Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.... Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΑΡΧΙΣΕ!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!

Σήμερα έκανα την σπερματέγχυσή μου και από εδώ και πέρα περιμένω!!

Πως θα περάσουν μου λέτε αυτές οι δέκα ημέρες μέχρι να δω τι έκανα?? ε?? Πως θα περάσουν????

i71vp2.pnglilypie

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 79
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καταρχήν Καλή Επιτυχία!!!

Αν εργάζεσαι σε γραφείο ή γενικότερα σε μη χειρονακτική εργασία, μπορείς να το ρήξεις στην εργασιοθεραπεία.

Αν δε δουλεύεις … ξεσήκωσε όλο το βιντεοκλάμπ.

Κάλεσε κάθε μέρα και από μια φιλενάδα σου για καφεδάκι στο σπίτι ή έξω.

Ξετρύπωσε παλιά σου ημερολόγια ή τετράδια και διάβασε τα.

Πάρε τηλέφωνο παλιές φίλες ή συγγενείς που μένουν μακριά και έχεις καιρό να μιλήσεις μαζί τους.

Παίξε παιχνίδια, πάζλ κλπ με τον καλό σου.

Γενικά πράγματα που θα σου αποσπούν την προσοχή…

Και πάλι καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΤΑΜΟΙΨΕΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ. ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΕΧΘΡΟΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΦΙΛΙΑΑΑ :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marina μου καλη επιτυχια και σε 'σενα!!! Τα 2 μας θα περιμενουμε!!

1η φορά;;; εμενα η 3η (και φαρμακερη!!!)

Απο αυτα που ειπε η irene το μονο που μπορω να διαλεξω ειναι η εργασιοθεραπεια γιατι την Τεταρτη παω για δουλεια. Εξασφαλισα 2 μερες αδειουλα να αραξω!! Αντε να ακουσουμε τα καλυτερα συντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ... ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ!!;;;;

ΘΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ ΠΙΣΩ ΣΤΑ ΓΝΩΣΤΑ.

ΑΝΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ... ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΕΝΕΣΕΩΝ :P

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή επιτυχία κορίτσια!!!! να κάνετε στον εαυτό σας το καλύτερο Χριστουγεννιάτικο δώρο... ένα μωράκι στην κοιλίτσα σας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλή επιτυχία και στις δύο.

Με το καλό σε 10 μέρες να μας ανακοινώσετε γεμάτες κοιλίτσες!!!

Σας στέλνουμε όλη μας την θετική ενέργεια.

Φιλάκια πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ;) ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ!!!

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΑΠΕΙ Η ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ.

ΦΙΛΙΑ

ΚΡΑΤΑΩ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ευχηθω καιγω με την σειρα μου....καλη επιτυχια!!!

ελπιζω ολα να πανε καλα και σε λιγες μερες να εχουμε ευχαριστες ανακοινωσεις.

οσο αφορα την αναμονη σε καταλαβαινω απολυτα γιατι ολες μας (σχεδον) την εχουμε περασει.καλη ξεκουραση προς το παρον! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν Καλή Επιτυχία!!!

Αν εργάζεσαι σε γραφείο ή γενικότερα σε μη χειρονακτική εργασία, μπορείς να το ρήξεις στην εργασιοθεραπεία.

Αν δε δουλεύεις … ξεσήκωσε όλο το βιντεοκλάμπ.

Κάλεσε κάθε μέρα και από μια φιλενάδα σου για καφεδάκι στο σπίτι ή έξω.

Ξετρύπωσε παλιά σου ημερολόγια ή τετράδια και διάβασε τα.

Πάρε τηλέφωνο παλιές φίλες ή συγγενείς που μένουν μακριά και έχεις καιρό να μιλήσεις μαζί τους.

Παίξε παιχνίδια, πάζλ κλπ με τον καλό σου.

Γενικά πράγματα που θα σου αποσπούν την προσοχή…

Και πάλι καλή επιτυχία!!!

μπραβω σου.μου αρεσε ολο αυτο που ειπες,και επισης θελω σε αυτο το σημειο να συμφωνησω με την προλαλησασα.κανε οτι μπορεις για να ξεχαστης και να μην ανχωνεσαι καθολου ο θεος ειναι μαζι σου.κανε υπομονη 10 μερουλες ειναι μωρε δεν θα καταλαβεις πως θα περασουν,και κανε αυτα που ειπαμε,ημερολογια,dvd,παζλ.κ.τ.λ. :kiss::kiss: καλη επιτυχεια και στης δυο,σας ευχωμαι τα καλητερα αποτελεσματα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω ολες για την θετική σας ενέργεια!!!!

Μακάρι όλα να πάνε καλά για όλες!!!

Marina μόλις μπορέσεις στείλε να μου πεις πως πήγε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καληηηηηηη επιτυχιαααααααα και στις δυο σας!!!!!!Χαλαρωστε,οχι αγχος και ολα θα πανε μια χαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περιμενουμε νεα σας.... :):):):):)

Φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΜΜΜΜΜΜ....ΑΜΜΜΜΜ....ΑΧΜΜΜΜΜΜ (Κάνω αυτοσυγκέντρωση για αποστολή θετικής ενέργειας)

ααααααααχμμμμμ αμμμμμ.......μμμμμμμμμμμ

Ηρθε????? (((απο το πρωί παλεύω))) :)

ΜΕ το καλοοοοοοοοο!!!!!

:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

ΚΑΛΗ ΕΠΥΤΗΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΣΤΙΣ 14-11 ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.....

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ... B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

8 ημέρες μείνανε!! Πρώτη φορά θέλω να πάω για δουλειά να ξεχαστώ. Εργασιοθεραπεία για να ξεχνιέμαι. Εχθές είχα και κάποιες ενοχλήσεις χαμηλά αλλά πέρασαν. Ο γιατρός μου είπε ότι δεν είναι τίποτα.

Να ρωτήσω... Μου έδωσε να κάνω αντιπικτικές (λόγω θρομβοφιλίας οκ αυτό το κατάλαβα) αλλά και utrogestan. Εχει πάρει καμμιά ακριβώς μετά την σπερματεγχυση; έτσι για να παίρνω γνώμες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΗΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η ΟΧΙ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...