Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ???


Recommended Posts

κάλλη??????το έκανες k εσύ το θαυματάκι σου???έκτη μέρα καθυστέρησης και κάθεσαι????θα έπρεπε να τρέχεις τώρα!!!εγώ το test το έκανα την ακριβώς επομενη μέρα από την ημερομηνία που περίμενα..μήπως άργησες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 167
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν-η Σου εύχομαι μια πολύ καλή εγκυμοσύνη και να περάσουν γρήγορα αυτοί οι 9 μήνες και στο τέλος με ενα ΠΟΝΟ!!!Εύχομαι να ακούσουμε πολλά χριστουγεννιάτικα όμορφα νέα από όλες τις κοπέλες μας που προσπαθούν τόσο καιρό.... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάλλη μου τι περιμένεις;;;Εγω είδη θα το είχα κάνει και στην θέση σου θα είχα τρελαθεί!!!!κ εγώ έχω προαναφερει ότι περιμένω 1-12 και αρκετές μέρες πριν έχω πόνο στο στυθος κ τώρα τρεις μέρες ανα διαστήματα ποναω σαν να έχω περίοδο!!!πρώτη φορά μου συμβενουν,είμαι σίγουρη πως θα μ έρθει όμως.....Είμαι καταφαντασια έγκυος χαχα!!!!κάλλη μου άντε γρήγορα με τέλεια ΝΕΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΗΜΕΡΑ.... ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΕΝΤΕΛΩΣ... ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ....ΝΟΜΙΖΩ... ΠΟΛΥ ΑΧΝΟ ΘΕΤΙΚΟ!!!!!

ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΩΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ (ΠΟΥ ΤΟ ΕΛΠΙΖΩ!!) ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΙΜΑ.

ΡΩΤΑΕΙ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ???? Ε??? ΜΟΥ ΛΕΤΕ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ σε σένα ,ημέρα σου αρχήσε υπέροχα....αφού ήταν αχνο είσαι σίγουρα αχ άντε να περνει μια μια σειρά....κανε υπομονή κ θα περάσει!!!άντε κ τν Δευτέρα με μια μεγάλη χωριακη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου κοπέλα!!!:) και σε σένα "ελερια" εύχομαι τα καλύτερα..δεν ξέρω την ιστορία σου γιαυτό είναι k τόσο γενική η ευχή μου!διαφώτισε με για να σου ευχηθώ κατάλληλα !!!!:) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα καλημερα...

τι ωραια νεα που διαβσζω μολις τα ανοιξα....μαλλον θα εχουμε πολλα μπαμπακια τη Δευτερα να ανακοινωσουμε.ΜΠΡΑΒΟ βρε κοριτσια με το καλο ολα καλα θα πανε....ειστε εγκυεεεεεςςςςςς!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τώρα κατάλαβα "ελερια" μου...δεν είχα διαβάσει το από κάτω mnm..εύχομαι κοπέλα μου και σε σένα ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου suntomaaaaaaaaa!!!!!εγώ εύχομαι να νομίζεις πως δεν είσαι έγκυος αλλα τελικά να ανακαλύψεις πως είσαι και να είναι διπλή+τεραστια η χαρά σου!!!!!!!

κάλλη μου περιμένουμε και από σένα τα ευχάριστα νέα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τελικα αδιαθετησα εχθες το απογευμα κ αυριο ξεκιναω τα σερπαφαρ κ ευχομαι ο αη βασιλης να μου φερει ενε μωρακι.....λετε να πανε ολα καλα;;;;γνωριζετε κατι γι αυτα τα χαπια θα εχουν αποτελεσμα η μπα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια.

καλλι5 τα serpafar τα έπερνα και έγω.αυτό που κανουν αυτά τα χάπια είναι να προκαλουν ωοθηλάκια ,ως συνηθως πάνω απο ένα,απο τα οποια βγαίνουν τα ωάρια.εγώ δυστυχώς δεν έμεινα έγκυος και έχω προχωρήσει στο επόμενο στάδιο.

αλλα η κουμπάρα μου που τα έπερνε και εκείνη τώρα έχει ενα κοριτσάκι.

μην αγχόνεσαι και όλα θα πάνε καλα!!! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι άσχετη που είμαι..είπες το όνομα του χαπιού κάλλη5 μου k δεν το πήρα χαμπάρι..ρόμπα!όλα καλά να σας πάνε κορίτσια!!! :laugh: σας στέλνω θετική ενέργεια!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν πειραζει κοπελα μου!!!!μακαρι να πανε ολα καλα κ να εχω κ γω αλλο ενα μωρακι σε λιγους μηνες!!!!αυριο τα ξεκιναω κ ο θεος να βαλει το χερι του κοριτσακια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια,και εγω εδω.....στην αναμονη...εξ'αλλου τα τελευταια 2 χρονια ολο σε αυτην την κατασταση ειμαι...αναμονη.εχω περασει απο διαφορες φασεις ψυχολογικες(νευρα,απογοητευση κ απογνωση μεχρι αναισθησια κ αδιαφορια).Δηλ.απο το ενα ακρο στο αλλο.Αυτες οι διακυμανσεις στα συναισθηματα ειναι το χειροτερο.

Ελπιζω να μην χρειαστει να ξαναπαρω την κρυαδα κ αυτον τον μηνα :( .Ελπιζω για ενα θετικο αποτελεσμα σε ολες μας.Πολλα φιλια και ψυχραιμια(το λεω,για να τ'ακουω εγω..) :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ……. :ohmy:

Η αγωνία στο κατακόρυφο…… :ohmy:

28η μέρα του κύκλου σήμερα…..

Μπόλικα-μπόλικα υγρά……. (ίσως να είχα κάπου εδώ κοντά κι άλλη ωορρηξία….. δεν ξέρω…..)

Τα καφετάκια μου ήρθανε χτες…..

Οπότε….. είναι θέμα ολίγων ωρών…… :(

Είμαι σίγουρη βέβαια, θα έρθει κανονικά…… (δυστυχώς δε μπορώ να κάνω κάτι πριν τις…… 16 του μηνός…… (35η μέρα!!!!!!)

Μόνον υπομονή!!!!!! :(

Αααααχ…… μακάρι….. να με βρει ο νέος χρόνος…..

Άνευ περιόδου πια……. :cheer:

Κατά τ’ άλλα…….

Δεν το σκέφτομαι πια!!!!!!! :laugh:

Πού να το σκεφτόμουνα κιόλας!!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη σας μέρα κορίτσια.

Άντε μακάρι να έχουμε πολλά ευχάριστα και αυτή την εβδομάδα....Θα τα καταφέρουμε!!!!!! Θα τα καταφέρουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χωράω και εγώ σ'αυτήν την λίστα αναμονής του πελαργού? Μάλλον γέρασε βρε ο πελαργός και ο καημενούλης πάει σιγά σιγά γ'αυτό δε μας προλαβαίνει όλες..είμαστε και πολλές μέχρι να έρθει στη καθεμία μας!!!!! Εγώ είμαι στην αναμονή της ξέρετε ποιάς το Σάββατο που μας έρχεται 12/12.. Την περιμένω δλδ .. τί είμαι στην αναμονή.. δεν νιώθω κάτι διαφορετικό από συνήθως! Στη νέα χρονιά εύχομαι να αδειάσει αυτή η λιστά μας και να μην υπάρχει καμία κοπέλα στην αναμονή και φυσικά να εχούμε όλες στις αγκαλίτσες μας τους καρπούς του έρωτά μας με τους αντρούληδές μας!

Καλή μέρα να έχουμε κορίτσια.. πάντα με χαμόγελο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι πονάω πάρα πολύ σήμερα……

Αλλά και η μέση μου……

Γι’ αυτό και είμαι σίγουρη…..

Πως θα έρθει…..

Η περίοδος……

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η MK την ανοιξεεε?????ουαουυυυ....καλε τοτε θα μεινουμε ολες εγκυος αυτο το μηνα....

Κοριτσια υπομονή και καλή μας επιτυχια!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX KORITSIA...........

AYTO TO MINA DEN KANAME KAI IDIETERI PROSPATHIA........

ARA DEN BRLEPO NA EXO NINI GIA XRISTOUGENIATIKO DORO. :(

PERIMENO GYRO STIS 22.... NA ERTHEI NA JEKINISOYME PROSPATHIES.

ELPIZO TOULAXISTON ESEIS NA EXETE KALA NEA. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ????ΑΝΤΕ,ΜΗΝ ΧΑΝΕΤΑΙ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΑΣ!!!!!!ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ!!!!!ΈΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...