχα παλλινδρομη 21εβδ+3ημ και εχασα και εγω το μωρακι μου!Οχρονος απο τοτε κυλαει δυσκολα ομως παιρνω κουραγιο απο τον μικρο Παναη και απο τις δικες σας ιστοριουλες που μοιαζουν με την δικη μου.Θελω να ευχηθω σε ολες μας το νεο ετος να ειμαστε με ΤΟΥΡΛΑ τις κοιλιτσες!Εχοντας ως στοχο αυτο χρειαζομαστε ΔΥΝΑΜΗ και πολλα ΧΑΜΟΓΕΛΑ!Ειμαι σιγουρη πως συντομα θα μιλαμε για ευχαριστα πραγματα.Κουραγιο σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 303
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Wendy συμφωνω κ εγω μαζι σου!!! Κ εγω του 6μηνου κοριτσι ειμαι :P αλλα αυτο που σκεφτομαι ειναι, οταν με το καλο θα ερθει......να ειναι γερο!!! Κ εγω βιαζομαι κ θα ηθελα γρηγοροτερα απο το πασχα...αλλα οτι μου πει ο γιατρος!! κ μετα να παρει...εγω θα επιμεινω....

Μαμα παναη καλως ηρθες στην παρεα μας! Να σου ζησει το παιδακι σου...κ συντομα να του χαρισεις αδερφακι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη εχω χασει επεισοδια ας μου πει καποια γιατι σας ειπαν 6μηνες¨?εμενα μου ειπε τριμηνο.τον παναη που τον εκανα με καισαρικη μου ειπε 2 μηνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα μου ειπε 6μηνο...γιατι το σπορακι μου ηταν εξωμητριο κ εχασα τη δεξια μου σαλπιγγα ...ειμαι σπιτι τωρα στην αναρρωση, εχουν περασει 2 βδομαδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστω πολυ! Κ σε σενα μαμα Παναη :) Ξερω οτι σου ειναι δυσκολο...αλλα ετσι ακριβως οπως το ειπες...να παιρνεις δυναμη απο το αγγελουδι σου...κ συντομα να ερθει κ το δευτερο :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου στελνω φωτογραφια απο το τρελο μουτρακι!αν τα καταφερω φυσικα γιατι με την τεχνολογια ειμαι...αστα να πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μαμα του παναη καλωσήρθες στην παρέα μας. Λυπάμαι πολύ για το νινί σου και ήσουν και σε μεγάλη εβδομάδα γαμώτο. Κουράγιο τίποτα άλλο...Όσο για το εξάμηνο εμενα προσωπικά μου είπε να περιμένω τόσο λόγω απόξεσης που μου εκαναν διότι όταν γέννησα δεν εβγαινε ο πλακούντας με τιποτα. Περνάει ο αδυσώπητος και αυτήν τηνφορά θα το χρησιμοποιήσουμε υπέρ μας. Οσο καθυστερεί εμείς θα δυναμώνουμε για τα επόμενα μικρά μας. Εγώ ήδη έκοψα τα γλυκά και τοριξα στα μήλα και τα πορτοκάλια.(ευκαιρία να χάσω και κανα κιλάκι χαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TESH διαβασα την περιπετεια σου και σε θαυμαζω για τον τροπο που το αντιμετωπιζεις!΅Σου αξιζει να σου πανε ολα καλα και ειμαι σιγουρη πως ετσι θα γινει! το 2010 θα μας αποζημιωσει. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα παναη έγραψε:

TESH διαβασα την περιπετεια σου και σε θαυμαζω για τον τροπο που το αντιμετωπιζεις!΅Σου αξιζει να σου πανε ολα καλα και ειμαι σιγουρη πως ετσι θα γινει! το 2010 θα μας αποζημιωσει. :kiss:

σευχαριστώ πολύ,η αληθεια είναι ότι δεν είναι καθόλου ευκολο.Πρέπει όμως,για τον αντρα μου,για μένα την ίδια,για τις κουκλίτσες που έχασα(θέλω να βλέπουν δυνατή την μανούλα τους) και για τα μωρά που θέλω να κάνω...Για την ίδια την ζωή,για την οικογενειά μου που μαράζωσε μετα τον χαμό των κοριτσιών μου...Τελικά έχω πολλούς λόγους για να προσπαθήσω και να στηλωθώ... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες κ εσυ μαμα παναη...λενε συνηθως 6μηνο για να ειναι σιγουροι λογω χειρουργειου...εγω θα περιμενω αλλους 5....(παρακατω θα ειναι αλλα δεν πειραζει).

τι κανουν τα κοριτσακια μου σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποιον σακη....εγω δεν προλαβαινω ουτε τουαλετα να παω...δουλειες κ πισω απο ενα μωρο συνεχεια...μολις κοιμηθηκε για μεσημερι...κ εκατσα....αλλα θα ξανασηκωθω για να τελειωσω τις δουλειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε με το καλο Νταλια μου!!!! Γρηγορα νακουσουμε τα ευχαριστα :woohoo:

Εγω κοριτσια, λεω να μαγειρεψω...γιουβερλακια κ ενα λαχταριστο κεικ σοκολατας!! Τωρα που καθομαι σπιτι, να εξασκηθω :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντάλια μου καλη βολτα και βουρ στον πατσά μετα...ξερεις εσυ :dry: ..και γρηγορα με το μωρακι..ολα καλα θα πανε θα δεις και σε ολες μας

ας σκασουμε ενα χαμογελο ρε κοριτσια.. :woohoo: για καλη τυχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω που με καλοδεχτηκατε!εγω θα ξεκινησω προσπαθειες απο τη νεα χρονια.να φυγει το 09 και να μην ξαναερθει!λεω να παω σουπερ μαρκετ αν και βαριεμαι.αχ πως μπορω να βαλω μια φωτογραφια κατω απο το ονομα μου?βοηθεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα..

γλυκια μου μαμα παναη μαζι θα ξεκινησουμε τις προσπαθειες..

οσο για την φωτο θα πας επεξεργασια εικονας κ θα βαλεις οποια θελεις εσυ..

προφιλ-επεξεργασια εικονας..

οτι θελησεις πες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα..

θα περιμενεις λιγο γιατι πρεπει να παρει εγκριση η φωτο σου..πηγαινε να

παρεις τα πραγματακια σου κ οταν ξαναμπεις ολα θα'ναι οκ..

κατω απο την φωτο σου δεν σου βγαζει 1 ρολοι?

αν ναι ολα καλα..

σε φιλω κ καλα ψωνια

θα τα λεμε σιγουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε ρολοι ουτε τιποτα!οπως προειπα ειμαι ασχετη με την τεχνολογια ,τοσο που φοβαμαι μην μπλοκαρω την ιστοσελιδα!!!φιλακια σε ολες τις μελλουσες μανουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσακι μου...

δεν πειραζει κ αυτο το ανθρωπακι καλο ειναι..χαχαχα

θα μαθεις που θα παει?

κ γω ετσι ημουν αλλα...

μελλουσες μανουλες ε????

οτι καλυτερο ακουσα τον τελευταιο καιρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...