Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ


Χρυσάνθη_

Recommended Posts

Εδω κορίτσια ειπα να κάνουμε ένα κλάμπ εμεις που θέλουμε μωράκι :lol: , αλλά για διάφορους λόγους θα ξεκινήσουμε μετα το Πάσχα :unsure: !!!Ποιος περιμένει τόσο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 319
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κ εγω έκανα μια διακοπή κ μου ειπε να περάσει χρόνος για να ειμαστε σιγουροι λόγω καισαρικής!!!Άλλαξα γιατρο.

Αντε να μαζευόμαστε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ θα ήθελα να ξεκινήσω να προσπαθώ μετά το Πάσχα για δεύτερο παιδάκι, που ο μικρός θα έχει γίνει ενός έτους, αλλά έχω πρόβλημα με τη δουλειά μου. Μας υποχρεώνουμε να περιμένουμε τις παλαιότερες να γεννήσουν και να έρθει η σειρά μας.......Ακουσον ακουσον!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εγώ θα περιμένω μέχρι το Πάσχα, μην σας πω και λίγο πιο μετά, για να κάνω το δεύτερο μωράκι μου. Θα έχει χρονίσει και το νινάκι μου οπότε θα είμαστε όλοι έτοιμοι... Με τρομάζει βέβαια από τώρα αυτό το 40ήμερο όπου μια επιλόχεια την πέρασα χωρίς να υπάρχει συγκεκριμένος λόγος αλλά όλα καλά, δόξα το Θεό.

Συγνώμη βρε jovi μου, δηλαδή η δουλειά σου θα σου επιβάλει πότε θα κάνεις μωρό; Αν είναι δυνατόν!!!

line_line_b_beg_40_time_1240891200_text_f4ef20ede9eddceae920eceff520e5dfede1e9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovi έγραψε:

Και εγώ θα ήθελα να ξεκινήσω να προσπαθώ μετά το Πάσχα για δεύτερο παιδάκι, που ο μικρός θα έχει γίνει ενός έτους, αλλά έχω πρόβλημα με τη δουλειά μου. Μας υποχρεώνουμε να περιμένουμε τις παλαιότερες να γεννήσουν και να έρθει η σειρά μας.......Ακουσον ακουσον!!!!

μια απ[ο τα ιδια ιωαννα μου,

στη δουλεια με ειπαν οτι αν κανω κ 2 παιδακι δε θα μπορεσει αν με κρατησει..κ αν με κρατησει δε θα παρω το 6 μηνο :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

ΕΛΕΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσθεστε και εμενα στην λιστα λιγο πριν ή μετα το πασχα ξεκιναω προσπαθειες για μπεμπε.εγω παντρευτηκα τον αντρουλη μου φετος τον μαιο και δυστυχως τον στειλανε κοσοβο :angry: τωρα γυρναει τον αλλο μηνα και επειδη δεν προλαβαμε να ζησουμε λιγο και παντρεμενοι και ουτε ταξιδακι του μελιτος πηγαμε θα ξεκινησουμε προς απριλη μερια!!!!αντε καλη τυχη σε ολες μας και γρηγορα να κραταμε τα μωρακια μας αγκαλιτσα!! :laugh:

υ.γ.ασχετο αλλα εχει παει καμια ντουμπαι????το σκεφτομαστε για ταξιδι του μελιτος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emeis elpizw na arxisoume kapws nwritera, kata ton Flevari,gia na kseroume pou tha einai i epomeni metakomisi mas kai na exoume girisei stin patrida... I kathemia gia tous logous tis, alla oles gia ton idio skopo. I isxys en ti enwsei koritsia!!!Ipomoni!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα να γινουμε πολλές ΑΦροδιτη μου κ όταν θα ειμαστε εγκυούλες να λέμε τα δικά μας...το θέλω πάρα πολύ αλλά φοβάμαι το ίδιο.Μην μου συμβει πάλι!Πάντως θα ειστε οι πρώτες που θα το μάθαιτε κ οι μόνες....την ανακοινωση θα την κάνω μετα της 15 εβδομάδες...Ξέρεις ακόμα με ρωτάνε αν γέννησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χωραω και εγω στη βαρκα κοριτσια?για πασχα,καλοκαιρι εκει λεμε...μετα απο 2 τεστ θετικα αλλα εκυμοσυνη οχι θα το αφησουμε για του χρονου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να αραιωνουμε σιγα σιγα απο τη μεγαλη βαρκα να παμε με φουσκωτο....τι ωραια να λιγοστευουμε...για να δουμε..ραφαελ κανε μια ανακεφαλαιωση της βαρκας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liberty81 έγραψε:

να αραιωνουμε σιγα σιγα απο τη μεγαλη βαρκα να παμε με φουσκωτο....τι ωραια να λιγοστευουμε...για να δουμε..ραφαελ κανε μια ανακεφαλαιωση της βαρκας

ραφαελ

patata77

jovi

ninaki1

thouli

georgiasamar

savropinguinos

ellain

afrodithi

liberty81

jovi κ thouli σας προσθαισα κ σας κ ας σας ειπαν έτσι στη δουλεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμεις σκεφτομαστε κατα το πασχα για το δευτερο γιατι περιμενουμε μεταθεση τον φεβρουαριο.αν ερθει ο μπαμπας μας σπιτι μας-γιατι πιστεψτε με ειναι πολυ δυσκολο να τον βλεπουμε μονο το πσκ-θα ξεκινησουμε με μεγαλη χαρα :laugh: :P :laugh: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BEBISNIK έγραψε:

και εμεις σκεφτομαστε κατα το πασχα για το δευτερο γιατι περιμενουμε μεταθεση τον φεβρουαριο.αν ερθει ο μπαμπας μας σπιτι μας-γιατι πιστεψτε με ειναι πολυ δυσκολο να τον βλεπουμε μονο το πσκ-θα ξεκινησουμε με μεγαλη χαρα :laugh: :P :laugh: :P :laugh:

ραφαελ

patata77

jovi

ninaki1

thouli

georgiasamar

savropinguinos

ellain

afrodithi

liberty81

bebsnik

σε βαζουμε κ εσενα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aman autes oi metatheseis vre koritsia! Na perimenoume tin metathesi na eimaste me ton antra mas, na perimenoume tin metathesi na doume an volevei na kanoume mwro... Ax patrida ti kanoume gia sena...(i mallon ti DEN kanoume!!xaxax)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ellain έγραψε:

Aman autes oi metatheseis vre koritsia! Na perimenoume tin metathesi na eimaste me ton antra mas, na perimenoume tin metathesi na doume an volevei na kanoume mwro... Ax patrida ti kanoume gia sena...(i mallon ti DEN kanoume!!xaxax)

Μπραβο βρε κοριτσάκι με εκανες κ γέλασα...τόσες θυσιες κάνουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!κι εμεις λεμε να ξεκινησουμε μετα ο πασχα.πρεπει να χασω καποιοα κιλα (17)και για λογους υγειας (πολυκυστικες) αλλα και εμφανισης οποτε μολις φτασω στο επιθυμητο βαρος βουρ.... κατευθειαν!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς λέγαμε για μετά τα Χριστούγεννα αλλά επειδή ο γιος μου έχει πάθει εξάρτησει από το στήθος μου το μεταφέραμε για μετά το Πάσχα. Αντε ρε κορίτσια με το καλό όλες μας!!! :lol:

Μεγαλώνει και η λίστα μας

ραφαελ

patata77

jovi

ninaki1

thouli

georgiasamar

savropinguinos

ellain

AFRODITH (και όχι afrodithi :lol: )

liberty81

bebsnik

ΝΑΝΙ2004

Panayiota

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgiasamar έγραψε:

προσθεστε και εμενα στην λιστα λιγο πριν ή μετα το πασχα ξεκιναω προσπαθειες για μπεμπε.εγω παντρευτηκα τον αντρουλη μου φετος τον μαιο και δυστυχως τον στειλανε κοσοβο :angry: τωρα γυρναει τον αλλο μηνα και επειδη δεν προλαβαμε να ζησουμε λιγο και παντρεμενοι και ουτε ταξιδακι του μελιτος πηγαμε θα ξεκινησουμε προς απριλη μερια!!!!αντε καλη τυχη σε ολες μας και γρηγορα να κραταμε τα μωρακια μας αγκαλιτσα!! :laugh:

υ.γ.ασχετο αλλα εχει παει καμια ντουμπαι????το σκεφτομαστε για ταξιδι του μελιτος.

me to kalo na er8ei o antroulhs sou k suntoma na krathsete sthn agkalia sas 1 mwraki!

oson afora to Dubai...egw phga Maldives-Dubai-Sri Lanka gamhleio.perissotero mou aresan Maldives!einai mageia.sthn epistrofh meiname 2 meres Dubai k einai wraia.vevaia den trela8hka alla gousta einai auta.aforhrh zesth k xlidh sta oria ths upervolhs.pera apo kthria- magazia-hotels den exei kati allo na deis.vevaia trela8hka sta pswnia gt oi times einai polu kales!eidika sta duty free!panw katw auta!emeina liges meres opote den mporw na 3erw perissotera.apla se sugkrish me Maldives h' Sri Lanka kerdizoun oi Maldives me diafora terastia-sumfwna me ta gousta mou panta!

aaaa!!!filoi mas oi opoioi phgane gia polles hmeres k Dubai eipane pws vare8hkan meta thn 5h hmera.

auto pou exw na paw egw omws einai pws otan eisai erwteumenos opou k na pas 8a peraseis uperoxa ;) .

filia polla!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...