Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κοστος παρτυ γεννεθλιων!


Recommended Posts

Βρε κοριτσια, αντι να ειμαι χαρουμενη, νιωθω μια πικρια μεσα μου!

Το σαββατο θα κανουμε παρτυ για τα γεννεθλια της κορης μου!

Το θεμα μου ειναι οτι πηγα τζαμπο σημερα και μου εφυγαν 75 ευρω.

Ειναι πολλα?

Οπως υπολλογιζω ολλα τα γεννεθλια θα μου κοστισουν γυρω στα 200 ευρω.

Προσπαθησα να κανω οικονομια.

Μονο τουρτα παραγγειλα.

Ολλα τα υπολοιπα θα τα φτιαξω εγω!

Δεν εχουμε αυτην την περιοδο αλλα δεν ηθελα να στερησω τα γεννεθλια του παιδιου μου που τα περιμενε πως και πως!

Αχ, πειτε μου, ειναι πολλα?

Εσας ποσα σας φευγουν συνηθως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη, τί πήρες 75 ευρώ;;;

Βασικά εξαρτάται πόσα άτομα θα καλέσεις, γονείς-παιδιά, συγγενείς και επιπλέον τί θα προσφέρεις! ;)

Φαντάζομαι ότι το ποσό που θα διαθέσεις θα περιλαμβάνει ποικίλο και πλούσιο μενού!!! :cheer:

Οπότε καλά να περάσετε!!! :cheer:

Χωρίς τύψεις ΦΥΣΙΚΑ!!! :);)

Πότε είναι και πόσο θα γίνει η κορούλα;;;

Τί τούρτα παρήγγειλες;;;

Την Κυριακή έχει γενέθλια ο ανιψιός μου, βαφτιστικό μου, ο αγαπημένος μου!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς τα πάντα πλέον είναι πανάκριβα.

Εγώ πέρσι που τα έκανα σε παιδότοπο πλήρωσα 400+60 για την τούρτα.

Φέτος λόγω οικονομικών δυσχεριών θα τα κάνω μάλλον στο σπίτι.

Πάντως τα 200 τα υπολογίζω κι εγώ (μαζί με την τούρτα)

Καλά να περάσετε

Πόσο γίνεται η κόρη σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Κατρινα!

Πηρα πιατακια, κουταλακια, ποτηρακια,δωρακια για τα παιδια,κερακια, τραπεζομαντηλα, και πολλα ψιλλολογια!

Ολλα της Ντορας της μικρης εξερευνητριας :P

Θα ειμαστε γυρω στα 40 ατομα.

Χωρις τυψεις θα γιορτασω εννοειται, αφου τα κανω για το παιδι!

Πλουσιο μενου δεν θα το ελεγα!

Πιτσακια, λουκανοπιτακια, τυροπιτακια, σου αλμυρακαι σαντουιτσακια!

Πατατακια, αναψυχτηκα και "φρεσκους" χυμους για τα παιδια!

Ολλα υγειηνα! :P:blush:

Φιλες μου μου εχουν πει πως το 400 δεν το γλειτωνουν!

(Γινεται 3 ετων!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει καταρχας. Να την χαιρεσαι με υγεια. Τοσο ειναι περιπου το κοστος ενος παρτι. Η κουμπαρα μου εκανε του μικρου βαφτησιμιου μου με ολα κι'ολα 7 παιδακια και μαμαδες καλεμσενες και εδοσε περιπου τοσα. Παντος μια φιλη μου στην Αμερικη εκανε ενα σουπερ παρτυ στο κοριτσακι της- εγινε 1 χρονων- και εδωσε 120 Δολλαρια μαζι με την τουρτα. Αλλα ειχανε μια τρελη διακοσμιση, μπαλονια, καπελακια κλπ. Τα παντα εδω Τζαμπο ξετζαμπο ειναι πανακριβα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουρτα, δεν βρηκα"Ντορα" και της παραγειλα μια με ενα τρενακι πανω και αγορασα ηρωες της "Ντορας" και θα της βαλω πανω!

Θελουμε "Ντορα"

Αχ, βρε κοριτσια, αυτην την χαρα του παιδιου, το ευχαριστω μανουλα, δεν το αλλαζω με ολλα τα λεφτα του κοσμου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε, οι ηρωες κοστιζουν!

Ειναι δυνατον, 10 πιατακια με την"ντορα" να κανουν 2 ευρω?

Εγω που ηθελα 40?

8 ευρω κατευθειαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

Καλε, οι ηρωες κοστιζουν!

Ειναι δυνατον, 10 πιατακια με την"ντορα" να κανουν 2 ευρω?

Εγω που ηθελα 40?

8 ευρω κατευθειαν!

ΜΕ το καλο να ερθουν τα γενέθλια της κουκλιτσας σου και να περασετε υπεροχα !!!! :)

Εγω τα περισσοτερα τα θεωρω περιττά εξοδα και βρισκω υπερβολικό το ποσο των 400 ευρω για γενέθλια ! Εμενα βεβαια με λεει και τσιγγουνα ο αντρας μου :blush: :laugh:

Στη θεση σου δεν θα αγοραζα πιατάκια με θεμα για ολους . Προσωπικά με ενοχλει αφάνταστα (αηδιάζω) να τρωω σε πιατα μιας χρησης :blush: Ας επαιρνες για τα μικρα 1-2 συσκευασίες και στους μεγαλους κανονικά πιατα . Να απο τα πιατα , να απο τα πηρουνάκια , να απο τα κυπελάκια γλιτωνεις ενα καλο ποσο .

Ασε που , δεν θελω να μου θιχτεις επειδη εισαι εσυ λεω την γνωμη μου , βρισκω και λιγο κιτς ολα αυτα τα πλαστικουρια :blush:

Τα παιδιά θελουν παιχνίδι , εκπληξεις και ενα διασκεδαστικό παρτυ . Αν πιανουν τα χερια σου μπορεις να φτιαξεις διαφορα μονη σου οπως μια πινιατα . Το κρυψιμο του θησαυρου ή οι καρεκλες ειναι παντα πολυ διασκεδαστικά παιχνιδια :)

Φυσικά ξετραιλενονται με την τουρτα και με τις ιδιαιτερες λιχουδιες . Τοστακια στοιβαγμενα σε σχήμα σπιτάκι , στικς λαχανικων που σχηματιζουν λουλουδια , σουβλάκια απο φρούτα ή λαχανικά και κρέας , μπισκοτάκια σε διαφορα σχήματα χρωματιστά κλπ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LaLa, εχεις δικιο!

Φυσικα ποτε δεν ενιωσα αϊδια για τα πλαστικα και ουτε ποτε το σκεφτηκα οτι καποιος ισωσ να ενιωθε ετσι, γιατι παντα σε πλαστικα μας σερβιρουν.

Τωρα να σου πω, σκεφτηκα και την δικια μου ευκολια αφου μετα τα κανονικα πιατα πρεπει να τα πλεινω!.

Πινιατα εχω φτιαξει! :laugh: Βαλε τα ζαχαροτα για να την γεμισεις!

Παιχνιδι του χαμενου θυσαυρου, θα παιξουμε! :laugh:

Βαλε, το δωρακι για τον νικητη!

Ελα βρε Λαλα, με εκανες και ειπα τις εκπληξεις μου! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egrafa kai sbistikan grrrrr

40 ATOMA !!!!!! ayto mou fenete uperboliko emena baftish tha kaneis ,gamo h gennethlia ??????? :blink:

egw panta sta gennethlia mou eixa mono paidakia kai oxi mgalous .

olo to soi tha kaleseis??

ayto mou fente uperboliko emena ....diladi posa gennethia h giortes tha kaneis to xrono toso kosmo tha kaleis ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

egrafa kai sbistikan grrrrr

40 ATOMA !!!!!! ayto mou fenete uperboliko emena baftish tha kaneis ,gamo h gennethlia ??????? :blink:

egw panta sta gennethlia mou eixa mono paidakia kai oxi mgalous .

olo to soi tha kaleseis??

ayto mou fente uperboliko emena ....diladi posa gennethia h giortes tha kaneis to xrono toso kosmo tha kaleis ????

Αφροδιτη, μαζευονται!

Τα παιδια ειναι 15!

Βαλε του γονεις, παππουδες, γιαγιαδες, να τοι!

Πολλα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε σε μας μπορεις να πεις τις εκπληξεις δεν θα ρθουμε στο παρτυ :P :laugh:

Στη πινιάτα μην βαζεις μονο λιχουδιες βαλε μπαλόνια ή διαφορα μικρα παιχνιδάκια . Τι δωρο ο νικητης? Θα παρει αυτα που θα πεσουν !!!

Νομιζω οτι και στα γενεθλια (οπως στη βαφτιση , γαμος κλπ) κανουμε φοβερες υπερβολες πλεον . Επειδή το κανουν "ολοι οι αλλοι " ...

Καντινού , βαλε τη σφραγίδα σου στα γενέθλια του παιδιού σου και ας ειναι με πιο λιγα χρήματα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω εσεις τι παρτυ κανετε κι αν συνηθηζεται να γινονται πραγματα οπως περιεγραψες(παιχνιδι, πινιατα)

αλλα τουλαχιστον εδω που ειμαι, στο χωριο μου, δεν εχουνε κανει τιποτα απο ολλα αυτα!

Σιγουρα λοιπον δεινω την σφραγιδα μου στα γεννεθλια του παιδιου!

Αυτο με τα δωρακια μεσα στην πινιατα δεν το ειχα σκεφτει!

Ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα την χαιρεσαι και παλι!

Εγω θελω να πω οτι μαζευονται τοσα ατομα, εμας στο παρτυ του θανου ηταν γυρω στα 15 μικρα και 25 μεγαλοι.Πρεπει λογικα να καλεσεις οπου σε εχουν καλεσει,αλλωστε για τα παιδια το κανεις και οχι για σενα.Θα το ευχαριστηθει!!

Οσο για τα χαρτινα πιατακια σε παιδικο παρτυ νομιζω οτι ειναι ιδανικα και για να μην πλενεις αλλα και να μην εχεις ατυχηματα μεσα στο σπιτι.Εγω στα 2α του γενεθλια εβγαλα και για τους μεγαλους κανονικα πιατα και ενα παιδακι κατα λαθος εριξε κατω της μαμας(φανταστειτε σκηνικο , τοσα παιδακια με τοσα θριψαλλα κατω, και καλοκαιρι).

Τωρα για τα χρηματα, 400ε δεν τα ειχα φτασει σε καμια περιπτωση, αλλα να ξερεις οτι τα κανεις αποσβεση με τα δωρα που θα σου φερουν και γιατι καποιοι θα σου φερουν κ για την μικρη(τουλαχιστον σε εμενα εφεραν κ για τον μικρο).Εγω να φανταστεις γεμιζω ρουχα..

Με το καλο το παρτυ σας...

ΥΓ ερωτηση,μην με κραξετε, τι ειναι η πινιατα?σιγουρα θα το εχω δει αλλα δεν ξερω την ονομασια του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πινιατα ειναι ενα κουτι, μπαλονι, κατι τελος παντον οπου το γεμιζεις με ζαχαρωτα!

Κλεινεις τα ματια στα παιδια και με ενα ξυλο προσπαθουν να το σπασουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι θέλω να ρωτήσω πως μπορώ να την κάνω μόνη μου την πινιάτα.

Θα κάνουμε πάρτυ για τη γιορτή της Μαρίας μου, για να γνωρίσει καινούργιους φίλους (τα παιδιά των συναδέλφων μου δλδ) και θέλω κι εγώ να κάνω πινιάτα.

καντινου πολύ ωραίες ιδέες σου έδωσε η LaLa. Ιδίως αυτό το σουβλάκι από φρούτα... :laugh:

Όσα υπολογίζεις θα σου βγούνε ναι, εφόσον έχεις τόσα άτομα καλεσμένους..

Αλλά τι να κάνεις? Λες να έχει πολλά παιδάκια για να χαρεί.. Έ, τα πολλά παιδάκια θα έχουν και πολλούς συνοδούς! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενεια, εγω την εκανα με εφημεριδες και χυλο απο αλευρι!

Επιασα λοριδες απο εφημεριδες, τις βουτηξα σε χηλο απο αλευρι και γεμισα μια μπαλα φουσκωτη θαλασσης!

Χρονοβορο και αρκετα εκνευρηστηκο!

Την εκανα ομως!

Την αφησα τουλαχιστον 3 εβδομαδες να στεγνωσει καλα και μετα με σπρευ την εβαψα.

Εβγαλα και την μπαλα απο μεσα και εγινε μια χαρα!

Μπορεις να χρεισιμοποιησεις κουτι η να φτιαξεις ενα κουτι εσυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου ο γιος μου την κυριακη γινεται τριων!!!!μια μερα διαφορα εχουν με την κορουλα σου ε???κ μεις στα γενεθλια μια τουρτα θα παραγγειλουμε,θα εχουμε κ λουκανοπιτακια,τυροπιτακια κ τετοια,οπως κ συ...δεν τα εχουμε παρει ακομα αλλα κ μας α'οτι βλεπω κανα 200 θα φυγει...αλλα ενταξει τι να γινει....γενεθλιακια ειναι αυτα!!!!!!! :cheer: δεν μπορουμε να τα στερησουμε!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια να ρωτησω κατι???

γιατι πλεον πρεπει να παιρνει αυτος που γιορταζει δωρα στους καλεσμενους??? δεν ειναι χαζο??

παλια μας καλουσανε στα παρτυ, πηγαιναμε τα δωρακια μας, μας κερνουσανε διαφορα και τουρτα χορευαμε παιζαμε φευγαμε..το δωρο που κολλαει?

ή το αλλο??? αν πηγαινει παιδικο ή σχολειο πρεπει νακαλεσεις οοοοοοολη την ταξη!

δηλ. καμια 20παιδια+γονεις+συγγενεις+φιλοι! βαφτισια δηλαδη!

αχ δεν ξερω...

εμεις το σαββατο γιορταζουμε!!! και θα κανουμε την πρωτη μας γιορτη!!

θα φτιαξω αλμυρη τουρτα,τυροπιτακια,λουκανικοπιτακια,αλμυρο κεικ και πιτακια με κασεριακια ροκφορ.

απο γλυκα ροξακια και cheece cake.

αντε να την χαιρεστε!!!! πολυχρονη!!! και καλα να περασετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA THN XAIRESAI THN KOYKLITSA SOY!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ....ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΣΤΙΣ 3 ΓΕΝΑΡΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΦΕΥΓΟΥΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 400...ΕΙΝΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!

ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥ...ΚΑΝΑΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΡΑΠΕΖΙ.....ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ Ο ΠΑΤΟΣ....ΕΙΧΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!

ΤΑ ΔΥΟ ΕΠΟΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΝΩ ΚΕΤΕΡΙΝ....ΜΟΥ ΦΕΥΓΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ.....ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ....ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ...ΤΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ...ΚΑΤΙ ΤΥΠΙΚΟ....ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ!!!!!

ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΖΟΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΜΑΙ!!!!

ΠΕΡΣΙ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΘΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΕ!!!!!ΑΥΤΟ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ....ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!!!

ΑΥΤΑ....ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ.....ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

Ιφιγενεια, εγω την εκανα με εφημεριδες και χυλο απο αλευρι!

Επιασα λοριδες απο εφημεριδες, τις βουτηξα σε χηλο απο αλευρι και γεμισα μια μπαλα φουσκωτη θαλασσης!

Χρονοβορο και αρκετα εκνευρηστηκο!

Την εκανα ομως!

Την αφησα τουλαχιστον 3 εβδομαδες να στεγνωσει καλα και μετα με σπρευ την εβαψα.

Εβγαλα και την μπαλα απο μεσα και εγινε μια χαρα!

Μπορεις να χρεισιμοποιησεις κουτι η να φτιαξεις ενα κουτι εσυ!

Χαρά στο κουράγιο σου Ελένη!

Κ¨ατι μου λέει ότι θα χρησιμοποιήσω κουτί.. Από παπούτσια λέει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενεια 21 Νοεμβρη τι γιορταζεις?λοιπον Πινιατα με 30 ευρω ετοιματζιδικη φιλεναδα ,το πρωι δεν δουλευες κυρια μου?ολο μεσα σε εβλεπα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...