Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάθισμα αυτοκινήτου BRITAX FIRST CLASS PLUS 0-18 τ


Recommended Posts

Καλό απόγευμα....έχει πάρει καμία κοπέλα το κάθισματάκι αυτοκινήτου BRITAX FIRST CLASS PLUS 0 -18 να μου πει την γνώμης της?Σκέφτομαι να το πάρω...τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ολα μπανουν σε ολα τα αυτοκινητα..

εγω εχω το britax αλλα δε ξερω τι μοντελο...

ενα δε ειναι??????

εχει ειδικο μαξιλαρακι που μπαινει κ απο νεογεννητο...

κ μετα τα 4 κιλα αν θυμαμαι καλα το βγαζεις...

με το καλο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw auto tha parw tora .

einai ena apo ta kalitra kathismata sthn agora .

exw tora ena ths chicco 0-13 alla opou nane den tha mas xoraei .

apofasisame logo entatikhs meleths panw sta kathismata (koinos to psaksame polu) na paroume auto .einai mexri sxedon 4 xronwn kai theloume na koitazei mexri tote pros ta pisw .

to eidame kai apo konta kai einai polu kalo .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμείς αυτό είχαμε αποφασίσει να πάρουμε μετά από πολύ ψάξιμο στο ιντερνετ. Έχει πάρα πολύ καλές επιδόσεις σε τεστ. Τελικά όμως όταν το είδαμε από κοντά μας φάνηκε ότι έιναι λίγο μεγάλο για νεογέννητο παρόλο που έχει αυτή την ειδική θεσούλα... Τελικά πήραμε το baby safe, πάλι της Britax, που είχε εξίσου καλές επιδόσεις και είναι στην κατηγορία 0-13. Είναι πιο μαζεμένο και μου φαίνεται ότι παρέχει καλύτερη υποστήριξη σε νεογέννητο...Τώρα βέβαια μπορεί να είναι κι η ιδέα μου και να κάνουμε παραπάνω έξοδα (αυτό στο χρόνο θα πρέπει να το αλλάξουμε...) χωρίς ουσιαστικό λόγο.

Εσύ thouli το είχες βάλει και νεογέννητο το μωράκι σου? Καθόταν καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΔΩ...

http://www.britax-roemer.com/

ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΛΗΛΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ.

ΚΑΙ ΕΔΩ..

http://www.kindersitze.de/

ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙΣ ΦΤΗΝΟΤΕΡΑ...

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ (BABY SAFE) ΕΧΕΙ ΤΑ ΔΙΠΛΑ ΛΕΦΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις το εχουμε και το χρισημοποιω απο την πρωτη μερα.

Απο το μαιευτηριο με αυτο τον πηραμε. Εχει το ειδικο μαξυλαρακι, τωρα το βγαλαμε βεβαια. Ειναι λιγακι ακριβο αλλα αν μετακινεισαι συχνα, αξιζει τα λευτα του. Εχει πολύ καλυτερη πλευρικη προστασια και στυρηξη στο κεφαλακι απο το αντιστοιχο της Κικο. Το συνηστω ανεπιφιλακτα. Εχει γυρω στα 240 Ευρω στα ΚΟΥΚΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia...peira autokinito ..tha to exw se 3 ebdomades..yey!!!!!!!!!!! kai twra koitaw kai egw gia kathismataki. Ti protinete gia mwro 2 xronvn??? den ta exw psaksei katholou ma katholou...alla thelw pleon na koitaei mprosta gia na mporei na me blepei otan odhgaw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofiadav έγραψε:

koritsia...peira autokinito ..tha to exw se 3 ebdomades..yey!!!!!!!!!!! kai twra koitaw kai egw gia kathismataki. Ti protinete gia mwro 2 xronvn??? den ta exw psaksei katholou ma katholou...alla thelw pleon na koitaei mprosta gia na mporei na me blepei otan odhgaw.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ 18 ΚΙΛΑ, ΠΕΡΙΠΟΥ 4ΩΝ ΕΤΩΝ

ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ (ΜΕ ΦΟΡΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ Ή ΕΠΜΡΟΣ).

ΜΗΠΩΣ ΟΜΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΟ, ΝΕ ΚΟΙΤΑΖΕΣ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ? ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΣΕ 1,5 - 2 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΛΗΡΩΝΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοχουμε κ εμεις αυτο το καθισματακι, ειμαι πολυ πολυ ευχαριστημενη. Τον βαζαμε μεσα απο 10 ημερων, μαλιστα ειχαμε τρακαρει κιολας με το μωρο μεσα - ελαφρια βεβαια - αλλα ουτε τρανταχτηκε ουτε τπτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...