Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ξεροκεφαλος Πεθερος!!


Τόμα

Recommended Posts

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΣΟΥ..ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...ΚΡΙΜΑ..ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΣΟΥ ΗΣΟΥΝΑ ΣΩΣΤΗ...ΑΣΕ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝ ΠΑΤΕΡΑΣ ΓΙΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω αναβουν τα λαμπακια μου με κατι τετοια! :angry: Τομα μου δε το προκαλεσες εσυ αυτο στην οικογενεια για να στενοχωριεσαι αλλα ο πεθερος σου!

Και μονο που η αγαπη του για το εγγονι του μετριεται με ενα ονομα ειναι αξιος περιφρονησης! :angry:

Στη θεση του αντρα σου κι εγω το ιδιο θα εκανα..δε θα ηθελα να τον ξαναδω στα ματια μου!

Ελενη(agoraki mou) κι εγω ειχα προβλημα με το ονομα και δεν ειχα και τη στηριξη του αντρα μου..ξερεις τι εκανα που δε μου αρεσε καθολου το ονομα του πεθερου μου;..Επειδη ο αντρας μου και η πεθερα μου εβγαλαν την ουρα τους απεξω(ακομη τους το κραταω! :angry: )επιασα το πεθερο μου και του ειπα "κυριε Ευγενιε ξερετε πως σας αγαπαω(λεμε τωρα.. :silly: ) αλλα δε μου αρεσει το ονομα σας..επειδη ομως το πρωτο παιδι παιρνει το ονομα απο την οικογενεια του αντρα σας προτεινω να διαλεξεται εσεις ενα αλλο ονομα..καποιου αγαπημενου σας(πχ παππου,θειου,αδερφου κτλ) ή καποιο που σας αρεσει"..Ετσι που τον επιασα απροετοιμαστο τι να ελεγε; :silly: οποτε ειπε οτι του αρεσει το Αλεξανδρος που ειναι και του αδερφου του και εληξε το θεμα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΣΟ ΚΟΙΝΟΤΟΠΟ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΟ ΚΙ ΑΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ, ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙΣ.

ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ ;) .

ΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΑΧΤΑΡΑΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΤΟΥ?

ΤΟ ΣΠΛΑΧΝΟ ΤΟΥ ΣΠΛΑΧΝΟΥ ΤΟΥ????? :(:(

ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΕΡΟ.....

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια μου τι τραβηξα κ εγω απο τον πεθερο μου, σαν το σκυλο με τη γατα ημασταν....τι μαθενε πως ημουν παντρεμενη κ ειχα μωρο πριν παρω το γιο του,πως τον εκανα οτι ηθελα κ αλλα τετοια κουφα, να μας λεει συνεχως θελω εγγονι να μας φερνει καρτες απο γιατρους, κ οταν του ειπαμε πως καναμε τα χαρτια για υιοθεσια να μη μας θελει καθολου, πριν απο χρονια μιλουσα με μια φιλη μου για μωρα κ αυτη δεν ειχε τοτε, κ μας ακουει κ γυριζει κ λεει αν βγαλει ο ηλιος κερατα θα κανεις εσυ μωρο, το λεω στον αντρα μου κ γινεται ενα πανυγηρι τι να σας λεω.......τελος παντων εμεινα εγκυος κ ξαφνικα με αγαπησε, αλλα ξερετε τι σκεφτομαι πως τελικα εγω εκανα μωρο αλλα κ αυτος δεν εζησε να το χαρει πεθανε πριν σαραντισω.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...