Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΤΕ ΘΑ ΝΙΩΣΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ???????


Recommended Posts

Κορίτσια θα ήθελα την εμπειρία σας. Είμαι 19 εβδομάδων και ακόμα δεν έχω νιώσει το μωρό.

Είναι ανησυχητικό;Εσείς πότε πείπου το νιώσατε και πώς ήταν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!

ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΝΙΩΣΕΙ ΣΤΗΝ 16η ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΑΛΛΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ,ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΟ ΝΙΩΘΟΥΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΗΝ 20η.

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ τα ένιωσα στην 18η με ανεπαισθητα φτερουγίσματα αλλα δεν ξέρω αν παιζει ρόλο το ότι ήταν δυο.Η πιο υπέροχη στιγμη της ζωής μου... Σαν να μου έλεγαν μανουλα ειμαστε εδω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι βρε κορίτσια να τον ακούσω κι εγώ γιατί με έχει φάει η αγωνία.Κοιμάμαι και ξυπνάω με τη σκέψη του.Είναι άραγε καλά;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακι μου,γιατι να ειναι ανησυχητικο??????

στον υπερηχο δεν ειναι ολα καλα??? υποθετω πως ναι,οποτε τι ανησυχεις...θα το νιωσεις καποια στιγμη και θα τρελαθεις απο τη χαρα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ.

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΓΩ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΓΑ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΗΝ 23 ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 23 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ. ΚΑΙ Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙΣ ΕΓΩ ΑΚΟΥΓΑ ΤΡΕΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΦΡΙΚΑΡΕΙ, ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΣΥΝΑΙΒΕΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΓΕΛΟΥΣΕ ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΕΛΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ. ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ ΕΝΤΟΝΑ. ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΛΙΓΟ ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΤΟ ΣΑΝ ΝΑ ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΕΝΤΕΡΑ ΣΟΥ ΛΙΓΟ ΤΣΙΜΠΙΜΑΤΑΚΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΝΙΩΣΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τον ένοιωσα στην 21η εβδομάδα..στην αρχή δεν ήμουν και σίγουρη..κάτι σαν μπουρμπουλήθρες, κάτι σαν να χτυπάει δυνατά μιά φλέβα..θα μπερδευτείς για λίγο αλλά μετά θα πετάς στα σύννεφα, είναι απερίγραπτο το συναίσθημα..είναι - για μένα - ο πιό προσωπικός κώδικας επικοινωνίας που μπορεί να υπάρξει..Υπομονή γλυκειά μου, υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?????????

ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Κ Η ALKOST ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ....ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΥ ΣΑΝ ΦΤΕΡΟΥΓΙΣΜΑ Η' ΣΑΝ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ....ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια έχετε δίκιο. Απλά η κατάσταση αυτή με αγχώνει πολύ και κάνω συνέχεια περίεργες σκέψεις. Πόσο θα ήθελα να μπορούσα κι εγώ να το απολαύσω, γιατί οι στιγμές αυτές πίσω δεν γυρνούν...

Απλά αν έχεις καεί από το χυλό φυσάς και το γιαούρτι (είχα μια παλίνδρομη πριν λίγο καιρό και μου έχει μείνει η φοβία.....)

Άντε βρε μπέμπη μου κάνε κι εσύ, κάνε κάτι να χαρεί η μανούλα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχωνεσαι....και εγω το μωρακι μου το ενιωσα στην 21 εβδομαδα....δεν περιγραφεται πως ενιωσα.....ειναι φοβερο συναισθημα.....αντε σε λιγο θα το νιωσεις και εσυ.....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!

ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΝΙΩΣΕΙ ΣΤΗΝ 16η ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΑΛΛΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ,ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΟ ΝΙΩΘΟΥΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΗΝ 20η.

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!!!!!!!!!

Συμφωνώ! Να έχεις το νου σου τις νυχτερινές κυρίες ώρες,

την ώρα που ηρεμείς και ξεκουράζεσαι! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elli mou mhn agxwnesai ka8olou!

eixa k egw mi pallindromh prin 2 xronia kai twra eimai ston 9o!h pallindromh einai mexri thn 12 ebdomada!meta den uparxei pia tetoia periptwsh!opote diw3e authn thn idea!to mwraki sou einai super!

egw to fterougisma arxisa na to niw8w sthn 20 ebdomada!alla den einai gia oles to idio!opote mhn agxw8eis an den ton niwseis se 1 bdomada...alla opou na nai kontozugwnei!

auto omws den einai tipota se sxesh me auto pou 8a arxiseis na niw8eis apo thn 25 ebdomada!autes einai oi anepanalhptes stigmes!toumpes,klwtsies,lo3ugkas xaxa!perimene k 8a deis!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΡΗΝ 16η ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΕ!!!!ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΕ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΤΟΥΜΠΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΓΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΑΚΑΘΕΚΤΟΣ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andriani έγραψε:

Εγώ τον ένοιωσα στην 21η εβδομάδα..στην αρχή δεν ήμουν και σίγουρη..κάτι σαν μπουρμπουλήθρες, κάτι σαν να χτυπάει δυνατά μιά φλέβα..θα μπερδευτείς για λίγο αλλά μετά θα πετάς στα σύννεφα, είναι απερίγραπτο το συναίσθημα..είναι - για μένα - ο πιό προσωπικός κώδικας επικοινωνίας που μπορεί να υπάρξει..Υπομονή γλυκειά μου, υπομονή!

Ακριβώς το ίδιο κι εγώ... Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν κάτι από το στομάχι μου, ένιωθα αυτά τα φτερουγίσματα, μετά όμως κατάλαβα ότι ήταν το μωρό μου!!! Και όσο μεγαλώνει έχεις να φας κάτι κλωτσίδια, άλλο τίποτα... Είναι όμως το ωραιότερο συναίσθημα για μία μάνα που δεν έχει γεννήσει ακόμη!!!

line_line_b_beg_40_time_1240891200_text_f4ef20ede9eddceae920eceff520e5dfede1e9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχωνεσαι..εγω το ένιωσα τεσσάρων μηνων περιπου.καλα καλα δεν το ειχα καταλαβει νομιζα ήταν επειδή πεινουσα..το ενιωσα 2 μερες μετα το γαμο μου..και μετα κλωτσουσε συνεχεια.δεν ησυχαζε.ηταν απιστευτο.και οταν το νιωσεις να βαζεισ και το χερι του μπαμπα εκει να το νιωθει και αυτος.και να μιλασ στο μωρο σου, να του τραγουδας..αναγνωριζει την φωνη σου, και του μπαμπα το ιδιο.και να μην αγχωνεσαι για τιποτα.να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου.ειναι μια απο τις πιο ωραιες περιοδους της ζωης μας και ειμαστε ξεχωριστες που την παιρναμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

συνηθως ξεκινας να το ακους στην 20 βδομαδα...αντε λιγο εμεινε ;)

Ακριβώς... :)

Βέβαια άλλες κοπέλες πολύ νωρίτερα...

Εξαρτάται από πολλούς παράγοντες!

Φτερουγίσματα αρχικώς!

Τί ωραία αίσθηση!

Η Άλεξ μου ήταν υπερκινητική. όλη ημέρα κλοτσαμπούσε και η κοιλιά χοροπηδούσε! :cheer:

Τελικά η εγκυμοσύνη είναι ημέρες ανεπανάληπτες!!!

:cheer::cheer::cheer:

Καλή συνέχεια!!!

Αγόρι ή κορίτσι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΝ....

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 20η ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΤΙ ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΤΡΕΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..

ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ ΟΛΟΙ ΜΕ ΡΩΤΟΥΣΑΝ ΤΟ ΕΝΙΩΣΕΣ ΤΟ ΕΝΙΩΣΕΣ?? ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΚΛΑΙΓΑ ΕΛΕΓΑ ΔΣΕΝ ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ....

ΘΑ ΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω το καλικαντζαρο μου τον ενιωσα στην 16η εβδομαδα.ξαπλωμενη και βλεποντας τηλεοραση ξαφνικα ο μικρουλης εκανε μακροβουτι μεσα στην κοιλια μου :laugh: παντως και εγω εχω ακουσει οτι μπορει να παρει παραπανω εβδομαδες μεχρι να το νιωσει μια μανουλα-σε σχεση με εμας που το νιωσαμε νωριτερα.μην ανυσηχεις θα το νιωσεις πολυ συντομα.φιλια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα! Καταρχην το ποτε θα νιωσεις το μωρο εχει να κανει με πολλους παραγοντες και κυριως με το βαρος σου... οι ευσωμες κοπελες συνιθως το αντιλαμβανονται πολυ αργοτερα απο μια πολυ αδυνατη κοπελα.. μου το ειπε γιατρος αυτο.. εγω το ενιωσα μολις πιν 3 μερες... και απο τοτε το νιωθω καθε μερα..ιδικα οταν ειμαι ξαπλωμενη και ηρεμη...αλλα ειμαι πολυ αδυνατη...(λογο εμετων κτλπ) δεν πηρα κιλα..αλλα εχασα! 55 κιλα ειμαι και 173 υψος.

μην ανχωνεσαι παντως εχεις περιθωρια μεχρι τα τελη του 5του μηνα! ολα θα πανε και ειναι καλα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΟ ΕΝΙΩΣΑ 20 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ. ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΩΡΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ..ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΜΠΕΣ..ΕΝΑ ΠΕΤΑΡΙΣΜΑ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ. ΟΣΟ ΟΜΩΣ ΠΕΡΝΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ Η ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ. ΤΕΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nicole27 έγραψε:

καλησπερα! Καταρχην το ποτε θα νιωσεις το μωρο εχει να κανει με πολλους παραγοντες και κυριως με το βαρος σου... οι ευσωμες κοπελες συνιθως το αντιλαμβανονται πολυ αργοτερα απο μια πολυ αδυνατη κοπελα.. μου το ειπε γιατρος αυτο.. εγω το ενιωσα μολις πιν 3 μερες... και απο τοτε το νιωθω καθε μερα..ιδικα οταν ειμαι ξαπλωμενη και ηρεμη...αλλα ειμαι πολυ αδυνατη...(λογο εμετων κτλπ) δεν πηρα κιλα..αλλα εχασα! 55 κιλα ειμαι και 173 υψος.

μην ανχωνεσαι παντως εχεις περιθωρια μεχρι τα τελη του 5του μηνα! ολα θα πανε και ειναι καλα!!! :)

ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΥΣΩΜΗ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΑΡΓΑ..ΟΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kai apo mena!!!!

na min agxonesai katholou!!!ma einai toso mikraki akoma...oi giatroi lene eidika stis prototokes meta tin 20 evdomada...einai logiko more..to moraki einai toso mikrouli kai oles oi kiniseis aporofountai apo tin koilia mas alla kai apo to amniako ygro...!oso pernane oi meres megalonei kai tha to nioseis..ypomoni!!!tipota den exei to mikro sou!!kai min agxonesai...katholou!apolause to!!!meta tha lussaei...na deis ta vradia..kati klotsies...pou ponane!!!!ax ax!!!

ego ton akousa 16 evdomadon..mazi kai o mpampas...allla...einai thema plakounta na xereis..etsi lene..den exei na kanei ma to paidi..min akous logia...!!!!

na xeis mia teleia egkimosini!!kai min viazesai...i fysi xerei!!!!

se filo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...