Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ!!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσια ειμαστε παρα πολυ δυνατες και μπορουμε να κανουμε και εμμεις μωρακια. θα τα καταφερουμε!!!!!!!! σημερα κιολας θα παρω τον γιατρο μου να τον ρωτησω τη πιθανοτιτες μου δινει για να ξαναπροσπαθισω και για ενα δευτερο μωρο δεν με νιαζει τιποτα τα αφηνω ολα πισω μου και κοιταω μπροστα, οσο και εαν χρειαστει να μινω ξανα στο κρεβατι,9 μηνες ειναι και θα περασουν, οσες και ενεσεις στην κοιλια να κανω εντεξα δυο την ημερα τωρα ειμαι ποιο ετοιμη θα αντεξω και 20 την ημερα (που λεει ο λογος|) αρκει να γινω παλι μανουλα. ποια θα ακουλουθισει?????????????? :P :laugh: :cheer:B):):lol: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 303
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:) na sas pane ola kala koritsia.ego exo kanei 2 fores spermatenxisi kai simera adiathetisa.mallon tha pao kai ego gia exosomatiki.molis extes xekinisa na grafo kai ego stin parea sas giati eniotha poli asxima,alla niotho pio dinati simera tora pou eimaste oles mazi.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη τη φορα σταθηκες ατυχη Μην εγκαταλειψεις ομως η επομενη φορα θα δεις θα ειναι και τυχερη σου. Μπορεις και εσυ να αποκτησεις ενα μωρακι, δυναμη και θεληση θελει. εχουμε θετικη ενεργεια και θα μας πανε ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακάρι να γίνουμε και να μείνουμε

ΜΑΜΑΔΕΣ για ΠΑΝΤΑ!!!! (τον έφτιαξα τον τίτλο

μην αγχώνεσαι, χιχι)

ωχ εχω πυρετο...ποναει λαιμος...

θα πεθααανωωωωω

Αντιο σε ολες....αντιο για παντα

σας αφήνω τα χρέη μου...και τις κουκλες μου

γκουχου γκουχου......αψουυυυ

αν δεν γραψω αυριο...ψαξτε

στα ..............πρακτορεια μοντελων

να μαθετε για μενα,

για την κατασταση μου, για το

ποσο πεθανα!!!!!!!!!!!!! :side: :silly:

ωχχχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα σου. πιες τσαι με λεμονι και μια κουταλια μελι θα δεις θα γινεις γρηγορα καλα ααααα!!!!!!!!!! ευχαριστω για τον τιτλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι ειμαι κ εγω..θα αργησω λιγο αλλα θελω να γινει ποιο νωρις....

κ εγω ειχα μια εγκυμοσυνη αθλια...πονουσα κ δεν μπορουσα να περπατησω...καθολου.δεν πηγαινα πουθενα.αφου να φανταστειτε πηγαινα στα τζαμπο...κ καθομουν σε μια γωνια κ μου εφερνε ο συζηγος να τα βλεπω τι θα αγορασουμε..την κουνια δε την εκλεισα σε ενα λεπτο.ουτε για καφε δεν ειχα παει...αλλα χαλαλι στον αγοραρο που εβγαλα κ τωρα 20 μηνων λεει κ 10 λεξεις στα Αγγλικα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wendy σε βρισκω πολυ αποφασισμενη μπραβο σου που θα παει θα ερθει και εμας αυτος ο ηλιος και θα βγουμε απο αυτες τις λιστες. ποτε πας στο γιατρο σου?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο σας κοριτσια ετσι σας θελω δυνατες και να σβησει επιτελους

αυτη η λιστα...

λοιπον απο τον αι βασιλη τι θελουμε φετος???? ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις απολυτο δικιο ο Αγιος βασιλης θα μας φερει πολλα γλυκα μωρακια. λετε να του γραψουμε και γραμματακια???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filis_alex για ποιο πραγμα να παω στο γιατρο?

για την εξωσωματικη ? πηγα σε εμβρυολογο την περασμενη εβδομαδα και μιλησαμε ..μας ειπε να ξαναπαμε Δεκεμβρη...Ηταν πολυ αισιοδοξη ..μου ειπε οτι ειτε κανω εξωσωματικη ειτε οχι υγειες παιδι θα κανω ..η αποφαση ειναι δικη μου και το ποσο αμεσα θελω ενα παιδι..οσο για το κ Αι Βασιλη αν του γραψουμε γραμμα φοβαμαι μην αργησει..μηπως κανενα φαξ θα ηταν καλυτερο ..?

χμμμμμμμμ του χρονου τετοιο καιρο ολες θα μιλαμε για την εγκυμοσυνη μας θα δειτε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FILIS-ALEX,

πρώτον σου δίνω το πρώτο σου καρματάκι γιατί είσαι αισιόδοξος άνθρωπος!!!

Δεύτερον δεν υπάρχει ωραιότερος στόχος απ' αυτόν για το νέο έτος που έρχεται!

Ευχομαι σ' εσένα και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν αυτο τον καιρό,οι ελπίδες σας να γίνουν πραγματικότητα και να γεμίσουμε καινούργια ζουζουνάκια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω κι εγω το μαιλ του...πλιζ...

Α και θελω και ταχ.δ/νση

Ροβανιεμι ποσο ειναι???

Αν τυχον μου στειλει κανα αρκουδακι να

παω απο κει για τσαμπουκα...

να μαθει να διαβαζει τα γραμματα

και να μην παιρνει πρωτοβουλιες!!!!

Αι στο καλοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY μου ευχαριστώ

για το ότι σε

έκανα και γέλασες... :)

Ραφαελ ευχαριστουμε για το

εμαιλ..εισαι πολυ γρηγορη...

πρεπει να εχεις γερές ακρες ε??ΑΤΙΜΟ!!!!

χαχα

Κατσε να κανω zip το γραμμα που

θα του στειλω γιατι ζητησα και

κατι άλλα πραγματακια μωρεεεεεεεε

εφτασα αισιως στις 36 σελιδες!!!!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...