Μετάβαση σε περιεχόμενο

θελω μωρακι!!!!!!!!!


KALLI5

Recommended Posts

καλημερα κοπελαρες μου!!!!εδω κ μια βδομαδα μου εχει ξανακατσει στο μυαλο ο ερχομος ενος μωρου....κανω ακομα διαιτα εχω χασει 10κιλα κ ευτυχως ετα την 2 παλινδρομη που ειχα πριν 2 μηνες ακριβως οι εξετασεις βρηκαμονο ελληψη προγεστερονης που ου πε η γιατρος δεν ειναι τιποτα απλα αντιμετωπιζετε..κ ετσι ειπα να σταματησουμε τις προσπαθειες κ να φυλαγομαστε...αλλα εδω κ μια βδομαδα ο αντρας μου μου εβαλε την ιδεα πλι αφου λεει οτι δεν θελει να φυλαγομαστε κ να το απολαμβανουμε...λετε να θελει κ εκεινος κ να μην μου το λεει για να μην ανχωθω παλι;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ ΛΟΙΠΟΝ!!ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΚΑΙ ΧΑΡΕΙΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ!!!ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΔΗΛΑΤΟ Κ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΤΗΣ ΔΙΑΙΤΑΣ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΩΤΑ ΣΤΟ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΥΣΗ

ΓΙΑΤΙ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ Κ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΧΙΣΕ ΓΙΑ ΑΠΟΛΑΥΣΗ Κ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ

ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αληθεια ειναι οτι το χαιρομαι κ με το παραπανω κ εγω κ ο αντρουλης μου!!!!!!μακαρι να γινει ενα μικρο θαυματακι κ να μεγαλωσουμε κ αλλο την οικογενεια μας!!!!!!απλα ο αντρας ου δεν ηταν ετσι..ηθελε να προφυλακτουμε για λιγο καιρο μεχρι να περασει απο την προηγουμενη παλινδρομη ......κ λεω ισως να θελει κ εκεινος τελικα αλλο ενα μωρακι κ να μην θελει να μου το πει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 φιλενάδα…… για να είμαι ειλικρινής…… η περίοδος που το ζευγάρι…… "δεν προσέχει" είναι η καλυτερότερη και για τους δύο!!!!! Εγώ τουλάχιστον…… είναι στιγμές που παρακαλάω να αργήσει το μωρό για να ευχαριστηθούμε ακόμη περισσότερο το σεξάκι μας!!!!!! Μεγάλη απόλαυση μιλάμε……

Ίσως πάντως να ‘ναι κι αυτό που λες….. να μη θέλει να σε αγχώσει….. κι εσύ μην το σκέφτεσαι αγαπούλα μου….. το άτιμο το άγχος….. μας στερεί τόσες ομορφιές…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...