Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ??????????????


μασρορακι

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ

Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ Κ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ 10 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΕΧΕΙ

Κ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΒΑΠΤΙΣΑ

ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ

ΤΗΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ 3 ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΤΗΣ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ

ΠΟΤΕ ΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΙΝΗΤΟ ΟΥΤΕ ΜΗΝΥΜΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΤΗΛ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΙΛΑ ΚΡΥΦΑ ΣΕ ΑΛΛΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΔΙΩΧΝΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ Κ ΑΥΤΗ ΜΕΝΕΙ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΟΛΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ Κ ΟΛΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΕΝΩ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΟΛΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ

ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΓΝΩΡΙΣΕ ΕΝΑ ΝΕΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΠΟΥ ΟΛΟ ΜΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΒΑΡΔΙΑ ΟΛΟ ΤΗΛ ΤΗΝ ΠΕΡΝΕΙ

ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΟΛΟ Κ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΙΝΟ

ΓΝΩΣΤΟ ΑΚΟΥΩ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΕΙΔΑΝ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ 2 ΤΟΥΣ

ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΕΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ ΤΗΣ ΤΟ ΕΚΟΨΑ ΤΟΝ ΑΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΗΣ

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΙΑΣΕΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΑΜΑ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙ ΤΙΣ ΣΥΜΒΕΝΕΙ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΙ ΝΑ ΠΩ

Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΘΑ ΧΩΡΙΖΕ Κ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΣΤΑ 20 Κ 25 ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΕΙΞΕΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μασοράκι μου, δύσκολη η θέση σου... εφόσων πήγες κάτι να της πείς και σ'έκανε πέρα... η δική μου γνώμη είναι μην ανακατευτείς καθόλου. Δεν ξέρω.... εσύ τι θέλεις να κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ Κ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ???????

ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΓΑΜΟ Κ ΟΛΑ ΑΛΛΑΞΑΝ

ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ

ΤΗΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από τη στιγμή που είστε κολλητές και δεν είναι μια απλή φίλη σου πρέπει να μιλήσετε. Μην της κάνεις επίθεση, παρ'την με το μαλακό και άκουσε τί έχει να σου πει. Μην την κρίνεις γιατί τότε θα είναι που θα σε βγάλει τελείως από τη ζωή της.

Φρόντισε με τον τρόπο σου να τη στηρίξεις σε όποια απόφαση και να πάρει, απλά τόνισέ της πόσο ανήθικο είναι αυτό που πάει να κάνει (ή κάνει ήδη...) και ότι δεν αξίζει ο άντρας της τέτοια συμπεριφορά.

Εγώ τουλάχιστον έτσι θα αντιμετώπιζα την κολλητή μου. Αν ήταν μια απλή φίλη μου, ούτε που θα ανακατευόμουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δύσκολη κατάσταση άλλα από την άλλη πόσο φίλες πραγματικές είστε;;; Πρέπει να την προστατέψεις! Δηλαδή να σώσεις την οικογένειά της !Αυτή κατά πάσα πιθανότητα είναι ενθουσιασμένη άλλα που θα πήγαινε ο καινούργιος της φίλος αν μία μέρα μάθαινε ότι η ερωμένη του -γιατί να μην γελιόμαστε οι άνδρες τα βλέπουν αλλιώς τα πράγματα- έχει μείνει μόνη αμανάτι με δύο παιδιά;;;;; Θα έμενε ή θα γινότανε λούης; Όλα όμως πρέπει να γίνονται με καλή προδιάθεση μην είσαι αυστηρή μαζί της άσχετα αν κάνει μεγάλη μα….. μήπως και σε ακούσει μίλατης στα ίσα (εγώ τουλάχιστον με την κολλητή-κουμπάρα μου 17 χρόνια αυτό θα έκανα) .Είναι κρίμα όταν παίρνουν έτσι τα μυαλά μας αέρα ,στην αρχή μπορεί να θέλει να βγει απλός από την ανία της οι γυναίκες όμως δεν είναι σαν τους άνδρες δένονται και δεν υπολογίζουν τίποτα από εκεί και πέρα! Και έτσι διαλύονται οικογένειες και την <<πληρώνουν>> τα παιδία !Για όνομα…… :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΩΑΝΝΟΥΛΗ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ

ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ

ΤΙΠΟΤΑ Κ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΠΡΙΤΣΙΟ ΕΧΩ ΕΙΧΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ

ΦΙΛΗ ΜΟΥ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ

ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΗΣ

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΩ Κ ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΤΗΝ

ΣΤΥΡΙΞΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΣΡΟΡΑΚΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΣΕ ΠΟΟΟΟΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ''ΤΣΑΧΠΙΝΑ''.ΕΛΕΓΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΕΝΩ ΕΚΕΙΝΗ ΗΤΑΝ ΕΚΤΟΣ ΠΟΛΗΣ ΜΕ ΤΟ ΑΜΟΡΕ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ(ΔΗΛ ΑΝΑΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΛ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ!)

ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ Κ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ''ΑΡΑΙΩΣΟΥΜΕ''.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙ ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΤΟ ΤΟΥ,ΑΛΛΑ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΛΕΠΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΟ ΜΠΕΛΑ ΣΟΥ!

ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΟΨΑΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ(ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΘΣΑΜΕ).ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Κ ΧΩΡΙΣΑΝ (ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ)

ΑΝ ΤΟ ΠΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ:

1.NA ΧΩΡΙΣΟΥΝ

2.ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΣΑΝ ΜΙΑ ΚΡΙΣΗ Κ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΟΥΝ (ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ Η ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΣΧΕΣΗ ΝΑ ΨΥΧΡΑΝΕΙ)

3.ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΕΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΡΑΦΟΥΝ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΟΥ.(ΟΤΙ ΕΒΑΛΕΣ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ Κ ΤΕΤΟΙΑ)

ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΠΟ ΜΑΧΑΙΡΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΛΙΠΟΠ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΟΒΟΥΣ ΕΧΕΙ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΝΤΡΑΣ

ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΕΩΣΕΙ ΚΑΤΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΕΠΕΦΕΣ ΜΑΣ ΟΧΙ ΟΜΩΣ

ΑΠΟ ΜΕΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΨΩ ΟΜΩΣ Κ ΚΑΘΕ ΕΠΑΦΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ

ΒΑΠΤΙΣΤΗΡΗ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω βρε μασοράκι... αν την αγαπάς όπως λές προσπάθησε μόνο να την ακούσεις, μετά πες της τη γνώμη σου, και απο κει και πέρα... ας κάνει οτι τη φωτήσει ο Θεός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ.ΕΣΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΟΓΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΠΑΡΑ ΕΞΩ ΟΣΑ ΣΟΥ ΕΚΜΥΣΤΗΡΕΥΤΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίλησε της ανοιχτά, εφόσον είσαστε κολλητές... Εξέφρασε της τα συναισθήματα σου γιαυτήν, θέσε της τον προβληματισμό σου και πες της ότι θα έιναι φίλη σου ό,τι και να γίνει απλώς δε σε βρίσκει σύμφωνη η προοπτική να ρισκάρει την οικογενειακή της ευτυχία. Εκεί θα τελειώσει ο ρόλος σου και άσε την να κάνει την επιλογή της,χωρίς να ξανα- ανακατευθείς. Εσύ θα ξέρεις ότι σα φίλη που την αγαπάει ειλικρινά της είπες την άποψη σου και από κει και πέρα κάθε άνθρωπος είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΣΡΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ... :(

Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ, ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΝ

ΜΠΕΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ :unsure: ...Η ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ

ΠΟΛΥ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ Κ Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΤΗΣ

ΠΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ...ΟΤΑΝ ΑΡΓΟΤΕΡΑ

"ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΕΙ" ΟΛΟ ΑΥΤΟ 'Η ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΕΚΑΝΕ...ΤΩΡΑ

ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ "ΤΥΦΛΑ" ΤΗΣ! :huh:

ΕΣΥ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΛΛΗΤΗ ΤΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΝ

ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕΙΣ Ή ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ

ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΟΧΙ ΝΑ ΤΗΝ "ΚΑΛΥΨΕΙΣ"

ΕΝΝΟΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΣΤΙΣ

ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΗΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ . ;)

ΒΕΒΑΙΑ ΕΞΩ ΑΠ'ΤΟ ΧΟΡΟ ΠΟΛΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ...

ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H DIKH MOU GNOMH EINAI OTI DEN SE NDIAFEREI TI KANEI H FILH SOU STO KREBATI THS .

ALO NA KANETE PAREA ,ALO NA BLEPEIS TO BAPTISTIRI SOU KAI ALO NA ANAKATEUETEIS STO KREBATI THS KAI STA ENTELOS PROSOPIKA THS ,IDIKA OTAN SIMBNEI KATI TETIO .

ETSI KAI ESU THA EXEIS KATHARH THN SINIDISH SOU KAI DEN THA EISAI AMIXANH MPROSTA STON ANTRA THS .

AN HTHELE NA TO MIRASTEI MAZI SOU THA TO EIXAI KANEI,DEN TO EXEI KANEI GIA KAPOIOUS LOGOUS .AN THN PIESHS TO MONO POU THA KANEIS EINAI NA APOMAKRINTHEI PERISSOTERO .

ARA KANEIS THN "PAPIA" KAI EXEIS SXESEIS FILIKES KAI ME AYTH KAI ME TO BAPTISTIRI KAI AN THELISEI KAPOTE MPOREI NA SOU MILISEI .

TOULAXISTON DEN THA AKOUSEIS POTE OTI THN KALIPTES . ;)

TO OTI HTAN "AGAPIMENO" ZEUGARI KAI OTI "XALASE" LOGO DOULEIAS EINAI PARA POLU EPIFANIAKA ,DEN MPOREIS NA KSEREIS TI EXEI SHMBEI KAI TA SHNESTHHMATA THS OLON AUTON TON KAIRO .

KAI GIA NA MHN TA KSEREIS KAI NA PUTEIS SPO TA SINEFA TORA PAEI NA PEI OTI SOU TA EKRIBE EPIMELOS .ARA DEN THELEI NA ANAKATEUTEIS ....EINAI DIKIA THS UPOTHESH .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ Κ ΟΛΕΣ

ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΤΕΣ

ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ

Κ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΩ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΟΤΙ Κ ΑΝ ΓΙΝΕΙ

ΔΕΝ ΕΠΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟΣ

Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ Κ ΣΑΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ Κ

ΣΑΝ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΕΙΣ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ ΦΤΑΙΕΙ Κ Η ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΙΗΣΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Κ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΜΕΣΩΣ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΙΣΩΣ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ Κ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΥ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ Κ Η ΦΛΟΓΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΚΑΙΡΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΒΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίλησέ της ορθάνοιχτα, χωρίς υπεκφυγές...

Εξάλλου είναι φίλη σου, είσαι άνθρωπος δικός της!!!

Σε σχέση με τον άντρα της, απόσταση...

Αλλά τελικώς η κρίση και η συμπεριφορά της έγκεινται στην ίδια...!!!

''Ακόμη και κάποιος να κάνει χρήση αρνητικά της ελευθερίας του,

δεν έχουμε δικαίωμα της παρέμβασης σε αυτόν! ''

Berlin...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γ***τω με στεναχωρουν αυτες οι καταστασεις. μακαρι να γυρισει γρηγορα στον αντρα της και το παιδακι της.οκ ολοι εχουμε τα στραβα μας αλλα μεσα σε ενα γαμο ο ενας πρεπει να σεβεται και τα καλα και τα κακα του αλλου. Δε μ'άρεσει οταν δικαιολογουν τα λαθη τους πισω απο τα στραβα του συντροφου τους. Απ οτι καταλαβαινω σε κανει περα γιατι ξερει τι θα της πεις και προφανως δεν θελει να το ακουσει. Κριμα πολυ κριμα.

Αχ προσωπικα δεν θα μπορουσα να το κανω αυτο στον αντρουλη μου...δεν θα επετρεπα στον εαυτο μου να ενθουσιαστει...

Ευχομαι να εχει αισιο τελος ολη αυτη η ιστορια αν και κατα τη γνωμη μου το κακο στη σχεση τους εχει γινει. Νομιζω οτι και πισω να γυρισει παντα θα κουβαλαει αυτο που εκανε μεσα της και θα εχει μαυρισει τον γαμο της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στη θέση σου δε θα έκανα απολύτως τίποτα.

Σε τόσο προσωπικά θέματα δε μου αρέσει να ανακατεύομαι, κι ας αφορούν ακόμα και την αδερφή μου (που δεν έχω αλλά λέμε τώρα...).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού απομακρύνεται, σημαίνει ότι δεν θέλει να το μοιραστεί μαζί σου. Φοβάμαι πως τον μπελά σου θα βρεις και άκρη δε θα βγάλεις.

Κάνε μια προσπάθεια να σιγουρευτείς για το αν θέλει να μιλήσει σε κάποιον και κινήσου ανάλογα. Μην την ενθαρύνεις για τίποτα όμως. Να είσαι αντικειμενική και να θίξεις τα προβλήμα που θα δημιουργήσει και έχει δημιουργήσει ήδη.

Καλή τύχη κοριτσάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ

(ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ) ΝΑ ΤΗΣ ΨΙΛΟ

ΑΝΟΙΞΩ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΣΟ ΠΙΟ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ

ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ Κ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΕΙ

ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΕΙ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΠΙΟ

ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ

ΕΠΙΣΗΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ

ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ Κ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ Κ

ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΟΛΑ ΟΤΙ ΝΙΩΘΕΙ

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΕ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ

ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΩ Κ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΙΝΩ Κ ΟΤΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΤΩ

ΤΑ ΥΠΕΡ Κ ΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ καλη προσεγγιση για πρωτη κουβεντα.

Μπραβο καλα το χειριζεσαι το θεματακι...συνεχισε ετσι σιγα σιγα.

Προσεχε ομως και να μετρας την καθε σου κουβεντα γιατι ουτε που θα το καταλαβεις για ποτε μπλεκεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cristi έγραψε:

Πολυ καλη προσεγγιση για πρωτη κουβεντα.

Μπραβο καλα το χειριζεσαι το θεματακι...συνεχισε ετσι σιγα σιγα.

Προσεχε ομως και να μετρας την καθε σου κουβεντα γιατι ουτε που θα το καταλαβεις για ποτε μπλεκεις.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρσορακι ειναι οντως πολυ δυσκολη και λεπτη η θεση σου αλλα....αν εχεις το θαρρος να μιλησεις μαζι της καντο.

πες τις πως βλεπεις τα πραγματα χωρις να την κρινεις γιατι θα γινει χειροτερη η κατασταση(εχω ακουσει γυναικες να λενε οτι τις ζηλευουμε επειδη τις συμβουλευουμε κιολας)

με τον αντρα της δεν χρειαζεται να πεις τιποτα παραμενεις τυπικη και οπως ησουν και απο εκει και περα το αν διαλυσουν το σπιτι τους αστους να ειναι δικη τους ευθυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...