Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ...ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ :):):) ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ :):):)

περιμένω ενάμισι χρόνο να κάνω αυτή την ανακοίνωση και τελικά είναι πραγματικότητα!!!

ακόμη δε μπορώ να το πιστέψω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά είδα για πρώτη φορά στη ζωή μου θετικό τεστ εγκυμοσύνης! και λίγες ώρες αργότερα η χοριακή μου ήταν 274 αν και την έκανα νωρίς (την 14η μέρα έπρεπε κανονικά)!

την πέμπτη ξανακάνω και ελπίζω να πάνε όλα το ίδιο καλά.

φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: και απο εμενα να εχεις μια συνεχως αυξανομενη χοριακη ;) μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: στην αγκαλιτσα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΙΚΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΡΙΠΛΑΣΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ ΑΛΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑΣΙΑ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ???? ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριτώ πάρα πάρα πολύ για τις όμορφες ευχές σας και εύχομαι σε όλες πολλά πανέμορφα μωράκια και σε όσες ήδη τα έχουν αγκαλίτσα, να τα χαίρεστε!!!

κορίτσια είναι τέλειο συναίσθημα, ακόμη δυσκολέυομαι να το πιστέψω!!!

ξύπνησα το πρωί και η πρώτη μου σκέψη ήταν "δε πιστεύω να ήταν όνειρο" αλλά τελικά ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι μια ΤΕΛΕΙΑ εγκυμοσυνη να ερθει το νινακι σου στον κοσμο υγιες και να το χαιρεσαι...

προς το παρον σου ευχομαι...την μεγαλυτερη χοριακη!!!!!!!!!!!!!111

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια! να πανε ολα καλα, να χεις μια ευκολη εγκυμοσυνη και σε 9 μηνες να χεις στην αγκαλιτσα σου ενα μπιζουδακι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: ΑΛΙΚΗ ΜΟΥ,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...