Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΩ ΚΑΡΜΑ!!!


Χρυσάνθη_

Recommended Posts

ραφαελ μου τι κανεις??καιρο εχω να σου μιλησω!!!μμμμ εγω ξερω γιατι σου ανεβαινει η διαθεση κυρια μου!!!!!!!για τον ιδιο λογο που αρχισε να ανεβαινει και η δικη μου διαθεση: σε λιγεσ μερες επαναπατριζονται οι αντρες μας!!!!!! :woohoo: :silly: :silly: γιουπι!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :):):):) εμενα μου ειπε ο αντρας μου οτι ξεκινανε ανα γκρουπ απο 17 νοεμβριου!!!!!!!!!!!!ο δικος σου ποτε με το καλο??????αντε με το καλο να τους υποδεχτουμε!!!φιλια πολλα και παρε αλλο ενα καρματακι!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgiasamar έγραψε:

ραφαελ μου τι κανεις??καιρο εχω να σου μιλησω!!!μμμμ εγω ξερω γιατι σου ανεβαινει η διαθεση κυρια μου!!!!!!!για τον ιδιο λογο που αρχισε να ανεβαινει και η δικη μου διαθεση: σε λιγεσ μερες επαναπατριζονται οι αντρες μας!!!!!! :woohoo: :silly: :silly: γιουπι!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :):):):) εμενα μου ειπε ο αντρας μου οτι ξεκινανε ανα γκρουπ απο 17 νοεμβριου!!!!!!!!!!!!ο δικος σου ποτε με το καλο??????αντε με το καλο να τους υποδεχτουμε!!!φιλια πολλα και παρε αλλο ενα καρματακι!!! :kiss::kiss:

παίζει και αυτό εμένα επαναπατρίζετε στις 10 Νοέμβρη....θα έχουμε τον μπαμπά μας σπίτι επιτέλους!Σου απάντησα ναι Γεωργία μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

OXI KALE UPARXOUN KAI ALA STRATA POU PANE TSARKES :)

PX TO POLEMIKO NAYTIKO POU TO XANEIS POU TO BRISKEIS MESA STO PELAGOS :angry: NA MHN STERGIOSOUN SPITI !!!!

ΕΧΟ ΠΑΘΕΙ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ...ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΟΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αφροδιτη μου σε νιωθω απολυτα υπομονη και θα περασει!!!!!τωρα θα μου πεις μια κουβεντα ειναι μονο αλλα δεν μπορεις να κανεις και κατι αλλο.θα χεις και εμας εδω !!!!!!! :laugh: για ποσο καιρο θα λειπει ο αντρας σου??εμενα λειπει για 6 μηνες.

κοριτσακια εχω ενα παραπονακι και εγω εχω μεινει στο μηδεν :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

Στην φιλη μου πωλινα(μπουγατσουλα) το εδωσα!

Καλη τυχη ευχομαι και ανεβητε λιγο ψυχολογικα!

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ Κ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh:

ΠΑΡΕ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΣΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgiasamar έγραψε:

αχ αφροδιτη μου σε νιωθω απολυτα υπομονη και θα περασει!!!!!τωρα θα μου πεις μια κουβεντα ειναι μονο αλλα δεν μπορεις να κανεις και κατι αλλο.θα χεις και εμας εδω !!!!!!! :laugh: για ποσο καιρο θα λειπει ο αντρας σου??εμενα λειπει για 6 μηνες.

κοριτσακια εχω ενα παραπονακι και εγω εχω μεινει στο μηδεν :S

pare ena giati shmpasxoume .se fregata einai?

ta exw perasei ayta ta eksamhna ,tetramhna .tora eutixos einai gia 20 meres .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη μου σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: επιτελους εχω και εγω καρμα!! :laugh: :laugh: παρε και εσυ ενα! :silly: αχ εμενα ο αντρας μου ειναι στον στρατο ξηρας και ειναι στρατιωτικος οδοντιατρος και δυστυχως λειπει για 6 μηνες :angry::angry::angry: αχ τι να κανουμε υπομονη!!!!!σε λιγες μερουλες γυρναει :lol::lol::lol: 20 μερες δεν ειναι τιποτα φιλεναδα βουτυρο στο ψωμι μου!!!!εγω τον εβλεπα καθε 40 μερες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και δεν το ηξερα τοσο καιρό θα ειχα κάνει συλλογη...σας ευχαριστω ζουζουνίτσες μου...θα ανταπωδωσω κ εγω εν καιρό (μες την ημερα) γιατι μαλλον πατησα κατα λάθος κ δεν μπορω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...