Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΗΝ 4Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.


ρουλινι

Recommended Posts

Κοριτσια γεια σασ.σημερα ξεκινησα τισ ενεσουλεσ τισ daroda.Υπολογιζω μεχρι 25 Νοεμβριου να εχω κανει την εμρυομεταφορα και να πανε ολα καλα.θελω πολυ να εμπιστευτω το γιατρο μου γιατι δεν μου μενει να κανω και κατι αλλο.ξερω οτι 3 αποτυχημενεσ ειναι πολλεσ.δυστηχωσ ομωσ τοσεσ ειναι.ελπιζω να ειναι η τελευταια μου και τυχερη.χθεσ επισκεφθηκα ενα γιατρο αλλησ ειδικοτητασ για καποιο αλλο θεμα και οταν του ειπα την ιστορια μου μου ειπε οτι τωρα εχω περισσοτερεσ πιθανοτητεσ να πετυχω γιατι για καθε φορα που κανουμε εχουμε 25% πιθανοτητα επιτυχιασ.οποτε μετα την 3η τα ποσοστα ανεβαινουν θεαματικα.τι να πω μακαρι να ειναι ετσι.το ιδιο επισησ αναγραφεται και στο site του γιατρου μου (παρασχοσ) αλλα και στο site του μαστρομηνα.εχετε ακουσει κατι γιαυτο?ισχυει τελικα ή ειναι μούφα?συγνωμη αν σασ κουρασα.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΛΙΝΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ

ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ

Κ ΤΥΧΕΡΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ

ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΛΙΝΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΥΧΕΡΗ.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου,θα τα καταφερεις αν εχεις πιστη και εισαι χαλαρη...

δεν ξερω να σου απαντησω,αλλα ξερω να σου πω οτι το αγχος και η απαισιοδοξια ειναι οτι χειροτερο αυτη τη στιγμη..

αν εχεις πιστη και αισιοδοξια θα τα καταφερεις..ευχομαι σε λιγες μερες να μας γραψεις ενα πολυ πολυ ευτυχισμενο ποστ,και να εχεις στην κοιλιτσα σου οχι ενα,αλλα δυο,μη σου πω και τρια,υγιεστατα μωρακια!!!!

φιλακια πολλα και καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου εύχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά.

Μπες στο μηνυμα που έχει τίτλο: "Εξωσωματική, ποιες ξεκινήσαμε παρεούλα"

Εκεί θα βρεις πολλές κοπέλες ομοιοπαθούσες (κι εγώ είμαι μία από αυτές!) και έχουμε δημιουργήσει μία πολύ ζεστή παρέα και κυρίως γουρλίδική!!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thelo na sou efxitho kai ego na pane ola kala.

ego prin mia vdomada ekana tin 6 kai den petixe.

tora skeftome tin 7 kai exo pali poles elpides.

etsi kai esi na kitas mprosta me elpida.

sou efxome olopsixa na ine i teleftea kai epitelous

na paris agalia to moro sou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλινι εύχομαι η τύχη να είναι με το μέρος σου αυτή τη φορά, και να σου χαρίσει το ομορφότερο δώρο..

Καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σασ ευχαριστω πολυ για τισ ευχεσ σασ.ευχομαι το ιδιο και σε σασ.δεν σασ ξερω προσωπικα αλλα μεσα απο τα μυνηματα σασ ειναι σαν να γνωριζω παρα πολυ καιρο.δεν πιστευα ποτε οτι θα μπορουσα να μοιραζομαι το προβλημα μου με τοσεσ πολλεσ ομοιοπαθουσεσ.ειλικρινα παιρνω κουραγιο για νασ συνεχισω απο εσασ.

φιλακια πολλα.καλη επιτυχια σε ολεσ μασ.

θα σασ γραψω νεοτερα οταν μαθω ποσα αυγουλακια εχω κανει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΛΙΝΙ, ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗ ΝΕΑ ΣΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!!!!!! ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ , ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαίνεται πως γνωρίζεις καλά πως να κάνεις υπομονή έχοντας επιμονή. :)

Δεν γνωρίζω να σου απαντήσω αλλά εύχομαι να συνεχίσεις να εισαι τόσο "παλικάρι" & σύντομα να αποκτήσεις το μωρό που τόσο λαχταράς ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...