Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ???


Recommended Posts

εγω απο σημερα αρχιζω να σημειωνω καθυστερηση(με 26 μερες κυκλο)σημερα ειναι η 27η....το μονο "καινουργιο"που παρατηρησα ειναι οτι οι ρωγες μου εχουν γινει ασπρες :blink::blink: ,κατα τ'αλλα τιποτα το ενδιαφερον...αυτο το εβαλα κ σαν ερωτηση στο forum,οχι οτι πιστευω οτι κατι εχει γινει αλλα...να ετσι...ασε να ονειρευτουμε λιγακι.. :):) ...αντε κ να δουμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 167
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΖΟΥΜΠΙ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΑ ΝΕΑ! ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ. ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΓΙΑ ΟΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ ΕΧΕΙΣ. ΟΚ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μόνη μου αγωνία πια είναι…..

Όταν, με το καλό, κάνουμε τις εξετασούλες μου, μετά τις 15-20 Γενάρη…..

Να πάνε όλα καλά…..

Να είμαστε υγιείς κι εγώ κι ο αντρούλης μου…… :)

Κι ας έρθει το νινάκι όποτε θέλει!!!!!!

Ο κόσμος ανάποδα να γυρίσει…… :P

Θα έρθει!!!!!!! :woohoo:

Άσε που μπορεί να έρθει και νωρίτερα……

Λέμε τώρα……

Μπορεί να γενεί κανένα…… θαματάκι….. τις ιερές μέρες των Εορτών……

Που θα είμαι και…… σε κρίσιμες μέρες……

Χιχιχιχι!!!!!!!!! Τώρα που το καλοσκέφτομαι……

Θα το κάψουμε!!!!!!!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Η μόνη μου αγωνία πια είναι…..

Όταν, με το καλό, κάνουμε τις εξετασούλες μου, μετά τις 15-20 Γενάρη…..

Να πάνε όλα καλά…..

Να είμαστε υγιείς κι εγώ κι ο αντρούλης μου…… :)

Κι ας έρθει το νινάκι όποτε θέλει!!!!!!

Ο κόσμος ανάποδα να γυρίσει…… :P

Θα έρθει!!!!!!! :woohoo:

Άσε που μπορεί να έρθει και νωρίτερα……

Λέμε τώρα……

Μπορεί να γενεί κανένα…… θαματάκι….. τις ιερές μέρες των Εορτών……

Που θα είμαι και…… σε κρίσιμες μέρες……

Χιχιχιχι!!!!!!!!! Τώρα που το καλοσκέφτομαι……

Θα το κάψουμε!!!!!!!!!! ;););)

Μακάρι μακάρι, και πάλι μακάρι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χωράω και εγώ στη λίστα σας??? στις 27/12 ΔΕΝ περιμένω! μακάρι να μπει ο καινούργιος χρόνος με πολλά πολλά μωράκια καθ΄οδόν!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζούμπι μου κι εγώ είμαι στην 26η μέρα (με κύκλο 24 ή 25 ημερών). Δεν θέλω να σκέφτομαι τίποτα όμως για να μην απογοητευτώ όπως πάντα άλλωστε. Αυτό που με προβληματίζει λί γο είναι οτι πίνω αντιβίωση γιατί έπαθα ωτίτιδα. Ο Θεός βοηθός.

Εύχομαι να έχουμε ευχάριστα νέα!!!!

Αααααα το ξέχασα κι εμένα οι ρώγες στο στήθος εχουν γίνει άσπρες και όταν τις πιέζω πονάνε σαν να τις τρυπάω με καρφίτσα. Θα δούμε!!!!!! Περιμένω νέα σου. Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααχ...φιλεναδες καλα που εχω κ εσας να λεω τον πονο μου...

Τζιφος παλι...δεν αδιαθετησα ακομα αλλα...η κολοθερμοκρασια κατεβηκε απο 37 στο 36,1 :dry::dry: και...εχουν αρχισει κ τα σκατοπονακια για τη βρωμοπεριοδο :angry::angry::angry: .

Δεν παει αλλο!!!!2 χρονια αυτη η ιστορια,σπασανε τα νευρα μου.Ολα τα δοκιμασα πια!!!!!Τερμα τον αλλο μηνα παω στο γυναικολογο να μου πει τι να κανω να ξεκινησω εξωσωματικη.Δεν μπορω αλλο βρε κοριτσια..το παραδεχομαι...εσπασα...τι υπομονη κ κουραφεξαλλα..εδω οι μηνες περνανε τον Ιουλιο καβατζαρω τα 35,ο αντρας μου τα 44...δηλ.τι θα γινει;;θα γινουμε γονεις η παππουδες;;;

Εγω πιστευω οτι μονο η εξωσωματικη ειναι η λυση για το προβλημα μας(καθολου κινητικοτητα το σπερμα),τι σπερματεγχυσεις καναμε...τι εγχειρηση κυρσοκηλης(ο αντρας μου),εγω οτι εξεταση υπαρχει την εχω κανει,τι ενεσεις...τι χαπια..τι ταματα..τι προσευχες...εεε ποσο πια!!!Τερμα,τον αλλο μηνα θα παμε στο γιατρο να ξεκινησουμε σιγα-σιγα...

Αντε ,πολλα φιλακια κ καλη επιτυχια σε ολες !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Ζουμπι μου,πρωινη και εσυ βλεπω!κοριτσακι μου εχεις δικιο ,σε καταλαβαινω.Ισως καλυτερα να παρεις και καποια αλλη γνωμη και να ξεκινησεις εξωσωματικουλα.εγω παλι μετα την παλλινδρομη θα ξεκινησω προσπαθειες απο Γεναρη.Καλη μας επιτυχια.Κρυο ε?δουλευεις? εγω σημερα νυχτα,φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

καλημερα Ζουμπι μου,πρωινη και εσυ βλεπω!κοριτσακι μου εχεις δικιο ,σε καταλαβαινω.Ισως καλυτερα να παρεις και καποια αλλη γνωμη και να ξεκινησεις εξωσωματικουλα.εγω παλι μετα την παλλινδρομη θα ξεκινησω προσπαθειες απο Γεναρη.Καλη μας επιτυχια.Κρυο ε?δουλευεις? εγω σημερα νυχτα,φιλακια

Καλημερα ρε κουκλιτσα.Δεν σε προλαβα πριν,βγηκα λιγο για να στειλω την κορη μου σχολειο(εχω ηδη ενα παιδι απο τον 1ο μου γαμο...το 2ο δεν μου καθεται) :dry::dry:.Για αυτο λεω να κανω εξωσωματικη,γιατι αφου εγω ειμαι ενταξει κ το προβλημα ειναι μονο στο σπερμα,πιστευω οτι με την εξωσωμ.θα εχω πολλες πιθανοτητες.Δουλευω κ εγω, απογευμα ειμαι σημερα.Ελπιζω να πετυχουμε η μια την αλλη μεσα εδω να τα πουμε.Φιλια κ σε σενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!!!

Ζουμπι μου εχεις δικιο να σπας...τι να κανεις...ολο λεμε οχι αγχος αλλα δε γινεται πια. Καλο ειναι να πας στον γιατρο σου και να δεις πως θα συνεχισετε. Οχι οτι σε πηραν τα χρονια βεβαια....35 μια χαρα ηλικια ειναι!!!!

Κοριτσια με τετοιο καιρο πολυ θα ηθελα να ειμαι στο παπλωματακι μου αλλα....δουλεια κι εγω :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tinkerbel25 έγραψε:

Καλημερα και απο μενα!!!

Ζουμπι μου εχεις δικιο να σπας...τι να κανεις...ολο λεμε οχι αγχος αλλα δε γινεται πια. Καλο ειναι να πας στον γιατρο σου και να δεις πως θα συνεχισετε. Οχι οτι σε πηραν τα χρονια βεβαια....35 μια χαρα ηλικια ειναι!!!!

Κοριτσια με τετοιο καιρο πολυ θα ηθελα να ειμαι στο παπλωματακι μου αλλα....δουλεια κι εγω :(:(:(

..μωρε τα 35 μια χαρα ειναι..αλλα τα μωρα θελουν αντοχες κ τρεξιμο κ να τα κανουμε οσο εχουμε ακομα δυναμη γιατι κακα τα ψεματα..καθε πραγμα στον καιρο του.Δεν εχω την ιδια υπομονη που ειχα πριν 10 χρονια,βεβαια τωρα υπαρχει η εμπειρια αλλα..ξερω'γω τι να πω;;;αλλα αυτη τη ψυχρολουσια καθε μηνα...δεν την αντεχω αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι δεν το συζητω όσο εχουμε ακομα ορεξη...

Εγω το εχω δει πολυ χαλαρα αλλα βεβαι επειδη η Αλεκα ειναι κυρια στο ραντεβου της δεν προλαβαινω να κανω τεστακια και τετοια...απλα ερχεται στη μερα της....βρωμο αλεκα....ξουτ πια μας εχεις σπασει τα νευρα :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πάντως πολύ καλό που έρχεται στην ώρα της!!!!!!!!!!!!

Εγώ από το Μάιο κι έπειτα, σχεδόν κάθε μήνα, έχω καθυστέρηση……

2…..3…..4…..5….. μέρες…….. ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!

Αν είναι να έρχεται……. να έρχεται στην ώρα της τουλάχιστον…… μη μας γεμίζει ελπίδες κάθε φορά!!!!!!!!!!!

Κάθε μήνα…… πρησμένο πρόσωπο από το κλάμα!!!!!!!!!!!

ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Όχι άλλα δάκρυα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια βγάλτε με κι εμένα από τη λίστα. Ήρθε η ακατανόμαστη σήμερα με τέσσερις ημέρες καθυστέρηση. Ίσως να είναι και καλύτερα γιατί αυτόν τον μήνα είχα πιεί τρία κουτιά αντιβίωση λόγω κυστήτιδας και ωτίτιδας (έλεος!!!!!!!). Πάμε πάλι από την αρχή!!! Τί να κάνουμε συνηθισμένα τα βουνά από τα χιόνια. Δύο χρόνια τώρα στενοχωριες τρώω, συνήθισα. Αύριο θα πάω στο γυναικολόγο, θέλει να με δει τις πρώτες μέρες της περιόδου για να δει την ωοθήκη και μάλλον θα μου δώσει αντι-οιστρογόνα. Αν έχει καμιά σας εμπειρία ας μου πεί γιατί δεν έχω ιδέα....

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...