Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέα μαμά


Antigoni!

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.Σας παρακαλουθώ λίγες μέρες και σήμερα έγινα μέλος της παρέας σας.Με λένε Αντιγόνη,είμαι 19 χρονών και περιμένω το π΄ρωτο μου παιδάκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθες! Βάλε κ ένα tickerάκι σχετικό με την εγκυμοσύνη σου!

εγω είμαι η Μπέλλα 34 ετών με δυο παιδάκια! Οι ηλικίες τους φαίνονται στα tickers μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλα έχω πολύ άγχος σχετικά με το μωρό.Λογικά θα με καταλαβαίνεις και εσύ.

Μπέλλα βλέπω τα τικεράκια σας και μου αρέσουν πολύ,αλλά πώς θα το βάλω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αντιγόνη μου έχω ένα γιοκα και προσπαθώ για δεύτερο σήμερα έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης καιβγήκε αχνή και η δέυτερη γραμμή έτστ ελπίζω να είμαι εγκυούλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ναι ειχα αρκετο αγχος στο πρωτο..ηθελα ολα να ειναι καλα κ να γινονται σωστα! :) ημουνα ομως κ τρισευτυχισμενη! :cheer: ενιωθα οτι τα εχω ολα σ'αυτο τον κοσμο,δεν μου ελειπε τιποτα!!ενιωθα ολοκληρωμενη!!

γαια να βαλεις τικερακι πατας πανω σε καποιο αλλης κοπελας κ ξεκιναει η διαδικασια..γραφεις ημερομηνιες κ αλλα τετοια!!κ γω χτες τα καταφερα!αλλα αστο να στα πει η bell καλυτερα,εγω θα σε δυσκολεψω περισσοτερο! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antigoni! έγραψε:

Μανούλα έχω πολύ άγχος σχετικά με το μωρό.Λογικά θα με καταλαβαίνεις και εσύ.

Μπέλλα βλέπω τα τικεράκια σας και μου αρέσουν πολύ,αλλά πώς θα το βάλω;

Ακολούθησε την εξής διδρομή:

Προφίλ --> Επεξεργασία προφίλ --> Ρυθμίσεις Φόρουμ --> Φόρουμ.

Στο πεδίο υπογραφή βαζεις τον Κωδικό του ticer ου εχεις φτιάξει.

Για φτιάξεις ticker κάνε κλικ σε οποιο απο τα δικά μας σου αρεσει

και διαμόρφωσέ το όπως εσύ θέλεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλα λογικό να ένιωθες έτσι!Εμένα με έχει αγχώσει λίγο ο περίγυρος αλλά δεν τους ακούω.

Έφτιαξα το τικεράκι αλλά δεν ξέρω ποιον κωδικό να διαλέξω και πού να τον βάλω.Λίγη βοήθειααα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antigoni! έγραψε:

Έφτιαξα το τικεράκι αλλά δεν ξέρω ποιον κωδικό να διαλέξω και πού να τον βάλω.Λίγη βοήθειααα :P

εκει που τελειωσες την επεξεργασια στο τικερακι,απο κατω εχει κατι κωδικους...πατα εκει που λεει forum signatures...σ'αυτονεπελεξε απο διπλα αυτο που λεει uub code and bb code.....μολις το επιλεξεις θα σου εμφανιστει ενας κωδικος απο κατω...καντον με το δεξι κλικ αντιγραφη κ μετα επικολλησε τον στο προφιλ οπως σου ειπε η bell...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι επέλεξα τον κωδικό που μου είπες.Τον δεύτερο απο το forum signature και τον επικόλλησα εκεί που μου είπατε. :dry: Θα προσπαθήσω αργότερα μήπως αλλάξει κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antigoni! έγραψε:

Ναι επέλεξα τον κωδικό που μου είπες.Τον δεύτερο απο το forum signature και τον επικόλλησα εκεί που μου είπατε. :dry: Θα προσπαθήσω αργότερα μήπως αλλάξει κάτι.

τον τριτο απο το forum signatures επελεξε,οχι τον δυτερο..τον τελευταιο δηλ.πατα πανω του κ απο κατω θα σου βγει ενας κωδικος....μετα πηγαινε στο προφιλ σου...πατα επεξεργασια προφιλ-φορουμ κ κει που λεει υπογραφη επικολλησε τον!κ μενα δυσκολο μου φαινοταν,μολις τα εβαλα ομως απορουσα γιατι μου φαινοταν τοσο δυσκολο!χαχαχα! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον τον επικολλας σε λαθος μερος...κ γω το ιδιο λαθος εκανα συνεχεια....μολις πατησεις επεξεργασια προφιλ σε βαζει στα στοιχεια του φορουμ...δεν θα βαλεις εκει τον κωδικο....στα στοιχεια του φορουμ θα πατησεις διπλα που λεει φορουμ εκει θα τον εποκολλησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλα έχεις δίκιο,την επικολλούσα σε λάθος σημείο. :blush: Τώρα όμως τα κατάφερα.Ευχαριστώ!!!

Βούλα είναι κοριτσάκι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...