Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τακούνια και Oργασμός...!!!


katrina

Recommended Posts

ΑΠΟ ΤΑ 18 ΜΟΥ ΦΟΡΑΓΑ 20 ΠΟΝΤΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ 1.70 ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ 1.90 ΚΑΤΕΒΑ ΝΑ ΦΑΜΕ ΗΜΟΥΝ ΠΑΛΙΑ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΧΑΡΑΛΑ Ο ΜΙΣΘΟΣ ΜΟΥ ΟΛΟΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΑ ΠΑΠΠΟΥΤΣΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΠΟΤΕΣ.......ΟΣΟ ΔΕ ΟΡΓΑΣΜΟ ΤΥΦΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ "Ο ΟΡΓΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΓΕΛΑΔΑΣ"ΤΩΡΑ 29 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΦΛΑΤ ΠΑΠΠΟΥΤΣΙ ΠΑΙΖΕΙ ΠΡΩΤΑΡΧΙΚΟ ΡΟΛΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΡΑΩ ΤΟ ΤΑΚΟΥΝΙ ΣΕ ΓΑΜΟΥΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΖΩ ΣΠΙΤΙ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΣΤΕΝΑΡΙΣΑ ΕΧΩ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΛΛΟΓΗ ΚΕΙΜΗΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΑΝΕΙΖΕΤΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΙΟΤΙ 18 ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΔΙΝΕΙ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟ ΤΑΚΟΥΝΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ Η ΓΟΒΑ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

Μια λάτρης των τακουνιών, η ουρολόγος Dr. Maria Cerruto, υποστηρίζει πως αν φοράμε ψηλά... τακουνιά στην καθημερινότητά μας, θα έχουμε σημαντικά οφέλη για την υγεία μας, και συγκεκριμένα για εκγύμναση των πυελικών μυών, βελτιώνοντας, όχι μόνο τη λειτουργία της κύστης, αλλά και το γυναικείο οργασμό.

ΠΟΛΙΤΗΣ - 21/11/2009

:laugh: :laugh: :laugh:

Τί λέτε;;; :laugh:

Και αναρωτιόμουν τόσα χρόνια γιατί στους άντρες αρέσει η γυναίκα να φοράει τακούνια...Αυτή την εκδοχή ομολογώ δεν την ήξερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλώνω λάτρης των τακουνιών!

Μέχρι 10ποντο... άντε και 12ποντο. Τα πιο ψηλά δεν μου αρέσουν και πιστεύω ταιριάζουν καλύτερα στις λίγο πιο κοντές γυναίκες.

Χωρίς το παιδί βέβαια γιατι διαφορετικά τη τούμπα δεν τη γλιτώνουμε...

Με τη μικρή άθλητικά, φλάτ και τα αγαπημένα μου all star-άκια!

Πιστεύω η μόνη σχέση που μπορεί να έχει τα τακούνια και ο οργασμός είναι πως με τα τακούνια νοιώθεις sexy.

Νομίζω αυτό βοηθάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑ... ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΩΡΑ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ...

ΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΟΡΕΣΕΙ ΤΑ ΤΑΚΟΥΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΟΡΓΑΣΜΟ???

ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ...

ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ, ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΘΕΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

Μια λάτρης των τακουνιών, η ουρολόγος Dr. Μαρία "κερρουτο", υποστηρίζει πως αν φοράμε ψηλά... τακουνιά στην καθημερινότητά μας, θα έχουμε σημαντικά οφέλη για την υγεία μας, και συγκεκριμένα για εκγύμναση των πυελικών μυών, βελτιώνοντας, όχι μόνο τη λειτουργία της κύστης, αλλά και το γυναικείο οργασμό.

ΠΟΛΙΤΗΣ - 21/11/2009

:laugh: :laugh: :laugh:

Τί λέτε;;; :laugh:

ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΟΙ ΠΥΕΛΙΚΟΙ ΜΥΕΣ ΓΥΜΝΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ, ΕΝΝΟΩ ΧΩΡΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΕΚΓΥΜΝΑΣΗ - ΠΟΝΟ ΤΩΝ ΠΟΔΙΩΝ ΑΠΟ ΤΗ ΓΑΜΠΑ ΚΑΙ ΚΑΤΩ... ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΔΟΛΟΥΤΡΟ ΜΕΤΑ, ΜΠΙΝΤΕΣ ΙΣΩΣ??? :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

Δε λέει βραδινή έξοδο με στρωτό-πάτωμα...εκτός αν είσαι Σκλεναρίκοβα!

Λαϊκή με τακούνι;;; :woohoo:

Όμως μία ρήση λέει:ποτέ δεν ξέρεις πού θα συναντήσεις τον άντρα της ζωής σου!!!

Αυτό για τις ελεύθερες... ;)

Οι υπόλοιπες σεμνά και ταπεινά!!! :laugh:

ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ, ΣΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΟΜΩΣ ΤΑ ΧΑΛΑΜΕ...

ΑΝ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ ΤΟ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΣΕΜΝΑ, ΤΑΠΕΙΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΕΣΑ, ΟΙ ΣΥΖΥΓΟΙ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΕΞΩ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΕΣ "ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ" :dry:

ΑΧ! ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΣΚΛΑΒΩΜΕΝΕΣ!!! :lol::lol::lol:

ΟΙ ΑΛΥΣΙΔΕΣ ΜΑΣ ΛΕΙΠΟΥΝ... ;););)

ΠΩ ΠΩ... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΑΚΟΥΝΙΑ... ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΡΥΘΜΙΚΟ ΤΑΚ ΤΑΚ ΤΑΚ

ΟΠΟΙΑ (ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΙΟΤΕ... :blink: ) ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΦΟΡΑΕΙ ΕΧΟΥΝ ΤΗ ΧΑΡΗ ΤΟΥΣ!!!

ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ... ΤΑ ΦΟΡΑΣ, ΠΕΡΠΑΤΑΣ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΑΝ ΤΡΑΜΠΑΛΑ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΤΑΣ...ΟΜΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΤΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΚΟΥΕΙ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙΣ, ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΣΑΙ... :huh:

ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ... ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ, ΤΗΝ ΠΡΟΚΛΗΣΗ, ΤΗΝ ΑΥΤΑΡΕΣΚΕΙΑ... ΤΟΝ ΝΑΡΚΙΣΣΙΣΜΟ, ΙΣΩΣ???

ΑΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ... ΕΚΠΕΜΠΕΙΣ ΦΕΡΟΡΜΟΝΕΣ, ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΗ ΑΥΡΑ...

ΑΝΤΕ ΜΕΤΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΑΤΙΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ... :P

ΑΦΟΥ ΘΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ! :woohoo: ;) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδα επιστημονική συζήτηση και μπήκα....

Εμένα προσωπικά το τακούνι μου αρέσει και όχι μόνο γιατί δίνει ύψος (τ' οποίο ομολογουμένως χρειάζομαι διότι οι γονείς μου, το έδωσαν όλο στην αδελφή μου-1.77 εκείνη, 1.58 εγώ :woohoo:) , αλλά κυρίως γιατί μου αρέσει το λίκνισμα στην κίνηση που προσθέτει!

Για την ευεργετική του επίδραση ουδόλως γνώριζα, διότι δεν είχα ποτέ αντιμετωπίσει πρόβλημα στο συγκεκριμένο τομέα και ας είμαι γριά κότα ..με ξυνισμένο ζουμί, (by the way, φιλινάδα το ζουμί χωρίς λεμονάκι μπόλικο, με άλλα λόγια αν δεν είναι ξυνό, δε λέει...) :silly:

Να υποθέσω ότι σε μένα επιβεβαιώθηκε η έρευνα;

Όπως και να έχει εκτός από το περπάτημα, το λίκνισμα, τον οργασμό και όλα τ' άλλα προνόμια είναι και καλύτερο όπλο! Στη μάχη! Και δεν εννοώ την ερωτική μόνο! Το ίδιο είναι να φας κλωτσιά με γόβα στιλέτο και το ίδιο με παπούτσι μπαλαρίνα; :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κοριτσάκι μου!!  Λοιπόν είχαμε αυτή τη συζήτηση και στο μάθημα με τις μαίες χθες.. θα πάρουμε εντέλει και μας κατετόπισαν και ως προς το ποια ζώνη είναι πιο ασφαλής για την εγκυμοσύνη και τι να προσέξουμε.. το θεώρησαν σημαντικό όμως για την ασφάλεια μας και του μωρού να πάρουμε οπότε θα πάρουμε..
    • Καλησπέρα κορίτσια μου!!!  Υποθέτω ήταν καλή η καμπύλη ζαχάρου μου παρότι το φοβόμουν.. περιμένω από Δευτέρα να μιλήσω και με την ενδοκρινολόγο να πάρω το οκ της..!  Είχαμε και μάθημα χθες στο κέντρο με τις ανεξάρτητες μαίες!! Ήταν φοβεροί όλοι τους!! Σκεφτείτε το μάθημα ήταν 6 με 8 και φύγαμε 10(!!).. απάντησαν στην όποια απορία.. μας ανέλυσαν και γραφικά με κούκλες, διάφορα slides κτλ τη διαδικασία του τοκετού κάθε είδους.. πολλές πληροφορίες που αγνοούσα.. και σκεφτείτε θεωρώ τον εαυτό μου και "ψαγμένο"!! 🤦😅😅 Αξίζει σίγουρα να κάνετε ειδικά όσες δεν έχετε κάνει ποτέ.. Και έτσι επειδή ζήλεψα και εγώ χθες από τη @Θέτις Κ. μας, έβαλα το σύζυγο να με τραβήξει φωτογραφία βραδιάτικα..😳🤭😅
    • Ίσως αυτό να συμβαίνει και σε μένα! Δεν ταίριαξα με αυτά τα τεστακια εγώ. Σήμερα είμαι 16η ημέρα και έχω παρά πολλά υγρά, όποτε είμαι σίγουρη πως μέχρι αύριο θα έχω ωορρηξία. Με αυτά τα συμπτώματα παααντα είχα θετικό τεστ και τώρα παραμένει αχνό! Ούτε καν δείχνει πως πλησιάζει σε μια μέρα το θετικό. Θα κάνω ξανά και το απόγευμα και βλέπουμε. Πάντως επαφή θα επιδιώξουμε, γιατί πιστεύω στα συμπτώματα μου.
    • Ναι ναι έχεις δίκιο εγώ δε το διόρθωσα ποτέ 😁...πως τα πάτε εσείς κορίτσι μου??👣
    • Μήπως εννοείς την 7η? Γιατί αν θυμάμαι καλά έχει καμία εβδομάδα που σαραντισατε. Άρα λογικά τώρα είναι 7 εβδομάδες. Ή μπερδεύομαι?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...