Μετάβαση σε περιεχόμενο

μια ερωτηση στο γιατρο μας.....


ninina

Recommended Posts

καλημερα θα ηθελα να σας ρωτησω γιατι που εχω ακουσει κ με απασχολει...το μωρο μιας φιλης μου της ειπε ο γιατρος της πως ηταν σφιγμενα τα νευρα του κ για να περπατησει χρειαστεικε καποιες φυσιοθεραπειες, εμενα το μωρο μου ειναι 4 μηνων κ 7 ημερων πως θα καταλαβω αν υπαρχει κατι τετοιο;

ευχαριστω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου νινινακι μου αυτο δεν μπορεις ευκολα να το καταλαβεις απο μονη σου τουλαχιστον εμενα δεν μου εδειχνε τιποτα οτι ηταν σφιχτα τα ακρα του παρα μονο οταν μου το εξηγησε μπροστα μου ο παιδιατρος κ ο νευρολογος ετσι πηγαμε και εμεις για φυσιοθεραπεια

εβλεπα βεβαια καποια πραγματα πχ γυρναγε το κεφαλι μονο δεξια,δεν γυρναγε ευκολα μπρουμυτα αλλα γιατρος δεν ειμαι πρωτο μου ειναι που να παει το μυαλο μου....

πιστευω πως παρατηροντας το μωρακι σου θα καταλαβεις αν δεν καινει καποια κινηση για την ηλικια του

εγω απλα ειπα την εμπειρια μου

αλλα σιγουρα θα σου απαντησει ο γιατρος μας του οποιου η γνωμη σιγουρα θα ειναι πιο ακριβης απο την δικη μου

φιλακια στο τζουτζουκο σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...