Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ???


Recommended Posts

μαρινιω έγραψε:

exw agwniaaaaaaaaaaaaa

mpenw stin 8h mera kathisterisis!!!

kai aurio paw gia xoriakiii :silly: :silly: :silly:

Καλή επιτυχίααααα!!! :laugh: Περιμένουμε νέα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 167
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimera..marinio kali epityxia glykeia mou kai se oles tis kopeles..ego perimeno ayrio methayrio alla den nomizo giati oi thiles sto stithos moy den ponane opos se kopeles poy eixan egkymosynh apla exo priximo kai ponakia xamila....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ :P ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasiaagria έγραψε:

re koritsia kai mia alli erotisi ti paizete me tin thermokrasia?pote peftei pote anevainei tora exo 37 ayto einai kalo?
meta την οοροξια αναιβαινει κ λιγο πριν την περιοδο καταιβενει..2-3 μερες πριν.αν παραμενει ανεβασμενη κ δεν αδιαθετεισ πολυ πιθανον να εισαι εγκυος..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasiaagria έγραψε:

se eyxaeisto poly gia tin apantisi alla den exo eyaisthites thiles opos alles kopeles kai etsi den elpizo

εγω κ τις 2 φορες που ημου εγκυος ασχετα αν δεν πηγαν καλα τα πραγματα. το στηθος μου ηταν εντελως χαλαρο.. δεν ειναι απολυτο αυτο που λες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... :laugh: Μακάρι να μην μας έρθει αυτον τον μήνα...

Απο αύριο αρχίζει και η αντιστροφη μέτρηση και για εμένα...αν και έχω συμπτώματα περιόδου...δήλαδή πρήξιμο στήθους κτλ.

Και τώρα μία χαζή ερώτηση για να σας φτιάξω την μέρα...

Αν η σύλληψη έγινε την προηγούμενη εβδομάδα το πρισμένο στήθος παραμένει? :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! :)

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΑΣ!

ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΑΠΟ ΧΘΕΣ (ΔΕΝ) ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΑ(ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ,ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΤΛ).

ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΑΥΡΙΟ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ,ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.ΦΥΣΙΚΑ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ +++++++++++ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ......

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελες μου...κ εγω δενπεριμενω..σημερα ειναι η πρωτ μερα καθυστερησης εχω λιγα πονακι χαμηλα αλλα καθολου πρισμενο στηθος κ εχω υγρα πολλα!!!!θερμοκρασια χθες 36,6 κ σημερα 36.3...τι θερμοκρασια πρεπει να χουμε αυτην την περιοδο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας.εγω ειμαι καινουρια στην παρεα σας.περιμενο σε 2 μερες,ετσι ειπα να κανω ενα test αλλα εσπασα τα μουτρα μου και ειμαι χαλια.βαρεθηκα να μου λενε, δεν πειραζει,θα ερθει εγω ομως περιμενω 6 χρονια .ευτυχος εχω ενα αγορακι αλλα θελει παρεα και με ρωταει ποτε θα κανω αδελφακι και αυτο ποναει πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tsaki έγραψε:

κοριτσια γεια σας.εγω ειμαι καινουρια στην παρεα σας.περιμενο σε 2 μερες,ετσι ειπα να κανω ενα test αλλα εσπασα τα μουτρα μου και ειμαι χαλια.βαρεθηκα να μου λενε, δεν πειραζει,θα ερθει εγω ομως περιμενω 6 χρονια .ευτυχος εχω ενα αγορακι αλλα θελει παρεα και με ρωταει ποτε θα

κανω αδελφακι και αυτο ποναει πολυ!!

καλωςηρθες τσακι στην παρεα μας :):):)

καταρχην να σου ζησει το αγορακι σου :kiss:

και εγω με το ζορι κρατιεμαι να μην κανω το τεστ σημερα

το πρωτο παιδακι σου μετα απο ποσο καιρο το επιασες??

γιατι συνηθως λενε οτι το πρωτο το πιανεις πιο δυσκολα

ενω το δευτερο σχεδον κατευθειαν απο οτι μου εχουν πει φιλες που εχουν 2

εχεις παει στο γιατρο σου???

τι σου λεει εκεινος???

να ξερεις οτι εδω θα βρεις μια μεγαλη αγκαλια και καθε φορα που νιωθεις χαλια,μπαινοντας εδω θα νιωθεις οτι καποιος σε καταλαβαινει απολυτα :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φαντασου οτι στον γαμο ειμουν εγκυος δεν το ηξερα.τωρα ο γιος μου ειναι 6 και ακριβος τοσα χρονια προσπαθω.εκανα σπερματενχηση για δευτερη φορα και τιποτα.για 6 χρονια ο γιατροσ μου ελεγε πως δεν εχω τιποτα αφου εκανα παιδι,ετσι αλξα γιατρο και τελικα εχει προβλημα ο αντρας μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) και ακομα δεν εκανες test? εγω KALLI5 δεν κρατιεμαι εκανα test χαλια!! αλλα χαρα στην υπομονη σου καλα αποτελεσματα μεσα απο την καρδια μου
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παει κ αυτη η μερα..τιποτα απο περιοδο αλλα τιποτα κ απο συμπτωματα!!!!βρε κοριτσια ξερει καμια σας απο θερμοκρασια σωματος;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera,

4 mera kathisteriseis shmera. den anteja xtes to bradi kai ekana to test. tipota, arnitiko. toulaxiston na figei to anxos kai na erthei h akatanosmasti gia na xanaprospathiso. ayta apo mena....ta leme. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ-ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ-------.

ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ,ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ.ΤΩΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΕΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...