Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοριτσια απο θεσ/νικη βοηθειστε με!!!!!!!!!!!!!!!!


αστερακι

Recommended Posts

γεια σε ολες τις 'σαλονικιες'(και μη).λοιπον θα βαφτισω το παιδακι μου και θα κανω τα προσκλητηρια απο το χαμογελο του παιδιου απλα ψαχνω να βρω αυτα τα μπουκαλακια τα γυαλινα με το φελο απο πανω και δεν ξερω απο που να παω.απο μαγαζι που τα ειδα τα εχουν απο 2,80 και πανω και φυσικα μαζι με την προσκληση.εγω τα θελω αδεια και φυσικα οχι με τετοια τιμη.που μπορω να βρω?οποια ξερει ας μου απαντησει.... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑ ΤΙ ΧΡΗΣΗ ΘΕΣ ΤΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ :unsure: ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Κ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ.

ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΑ ΓΥΑΛΙΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ ΜΕ ΦΕΛΟ Κ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΩ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ, ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΤΣΑΜΠΑ ΛΥΣΗ!!! ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ Κ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΝΕ ΤΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΥΖΟ ;) (ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΗΘΕΛΑ ΕΙΧΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΜΕΓΕΘΟΣ).

ΕΤΣΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ Κ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ ΜΑΖΕΨΑ Κ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑ ΜΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν κανεις τα προσκλητηρια σε ιδρυμα

ειναι σε παπυρο..οποτε τα μπουκαλακια μια χαρα..

κεγω τα εκαναν το χαμογελο του παιδιου κ μετα τα εβαλα σε πουγκακια

τα πηΡΑ ΑΠΟ ΣΤΟΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με φελλο θες ή και με καπακι σαν αυτα τα βαζακια του γλυκου που δινουν σε βαφτισεις? Τετοια ειχα παρει απο μαγαζι με ειδη οικιακης χρησεως (εκεινα που πουλανε πλαστικα,σκουπες,λεκανες κτλ) και απο πανω εβαλα ενα τουλι σκουρο που το εκοψα μονη μου, για να το στερεωσω εβαλα λαστιχακι και απο πανω εδεσα μια κορδελιτσα για να κρυβει το λαστιχακι.

Μια ιδεα ειπα μπορει να σε βοηθησει αν δε βρεις αυτο που θες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙΣ ΜΕΣΩ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ http://www.eshopgamou.gr/eshop/eidh-vaptishs.html

ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΣ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΤΙΣ ΒΑΣ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΕΚΕΙ ΣΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΔΙΚΑ

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΟΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ?

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

www.eshopgamou.gr και επισης στον Ευοσμο προς κορδελιο, εχει ενα καταστημα με ειδη συσκευασιας. Στον επανω οροφο εχει τετοια υλικα
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alekasap έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙΣ ΜΕΣΩ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ http://www.eshopgamou.gr/eshop/eidh-vaptishs.html

ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΣ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΤΙΣ ΒΑΣ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΕΚΕΙ ΣΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΔΙΚΑ

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΟΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ?

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΔΕΙΝΕΙΣ ΟΣΟ ΘΕΣ

ΕΓΩ ΕΔΩΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΕΝΑ ΕΥΡΩ ΤΟ ΕΝΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα λενε οτι ειναι δωρεαν γιατι το θεωρουν προωθητικη ενεργεια. Αλλα δεν μας αρεσε κανενα. Τυπωσαμε ιμως τα προσκλητηρια σε εναν φιλο μας με 20 λεπτα το ενα και τα υπολοιπα τους τα καναμε δωρεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΚΕΨΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ....ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΟ ΚΑΠΑΝΙ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΣΤΗ ΣΤΟΑ ΚΑΡΑΣΣΟΥ Η ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΠΑΝΙ ΑΝ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΟΒΕΡΗ ΣΚΕΨΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟCesilia έγραψε:

Βασικα λενε οτι ειναι δωρεαν γιατι το θεωρουν προωθητικη ενεργεια. Αλλα δεν μας αρεσε κανενα. Τυπωσαμε ιμως τα προσκλητηρια σε εναν φιλο μας με 20 λεπτα το ενα και τα υπολοιπα τους τα καναμε δωρεα

ΟΧΙ ΕΜΑΣ ΔΕ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΔΩΡΕΑΝ

ΑΛΛΑ ΟΣΑ ΘΕΛΟΜΕ

Κ ΜΕΙΣ ΔΕ ΤΡΕΛΕΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

ΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ?

ΑΣ ΠΑΝΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΝΕ ΑΝΑΓΚΗ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι το σκεφτηκαμε και εμεις. Γι'αυτο και τους καναμε δωρεα. Ηθελα να παρω και μπομπονιερες αλλα ηταν ολες χαλια. Και παλη τις πηραμε απο μια φιλη μας . Συνολικα τους δωσαμε 500 Ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απεναντι ακριβως απο τα κοιμητηρια στο δρομο μεταξυ Θερμης-Χαριλαου εχει ενα μεγαλο καταστημα που εμπορευεται διαφορα,μεταξυ αυτων και μπουκαλακια.Πηρε μια φιλη μου απο κει για τη βαπτιση του γιου της τον Ιουνιο με 1 ευρω το ενα.Θα μαθω πως το λενε και θα σου πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω θα ψαξω εκει που μου ειπατε...στο χαμογελο του παιδιου οι τιμες απο τις μπομπονιερες ξεκινανε απο 1,20 και εχει διαφορες βεβαια μην περιμενεις να βρεις και απειρα σχεδια και φυσικα δεν πας γι αυτο.... εγω θελω απλα να μου κανουν μια απλη προσκληση και εγω να την βαλω μεσα στο μπουκαλακι μαζι με αμμο και κοχυλακια και απ'εξω να δεσω διαφορες κορελιτσες.απλα επειδη θελω παρα πολα τεμαχια(γυρω στα 200-250)θελω να τα βρω σε καλη τιμη απο 0,30εως 0,80...θελω να βρω αυτα τα μπουκαλακια με το φελο πανω σαν αυτα που εχουν στα χημεια...απλα δεν ηξερα που να ψαξω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω lovie θα περιμενω απαντηση για να παω να δω!!!!!!!!!αν μπορεις μαθε σε παρακαλω και τι ωρες ειναι ανοιχτο ;):ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστερακι τωρα που το θυμηθηκα

οι μπομπονιερες στο χαμογελο παιδιου δηλ τα λεφτα δε πανε στα παιδια..μονο τα λεφτα απο τα προσκλητηρια

τα λεφτα αο τις μπομπονιερες πανε σε καποια μαγαζια που συνεργαζονται

απατεωνια αν δε το ξερεις

οποτε μονο προσκλητηρια αξιζει εκει να κανεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστερακι έγραψε:

πλακα κανεις!!!!!!!!!!!!!!!!!ειναι σιγουρο αυτο?

στανταρ

μου το ειπαν απο κει μεσα τα κοριτσια

ρωτησε αν θελεις

αλλα ειναι σιγουρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστερακι δεν ειπαμε πολλα πραγματα.πρεπει να παμε απο εκει

απλως οτι βρισκονται στην εγνατιας 152 4ος οροφος,θυροτηλεφωνο γραφεια,απο τις 9-3 και το τηλ.ειναι 2310 226644.εγω εκει θα παω πρωτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω το καταστημα που λεει η lovie ξερω το λενε coverpack ειναι ανοικτο κσθημ . εως 20:00 σαββατο εως 15.η 16:οο η ωρα. πρεπει να δωσεις στοιχεια τιμολ. για να τα αγορασεις γιατι πουλανε χονδρικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...