Μετάβαση σε περιεχόμενο

16-11-2009 ΕΓΙΝΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ!


Recommended Posts

ΘΑ ΑΡΧΗΣΩ ΟΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ. :P

ΕΙΧΑ ΠΗΤ 16-11.ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13-11 ΞΥΠΝΑΩ 7 Η ΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΠΟΝΟ,ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΑΠ'ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΩ ΜΟΥΣΚΕΜΑ :blush::dry: ,ΛΕΩ ΜΑΛΛΟΝ ΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ...ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΑΚΚΟΚΙΝΟ ΑΙΜΑ :ohmy: ,ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΓΕΜΙΖΩ ΤΑ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΑΙΜΑΤΑ,ΑΓΧΩΣ ΤΡΕΛΟ,ΤΟ ΝΟΙΩΘΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ Κ ΗΣΥΧΑΖΩ.ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ,ΞΥΡΙΖΟΜΑΙ,ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΡΔΙΟΓΡΑΦΟ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΑ ΠΟΝΑΚΙΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΠΙΤΙ Κ ΛΕΕΙ Η ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΝΟΥΣ Η ΕΡΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΠΗΤ ΜΟΥ...

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΒΛΕΝΗ...ΛΕΩ Α ΓΕΝΝΑΩ Κ ΤΙΠΟΤΑ......

12 ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΑΝΑ 10ΛΕΠΤΟ,Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΩ ΑΝΑ 5ΛΕΠΤΟ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.

ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ,ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΟΝΑΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ Κ ΠΙΟ ΣΥΧΝΟΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ...ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ,ΝΕΥΡΑ,ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΚΑ :blush: (ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΕΙ Κ 10 ΦΟΡΕΣ),ΜΕΤΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΧΑΛΑΡΩΝΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ.ΤΕΛΙΚΑ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΝΑ 5ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΑΜΕ ΕΙΧΑ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 6ΠΑΡΑΚΑΛΩ!ΚΑΙ ΣΤΙΣ 1-20 ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ 3750 ΚΑΙ 54 ΥΨΟΣ.ΑΝΤΡΑΚΙ ΚΑΤΑΣΠΡΟ,ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΡΑΜΜΑ ;) .ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΧΑΛΑΡΕΣ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΕΙ.ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.....

ΥΓ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΠΙΤΙ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΑ!ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΓΕΥΣΗ ΕΧΕΙ ΤΟ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ,ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΘΕΛΟΥΜΕ :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει!!! Βασανιζόσουν αρκετές μερες δηλαδή μεχρι να βγει ο μπεμπουλης. Μπραβο στον γιατρό σου που δεν δε κρατησε και περιμενε να κυλησουν ομαλα τα πραγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχας αν σου ζησει!!!!!!!!

καλα περασες ολους τους πονους σπιτι? :blink::blink::blink::blink:

επισης γεννησες φυσιολογικα κ δε σε εραψαν???

μεγαλο ωρακι εκανεσ

καλη αναρωση :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει ο μπεμπακος!Γερος και καλοτυχος να ειναι!Να χαιρεσαι την οικογένειά σου κοπελα μου!Καλή λοχεία και καλο σαραντισμο!

Υ.Γ. Μπράβο σου είσαι πολύ δυνατή! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΜΩΡΑΚΙΑ,ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΥΚΟΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποντιουλα μου γλυκια να σου ζησει ο παιδαρος

παντα γεροσ κ καλοτυχος να ειναι

καλο αρμεγμα λοιπον :P:D :D

κ καλο σαραντισμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολια να σου ζησει ο μικρος σου πριγκιπας!Να ειναι παντα καλοτυχος κι ευτυχισμενος! :)

Βρε θηριο παντως ουτε ενα ραμμα;;;!!! :woohoo: πως εγινε αυτο με τετοιο αντρακλα που εκανες;;!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Olya μου μπήκα να σου ευχηθώ και απο εδω :woohoo: :woohoo: :woohoo: να σου ζήσει το ζουζούνι σου!!!!!

Γερό και καλότυχο το μπουμπούκι σου :kiss::kiss::kiss:

Κάνε τον κόπο και μπες να μας πείς μόλις σ αφήσει ο μπεμπούλης αυτό που ρωτάμε όλες χωρίς ούτε ένα ράμμα????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...