Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΑΦΤΙΖΕΤΑΙ Η ΜΠΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ...


Recommended Posts

Κορίτσια μου την Κυριακή 1η Νοεμβρίου στις 12 το μεσημέρι θα βαφτίσουμε κι εμείς τη φραουλίτσα μας...Δε θα τη φωνάζουμε πλέον μπέμπα ή μπουλίτσα, αλλά Ιωάννα..Το όνομα του μπαμπάκα μου..

Νομίζω ότι δε θα κρατηθώ και θα βάλω τα κλάματα κατά τη διάρκεια της βάφτισης, γιατί παίρνει το όνομα του πατερούλη μου, ο οποίος είναι άρρωστος και δεν ξέρουμε πόσο θα ζήσει ακόμα... :(:(:(

Όλα είναι έτοιμα..Με θέμα την πριγκίπισσα..

Και πιστεύω ότι το αγγελούδι μου δε θα κλάψει καθόλου..

Θα σας βάλω φωτογραφίες όταν θα έχω...

Να μας ζήσουν τα παιδάκια μας λοιπόν και να τα χαιρόμαστε!!!!!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει καρδουλα μου η μικρη και κουραγιο για την δυσκολη φαση που περνας, τουλαχιστον ο μπαμπας σου σε ειδε νυφουλα και γνωρισε το εγγονακι του, εμενα ο δικος μου δυστιχως δεν προλαβε, ελπιζω να ειναι ολα περαστικα, και να χαιρεσαι και παλι την ομορφη Ιωαννα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο κοριτσακι μου και ολα ευχομαι να σας πανε καλα!ευχομαι να βγουν ψευτες οι γιατροι και ο μπαμπακας σου να ειναι γερος και να γνωρισει και το επομενο εγγονακι που θα του χαρισεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγούλα μου με το καλό να βαφτιστεί η όμορφη κορούλα σου!! Υγεία πάνω απ'όλα!! Κι εύχομαι περαστικά και για τον μπαμπά σου!! Όλα να πάνε πολύ καλύτερα απ'ότι περιμένετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπούλα με το καλό!

Υπέροχο όνομα το Ιωάννα! :laugh:

Προσπάθησε να χαρείς αυτές τις στιγμές και σκέψου πόσο περήφανος θα είναι και ο μπαμπάς σου για την μικρή Ιωάννα! :laugh:

Εύχομαι να είναι όλα περαστικά... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula!!!!!!!!!!!!!!pou eisai koritsara mou?mpene ligo pio suxna na mas les k ta katorthomata tis mikris!!!!!lupithika polu g ton mpampaka sou,tha akousei to onoma tou omos k tha parei ta pano tou,uperoxo onoma ps k uperoxo to moro sou (v;epoti foto),na tin xaireste kai na einai kalofotisti,k min klapseis filenada min eisai me kokkina matia stis foto,filia!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλα μου με το καλο η βατσιση της μικρουλας σου να περασετε υπεροχα και να μην κλαψει πολυ η μπουλιτσα σου

περιμενουμε φωτο με το καλο να καμαρωσετε την κορουλα σας στην επισημη βουτια της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου...Θα σας πω νεότερα τη Δευτέρα..

Βρε Γιωτάκι μου επέστρεψα στη δουλειά, γίνεται πανικός, δουλεύω πολλές ώρες και δεν προλαβαίνω να μπω καθόλου...Μπαίνω ίσα ίσα για να διαβάσω τα νέα σας..Ούτε την μπεμπούλα μου δεν προλαβαίνω να χαρώ..Χθες πήγα 10.30 το πρωί στη δουλειά και γύρισα δέκα παρα τέταρτο το βράδυ...Και φυσικά η μπουμπουκίτσα μου κοιμόταν!!!!!!!!!! :(:(

Φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου με το καλο...!!

Ευχομαι η μικρη Ιωαννα να δωσει τυχη και γιατρεια

στον μπαμπακα σου.

Ειμαι σιγουρη πως η μπεμπουλα σας θα ειναι καλο παιδακι

και δεν θα ταλαιπωρησει κανεναν.

Θα περιμενουμε τα νεα σας..!! Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ-ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΘΕΙΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΔΟΥΝΕ ΝΑ ΚΛΑΙΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΛΑΙΝΕ ΟΛΟΙ ΜΕΤΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΧΑΛΑΣΕ ΑΠΟΤΟΜΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο μπεμπούλα μου!!!Λυπάμαι για τον πατερα σου...τι να κάνουμε ετσι ειναι η ζωη!!

ευχομαι να εχετε μια υπέροχη βαφτιση και περιμενουμε φωτο!!!

φιλακια πολλα!!

να χαιρεστε την κορουλα σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΗ Κ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ...

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ...Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ

ΖΗΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙ :kiss: ΤΗ ΕΓΓΟΝΟΥΛΑ ΤΟΥ... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα στον πατερουλη σου Να γινει καλα ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου!

Να χαιρεσαι την "τωρ πια" Ιωαννα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...