Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΓΑΛΑ???


Recommended Posts

zouzou21 έγραψε:

Καλησπερα!

Για ρωτα την παιδιατρο σου για το Novalac το HA(υποαλλεργικο)

εγω αυτο της εδωσα στην αρχη γιατι νομιζαμε πως ειχε αλλεργεια,αλλα τωρα πινει το κανονικο Novalac 2!

το συγκεκριμενο γαλα ειναι για την προληψη οχι την αντιμετοπισει της αλλεργειας...αυτο που εχεις να κανεις ειναι να κλεισεις ραντεβου στο παιδων σε παιδογαστρεντερολογο..αυτος ειναι που θα σου πει πιο γαλα θα δωσεις στο παιδι σου....οχι εμεις...σορυ αν ειμαι αποτομη αλλα απο τετοια εχω καει....μονο εκει βρηκα ακρη....και επισης στο γραφουν και δεν πληρωνεις τιποτα...αυτο που περναμε εμεις εκανε 55 ευρω το κουτι..δηλαδη 660 ευρω το μηνα..μιλαμε για αστρονιμικο ποσο για γαλα,αλλα ευτυχως δεν πληρωσαμε τιποτα :)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ , ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ , Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΤΟΥ Κ 8Α ΠΑΙΡΝΩ ΔΩΡΕΑΝ ΤΟ ΠΕΠΤΙ , ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΤΩ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ , ΟΠΟΤΕ... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο μπεμπάκος μου εχει δυσανεξία στη λακτοζη και πόνει το

Σ26 L free. Απο τοτε που αρχίσαμε αυτό το γάλα στυαματήσανε

και οι κολικοί και το νινί μου κοιμάται πολύυυυυυυυυυ ήηηηηηρεμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...