Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η γνωμη της μανας δε μετραει??????


frapedia72

Recommended Posts

εγω κοριτσια θα γινω μια πεθερά......θα με λατρεύει η νυφι μου (δεν εχω κ κορη κ ετσι οπως το πάμε ουτε θα αποκτησω)....μονο το γιο μου να αγαπάει κ εγω θα την εχω κ καλυτερα κ από τον γιό μου...αμαν αυτες οι πεθερές!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

i dikia mou edose idi paraggelia na einai agori to deftero....i apantisi mou?pes toi guiou sou ti na speirei...ego therizo mono

Να τον στείλει να πάρει αρσενικόσπορο από το Ζεφύρι! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

savropinguinos έγραψε:

Να τον στείλει να πάρει αρσενικόσπορο από το Ζεφύρι! :cheer:[/quote:13rrfrt2]

Θα παρετε ενα σακουλακι και για μενα????????????????????

:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

110183 έγραψε:

εμένα οταν έμαθε η πεθερά μου οτι ημουν έγκυος γυρίζει και μας λεει ''βιαστηκατε να με κανετε γιαγια" ουτε που χάρηκε...οσο μεγάλωνε η κοιλίτσα μου μου πέταξε υπονοόύμενο οτι θα βγει το όνομα της και τησ το έκοψα..σιγά μην την άφηνα..το όνομα η μάνα το αποφασίζει αυτή το γεννά αυτό το έχει μέσα της...και το δεύτερο πάλι δεν θα έχει το όνομά της και λένε οτι θέλουν..

ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ Μ'ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ :angry: ...ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠ'ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΤΗ ΜΕΡΙΑ Κ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ Κ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ...

Ε ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ...ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ? ...Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΗ Κ ΑΝΑΙΤΙΑ ΕΝΤΕΛΩΣ...ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΚΟΥΒΑΛΑΜΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΕΜΕΙΣ ΞΕΣΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΜΑΣ...ΕΧΟΥΜΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Ή ΦΑΣΙΣΜΟ ? :angry: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ... :angry: Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ...ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ Η ΜΑΝΑ ....ΕΤΣΙ ΡΕ ΓΜΤ ΤΙΜΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ !!! ;)

ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΓΡΙΑ Κ ΜΙΛΑΩ ΕΤΣΙ ΓΤ ΞΥΠΝΗΣΑ Κ ΛΙΓΟ ΣΤΡΑΒΑ :P ...ΑΛΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ ?????????????? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALIMERA KORITSIA TI KANETE?

EIMAI EGKIOS STIN 37i VDOMADA.

OTAN GNWRISA TON ANTRA MOU, MOU EIXE KANEI 2 EKSIGISEIS.

1on) OTI AN MEINW EGKIOS, DEN PROKEITAI NA TO RIKSW(AN DEN EIMASTE PANTREMENOI) KAI

2on) OTI EITE AGORI VGEI EITE KORITSI THA VGEI TO ONOMA TOU PATERA MOU

O OPOIOS EXEI PETHANEI.

TO ONOMA TOU NIKOS.

EXOUME KORITSAKI. KAI THA VGEI NIKOL.

OTAN MATHAME GIA TIN EGKIMOSINI MOU IMOUN ENAMISI MINWN.

TO EIPA STI MANA MOU. KAI I APANTISI POU MOU EDWSE ITAN.

KAI TWRA? TI THA KANOUME?

THA VGEI TO ONOMA MOU PANTWS, EUGENIKA!

KAI TIS LEW AMA EINAI AGORAKI?

MOU LEEI EUGENIO.

TIS APANTISE O ANTRAS MOU GIA TO ONOMA.

MINWS OLOKLIROS APO TOTE MEXRI PERIPOU 7-8 MINWN ME EIXE FAEI.

DEN MPOROUSE NA TO XWNEPSEI.

ALLA DEN EINAI KAI POLI UP

I PETHERA MOU DEN EIPE APOLITWS TIPOTA.

TIS EIPA GIA TI MANA MOU, KAI I APANTISI POU MOU EDWSE ITAN:

KOITA ARIA MOU AN MOU VGALEIS TO ONOMA THA ANEVW TOSO PSILA STO POLIELAIO? AUTA EMENA DEN ME NOIAZOUN KAI DEN ME AFOROUN.

I PETHERA MOU ME EXEI VOITHISEI SE POLLA ME SIMVOULES K DIAFORA I MANA MOU OXI EKSAITIAS TOU ONOMATOS...EIPE.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to agoraki mou μπραβο μπραβο!!!!Πολυ καλα τα λες...συμφωνω απολυτα οτι η παραδοση αυτη πρεπει ν αλλαξει...Νομιζω οτι εχουμε το δικαιωμα ν αποφασιζουμε εμεις ελευθερα για το ονομα του ανθρωπου που φερνουμε στον κοσμο....Δεν ξερω αν ακουγεται εγωιστικο αλλα γιατι αυτο το θεμα με το ονομα των παππουδων δεν ειναι εξισου εγωιστικο;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbie έγραψε:

to agoraki mou μπραβο μπραβο!!!!Πολυ καλα τα λες...συμφωνω απολυτα οτι η παραδοση αυτη πρεπει ν αλλαξει...Νομιζω οτι εχουμε το δικαιωμα ν αποφασιζουμε εμεις ελευθερα για το ονομα του ανθρωπου που φερνουμε στον κοσμο....Δεν ξερω αν ακουγεται εγωιστικο αλλα γιατι αυτο το θεμα με το ονομα των παππουδων δεν ειναι εξισου εγωιστικο;;;;;;;;;;;;

ΦΑΛΟΚΡΑΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ!!! :angry: ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΞΕΡΑ

ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...