Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΧΥΜΩΤΗΣ


Χρυσάνθη_

Recommended Posts

Κοριτσια τα φωτα σας!!!

Θελω να παρω εναν αποχυμωτη για να κανω χυμούλι για το αγοράκι μου.

Λογω της αλλεργιας απο φρουτα τρωει μονο μηλο αχλαδι (τωρα δοκιμαζω κ μπανανα), οπότε καταλαβενετε πόσοδυσκολο ειναι να στυψω μηλο ή αχλαδι...

θελω να τον ξεγελάω λιγι γιατι εμεις πινουμε διάφορα κ αυτος ζηλευει, όπου πάμε θελει κ αυτος κ τον λυπάμαι...θελω να του κάνω χυμούλι κ δεν μπορω.ΌΠοια απο εσας εχει πάρει καλο αποχυμωτη δηλαδη να πετας ενα μηλο μεσα κ να εχει χυμο να μου πει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι πιο τελειο! πηραμε και μεις και τρελλαθηκαμε(ακομη δεν εχουμε παιδακια!...εμεις τρελλαθηκαμε) μεχρι και χυμο απο ροδι καναμε, χυμο απο πεπονι και πολλα πολλα αλλα!

αλλα οποιαδηποτε φρουτα εχουν κουκουτσι πρεπει να τα αφαιρεις, αλλιως θα τα αλεσει και τα κουκουτσια! πχ μηλο!

ο,τι αλλη απορια εχεις πες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κατι τετοιο σκεφτομαι κ εγω αλλα ηθελα να δω αν σας εχει βολέψει...απο οτι βλέπω το χρησιμοπιείτε...αντε μηπως πιει κανα χυμούλι ο κακομοιρης...που ζηλευει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω εχω αποχυμοτη δωρο του γαμου μας :) αλλα δεν το χρησημοποιησα ακομη τωρα με το μωρο μαλον θα τον χρεισημοποιησω,ελπιζω να ειναι καλος ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω εναν της Izzy. Ειμαι πολυ ευχαριστιμενη. Βαζω μεσ ακαι λαχανικα- οχι για το μωρο, για μας. Εχω κανει απιστευτους συνδιασμους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...