Μετάβαση σε περιεχόμενο

χρειαζομαι την βοηθεια σας


titina21

Recommended Posts

γεια σας σας διαβαζω πολυ καιρο τωρα και σημερα εφτιαξα λογαριασμο γιατι μου φενονται πολυ χρησημα ολα αυτα που λετε!!!!

λοιπον θα ηθελα να ρωτησω....με τον αρραβωνιαστικο μου κανω εδω κ δυο χρονια ελευθερο σεξ...βεβαια ποτε δεν ειχε τελειωσει μεσα!!!εμενα μου ειχε ερθει περιοδος 30/10 και την τελευταια μερα 6/10(μου ειχε τελειωσει λιγο καφε ειχα)καναμε ερωτα κ τελειωσε μεσα μου!!!μετα που πηγα στην τουαλετα και σκοθπιστικα εβγαλα αχνο κοκκινο)υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνησ???(επισης εχω παρει 2 φορεσ πρινα 2 χρονια το χαπι της ςπομενησ ημερασ υπαρχει περιπτωση να μου δημιοθργισει προβλημα?)

θα χαιρομουν πολυ να με βοηθησεται!!!!!!!και συνχαριτιρια στισ μελουσες μανουλεσ!!!!!!!!!

με εκτιμηση χριστινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλως μας ηρθες. Το αχνο κοκκινο μπορει να ηταν υπολοιμματα απο την περιοδο. Παρολα αυτα περιπτωση εγκυμοσυνης υπαρχει παντα μετα το ελευθερο σεξ. Λιγο δυσκολο βεβαια μετα απο περιοδο αλλα δεν αποκλειεται κιολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μενα... τιτινα ολα ειναι πιθανα απο τη στιγμη που κανεις ελευθερα... αν θελεις ενα μωρακι το σημαντικο ειναι να μην αγχωνεσαι... οσο για το χαπι της επομενης μερας δεν νομιζω να παιζει καποιο ρολο για το αν απο δω κ μπρος θελησεις να γινεις μανουλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση σας θα περιμενω με αγωνια να δς τι θα γινει ανα κ δεν νωμιζω!!!!!ειμαι μολις 21 χρονων αλλα δεν ξερω γιατι θελω παρα πολυ ενα μωρακι!!!δεν σας κριβω οτι παντα ειχα τον φοβο πως δεν θα κανω παιδι,δεν ξερω γιατι αλλα ειναι ο μεγαλυτερος φοβος μου!!!!!!!αλκοολ κ τσιγαρο επιρεζουν την κατασταση?και ποτε πρεπει να κανω τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για μενα τιτινα να κανεις εξεταση αιματος κατευθειαν...ειναι χαζομαρα να πληρωνεισ τεστ ουρων κ μπορει να μη σου δειξουνε κ σωστο αποτελεσμα...περιμενε την καθυστερηση κ μετα πηγαινε κανε μια εξεταση... στα λεω γιατι κ εγω ημουν ανυπομονη μια ζωη κ στο τελος το μονο που καταφερνα ειναι να στεναχωριεμαι.... οσο για το φοβο σου κ γω τον ειχα πιο μικρη κ νομιζω ο περισσοτερες.. :P:P

μην αγχωνεσαι κ ολα θα πανε οπως τα ονειρευτηκες!! ευχομαι ολοψυχα να γινεις μανουλα.!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ καθι μου πραγματικα!!!!χαιρομαι πολυ ποθ βρηκα ενα μερος να εκφραζω αθτα που νιωθω!!!!ευχομαι να γινω γρηγορα μανουλα!!!οσο για το τσιγαρο κ το αλκοολ τι λες?εσυ ποσο χρονων εισαι?εχεισ κανει παιδακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινα μου σιγουρα το αλκοολ κ το τσιγαρο δεν ειναι οτι καλυτερο περισσοτερο το αλκοολ θα ελεγα γιατι οσο να ναι υπαρχουν πολλες καπνιστριες..εγω ειμαι 28 κ εχω ενα κοριτσακι 3 χρονων..εχεις κανονικο κυκλο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι εχω αστατο κυκλο!συνθως ερχετε 6 μπορει κ 12!αυτον τον μηνα μου ηρθε στισ 30 και κρατισε μεχρι κ τις 6 οπου εγινε αυτο που σας ειπα!!!!τι να πω δεν ξερω.....δεν πιστευω πως θα εχω σπορακι αλλα σιγουρα ποτε δεν ξερεις!!!!!!!!΄να σου ζησει η πριγκιπησα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω παρα πολυ τιτινα μου... ειναι πολυ νωρις ακομη για να μιλαμε για εγκυμοσυνη αλλα αν θες να μεινεις εγκυος ακομη προλαβαινεις...χεχεχεχεχε :P

εγω αυτο που προτεινω καθαρα προσωπικη μου αποψη ειναι ενα ζευγαρι να ερχεται σε επαφη χωρις να σκεφτεται τιποτα μερα παρα μερα .... ολα παιζουνε..εγω την κορη μου την επιασα την 8η μερα του κυκλου που ΔΕΝ θεωρειται γονιμη αλλα τσουπ βγηκε το μπεμπε! οποτε ευχαριστηθειτε τον ερωτα (μερα παρα μερα ομως) κ οτι γινει!!! ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ......θα περιμενω και οσο παρει....δεν με πηραν τα χρονια βεβαια...απλως το θελω παρα πολυ!!!!!!!και δεν μπορω να περιμενω με τιποτα!!!!!και παλι σε ευχαριστω για τις συμβουλεσ σου!!!!!!!!και με το καλο να αποκτησεις και δευτερο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα κ δεν σε πηρανε τα χρονια ... ειμαι σιγουρη θα σου πανε ολα καλα!!!!!! θετικη σκεψη!!! σε ευχαρσιστω για την πολυτιμη ευχη σου...ανοιξα κ εγω ενα θεμα με τον δικο μου προβληματισμο κ δεν απαντησε κανεις :(:(:( .. ισως ειναι κ το προχωρημενο της ωρας... να σαι καλα ευχαριστω κ παλι.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιζω να σαι βοηθησει και εσενα καποια μανουλα οπως και εσυ βοθησες εμενα!ειναι παρα πολυ σημαντικο να μοιραζομαστε αυτα που μας απασχολουν!!!!!!να σου πω την αληθεια και εγω δεν περιμενα σημερα απαντηση και ομως!!!!!!χαρικα πολυ ποθ ηταν τοσο συντομη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!! κα καλως ηρθες!!

εγω πριν παντρευτω

ειχα αμια λλη σχεση κ εκανα 7 χρονια χωρις προφυλαξη (απλα τελειωνε εξω)κ δεν εμεινα εγκυος..οταν ομως γνωριδα τον αντρουλη μου κ καναμε ελευθερα εμεινα αμεσως εγκυος!!

οποτε μην μου αγχωνεσαι..ολα καλα θα πανε..κ εγω επινα κ καπνιζα..τιποτα δεν επαθα..κ το χαπι το ειχα παρει κ εγω 2 φορες..

τωρα λιγο δυσκολο να εμεινες αλλα τη στιγμη που τελειωσε μεσα σου οοολα ειναι πιθανα!!

ο συντροφος σου τι λεει θελει μωρακι?

ευχομαι αφου το θες τοοσο πολυ να σου ερθει γρηγορα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινα μου γεια σου και καλώς ήρθες στην παρεούλα μας!

βασικά μην αγχώνεσαι ότι είναι να γίνει θα γίνει. απλά περίμενε συνέχισε εν τω μεταξύ να κάνεις προσπάθειες με τον άντρα σου και αν δεν έπιασε το σποράκι ακόμα θα το πιάσεις σίγουρα είσαι και μικρούλα και έχεις μπόλικο χρόνο μπροστά σου...

εγώ σαν και εσένα από πολλά χρόνια πριν αισθάνομαι την ανάγκη να κάνω μωράκι αλλά τώρα ξεκινήσαμε να προσπαθούμε με τον άντρα μου.

μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia na rwthsw....tis teleytees meres niwthw to podia m poly kourasmena les k tha spasoun,san na gourgourizei h koilia m,me pianoun anagoules,kai stis skepseis fagitwn kapoies stigmes me pianei ahdia,h koilia m xamila me ponaei oxi poly syxna k dynata!xmmm ti na symvainei einai nwriss gia symptwmata????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου τιτινα κ καλως ηρθες!! :cheer: εγω κ στα 3 μου παιδακια εμεινα εγκυος ακριβως 1-2 μερες μετα τη περιοδο!!!βεβαια ισως επειδη ηταν η πρωτη φορα που τελειωσε μεσα σου να μην πετυχε με την πρωτη,αλλα αν κανετε συχνα προσπαθειες θα ερθει συντομα το νινακι σου!!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα συμπτώματα αν διαβάσεις και απο άλλες κοπέλες διαφέρουν πολύ απο γυναίκα σε γυναίκα. Σκέψου άλλες που κλείσανε το δεύτερο μήνα εγκυμοσύνης και δεν είχαν κανένα απολύτως σύμπτωμα. Το πιο σύνηθες βέβαια είναι αυτά τα πρώτα συμπτώματα. Το στήθος σου πως είναι? Σκέψου πως αν τυχόν είσαι έγκυος είναι ακόμα πολύ-πολύ νωρίς..

Με τον αρραβωνιαστικό σου το συζήτησες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω οταν ειχα μεινει εγκυος πριν ακομα να εχω καθυστερηση,ενιωθα μεσα μου περιεργα..ειχα προαισθημα οτι κατι θα αλλαξει!!δεν ειναι απιθανο να εισαι!!μακαρι!!στο ευχομαι!! :cheer: αισθανεσαι οτι εισαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titina21 έγραψε:

nai sigoura einai diaforetika apo gynaika se gynaika!!!!!to stithos m einai elaxista prizmeno!oxi den to exw syzhthsei akoma den thela na ton anhsyxisw akoma!!!!

Επειδή φαίνεται οτι το θες πολύ... κάνε μια κουβέντα μαζί του. Δε χρειάζεται αν δε θες να του πεις το προαίσθημα σου αλλά φέρτου μια κουβέντα μιας και έκανε την κίνηση να τελειώσει μέσα σου για να δεις τις προθέσεις του. Νομίζω ότι θα αισθανθείς καλύτερα και δε θα χρειάζεται να ανησυχείς μόνη σου ;)

Απο την επόμενη εβδομάδα κάνεις και μια β.χοριακή για να είσαι σίγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha syzhthsw sigoura mazi tou an k apo liges kouventes p exoume kanei to thelei k aytos poly!!!!!isws na mhn einai h katalhlh stigmh alla to theloume k oi dyo!!!!tha perimenw ligo akoma!!na se rwthsw kai sygnwmh ama se zalisa!!niwthw thn koilia m poly prizmenh k otan trww prizete poly eykola!!!ti na eina?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nina_porto έγραψε:

Επειδή φαίνεται οτι το θες πολύ... κάνε μια κουβέντα μαζί του. Δε χρειάζεται αν δε θες να του πεις το προαίσθημα σου αλλά φέρτου μια κουβέντα μιας και έκανε την κίνηση να τελειώσει μέσα σου για να δεις τις προθέσεις του. Νομίζω ότι θα αισθανθείς καλύτερα και δε θα χρειάζεται να ανησυχείς μόνη σου ;)

Απο την επόμενη εβδομάδα κάνεις και μια β.χοριακή για να είσαι σίγουρη.

νινα να ρωτησω κατι??η χοριακη δεν γινεται καπου την εκτη εβδομαδα??η' η γιατρος μου ηταν αλλου ντ'αλλου?? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια..τι κάνετε; Ο καιρός τι φάση; ζέστη είχαν πει και εδω Αθήνα σήμερα είμαι με ζακέτα και μια μουνταμάρα.. Και εγώ 50 δίνω για το ΠΑΠ που σε αυτή την τιμή περιλαμβάνεται το ΠΑΠ, ο κολπικός υπέρηχος και η ψηλάφηση..το λέω γιατί ο πρώτος γιατρός που είχα από μικρή  μου έπαιρνε πότε 50€ πότε 70€ μόνο για να πάρει το δείγμα του ΠΑΠ..και να τονίσω ότι ούτε καν στο ιατρείο του..πήγαινα εγώ στο ιδιωτικό νοσοκομείο που συνεργαζόταν μου έπαιρνε δείγμα και γεια σας..άντε να έκανε 5 λεπτά  φυσικά τον άλλαξα νωρίς και ηρέμησα..σε ερώτηση μου πριν χρόνια για να μου γράψει εξετάσεις πριν ξεκινήσω προσπάθειες για παιδί (έστω τις βασικές ορμονολογικές) μου είχε πει μείνε έγκυος πρώτα και μετά θα κάνουμε όλες τις εξετάσεις  ε είχαμε Thank You Next 👋
    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...