Μετάβαση σε περιεχόμενο

SOS ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ


rena79

Recommended Posts

συνηθως αυτά είναι δεν είναι τίποτα κακό..λέγονται skin tags και αφαιρούνται από τον δερματολόγο... κοιτά σε πονάει??? καλό είναι να πάς να το δούν... δεν υπάρχει λόγος να φοβάσαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τρέξε γρήγορα στον γιατρό σου και θα δείς πως όλα θα πάνε καλά.....

Εσύ γέννησες και δεν φοβήθηκες και τρομάζεις με μια ελιά.....

Μην ανησυχείς βρε κούκλα μου, αλλά καλό είναι να το ψάχνουμε...

Θα περιμένω νέα σου. Φιλάκια. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα μάλλον είναι αυτό που σου λέω.. εγώ το είχα στην μασχάλη και τώρα έχω ένα και στον λαιμό....δεν είναι τίποτα..εμένα της μασχάλης κόπηκε με το ξύρισμα και μάτωσε και πονούσε κιολάς...αλλά μου το καυτηρίασε...

μην φοβάσαι... πηγαινε στο γιατρό και μόλις πας πες μου τι σου είπε... φιλακια πολλα και μην φοβάσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε και με τρόμαξες ! Τιποτα δεν θα ειναι μην φοβάσαι :)

Δεν υπάρχει προβλημα αν την καυτηριάσεις αν και νομιζω δεν θα την πειράξει καθολου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα και γω μια ελια (γενικα ειμαι γεματη)που κοπηκε ετρεχε και αιμα αλλα το αμέλησα και δεν πηγα στο γιατρο.περσι πηγα να τις δει ολες και ηταν ενταξει και αυτη.δεν ειναι να φοβασαι αλλα να την ελεγχεις που και που.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν να μην φοβάσαι και να πας στον γιατρό ο οποίος είναι ο μοναδικός αρμόδιος να σου πει. Όμως απ' ότι ξέρω κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης μπορεί ή να βγάλεις κάποια ελιά ή να σου μεγαλώσει κάποια άλλη. Εγώ στην εγκυμοσύνη μου έβγαλα μία μικρή στην κοιλιά και ακόμη την έχω, δεν έφυγε... Κλαψ....

line_line_b_beg_40_time_1240891200_text_f4ef20ede9eddceae920eceff520e5dfede1e9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελιά ή σπίλος είναι;;;

Από όσα γράφεις μάλλον για σπίλο επρόκειτο...

Απόλυτα φυσιολογικό!

Οι ελιές οι μεγάλες, καφέ θέλουν προσοχή!

Έχω μία στο δεξιό ώμο και έπειτα από εξέταση μου έχει αναφέρει ότι να προσέχω μην την τραυματίζω και αν παρατηήσω οποιαδήποτε αλλαγή σε μέγεθος-σχήμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα βγαλει πολλες ελιτσες ιδιαιτερα κατω απο το στηθος και τωρα στην δευτερη μεγαλωσαν και με ενοχλουσαν.Πηγα στον δερματολογο και μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικα στην εγκυμοσυνη και μου χε δωσει μια κρεμουλα γιατι ειχε ερεθιστει.Τελικα κοπηκε και επεσε μονη της.Τωρα αν την ειχες πριν την εγκυμοσυνη καλο ειναι να το κοιταξεις αν και δεν νομιζω να ειναι κατι ανησυχητικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πηγαμε και την αφερεσα

μας παιδεψε αρκετα γιατι ματωνε συνεχεια

και τωρα σταματησε αλλα αυριο θα βγαλω τη γαζουλα

δεν ηταν κατι κακο απλα επρεπε να αφαιρεθει

3 φορες μου εβαλε αναισθητικο

κοριτσια και μετα θηλασα γιατι η μικρη εκλαιγε

λετε να την πειραξει

αυτη το εψαξε και ειπε δεν βρηκε κατι στα βιβλια

ξερετε κατι?ξυλοκαινη μου εβαλε

λαλα μηπως εσυ γνωριζεις?

α ειχα και τη μικρη μαζι δεν ειχα που να την αφησω και ηταν 1 κρυωμενη εκει εκανε και λιγο κρυο μεσα

αν μου κρυωσει παλι καηκα

θα πεθανω τωρα εχω τυψεις και για αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efoula mu kalispera...

ax ax ti mu thimises...!!!!exo vgalei sunolika 4 spilous kanonika me topiki anaisthisia..

oles oi elies pou mu matonan itan epipedes..pou auto einai genika anisixitiko,en to metaxi i giagia mu pethane apo karkino tou dermatos ego genika eimai polu leuki,opote imoun stin omada ipsilou kindinou..ekana oti mu eipe o giatros kai ola pigan teleia!empisteuomai polu ton giatro mu..einai genika apo tous kaluterous..an theleis to thl gia mia deuteri gnomi pes mu na sou steilo pm.pantos genika min anisixeis..i prolipsi einai i kaluteri therapeia..viopsia ekanes?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω και εγω μια που συνεχεια αυτο κανει..κοβεται μονη της ξανφυτρωνει και παλι το ιδιο δεν πρεπει να ειναι τιποτα

θα σου πει βεβαια και ο γιατρος αλλα απο οσο εχω ακουσει δεν πρεπει να πειραζουμε τις ελιες(δεν ειν=μαι και 100% σιγουρη οτι δεν κανει αλλα το ακουω απο πολους)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...