Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υπερηχογράφημα β επιπεδου


Recommended Posts

Γεία σας κορίτσια, έχω να σας κάνω μια ερώτηση. ‘Eκανα το υπερηχογράφημα β επιπέδου και μου έδειξε ότι η μπουμπού μου είναι 0,560kg μια φίλη μου που γεννάει 2 μέρες μετά από μένα η δικιά της είναι 0,400kg το έψαξα στο internet και είδα ότι το έμβρυο είναι 0,500kg στο τέλος του 6ου εμένα το έχεις ξεπεράσει κατά 60 γραμμάρια από τις αρχές του 6ου εγώ έχω πάρει περίπου 8 κιλά τα οποία δεν μου φαίνονται. Θυμάται καμιά σας να μου πει πόσο περίπου ήταν το δικό σας μωράκι τότε.

Ευχαριστώ πολύ φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ 650 gr ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ.ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟΚΛΙΣΗ ΣΤΟ ΒΑΡΟΣ ΕΙΤΕ ΠΑΝΩ ΕΙΤΕ ΚΑΤΩ ΚΑΤΑ 100-150gr.ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 4ο ΜΗΝΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΟΝΙΔΙΑΚΟ ΘΕΜΑ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.

ΕΓΩ ΣΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 6 ΚΙΛΑ.ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.

ΤΩΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 2730kgr ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 12 ΚΙΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ 650 gr ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ.ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟΚΛΙΣΗ ΣΤΟ ΒΑΡΟΣ ΕΙΤΕ ΠΑΝΩ ΕΙΤΕ ΚΑΤΩ ΚΑΤΑ 100-150gr.ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 4ο ΜΗΝΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΟΝΙΔΙΑΚΟ ΘΕΜΑ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.

ΕΓΩ ΣΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 6 ΚΙΛΑ.ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.

ΤΩΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 2730kgr ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 12 ΚΙΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ 650 gr ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ.ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟΚΛΙΣΗ ΣΤΟ ΒΑΡΟΣ ΕΙΤΕ ΠΑΝΩ ΕΙΤΕ ΚΑΤΩ ΚΑΤΑ 100-150gr.ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 4ο ΜΗΝΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΟΝΙΔΙΑΚΟ ΘΕΜΑ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.

ΕΓΩ ΣΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 6 ΚΙΛΑ.ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.

ΤΩΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 2730kgr ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 12 ΚΙΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστω Βέτα μου, Απλά φοβόμουν γιατί ο άνδρας μου γεννήθηκε 5,300 και εγώ η είμαι λεπτοκαμωμένη! και αγχώθηκα πάρα πολύ. Είσαι Super

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστω Βέτα μου, Απλά φοβόμουν γιατί ο άνδρας μου γεννήθηκε 5,300 και εγώ η είμαι λεπτοκαμωμένη! και αγχώθηκα πάρα πολύ. Είσαι Super

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστω Βέτα μου, Απλά φοβόμουν γιατί ο άνδρας μου γεννήθηκε 5,300 και εγώ η είμαι λεπτοκαμωμένη! και αγχώθηκα πάρα πολύ. Είσαι Super

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, καλησπέρα!Να σας πω κι εγώ πως η κόρη μου που τώρα είναι 15 μηνών και την κυνηγάμε για να φάει 5 κουταλιές από το κάθε φαγητό, στον υπέρηχο β΄επιπέδου ζύγιζε 623 γρ. και εγώ είχα πάρει μέχρι τότε 9 κιλά.Τελικά, η μικρή γεννήθηκε με βάρος 3300 γρ.Μην αγχώνεστε, όλα οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, καλησπέρα!Να σας πω κι εγώ πως η κόρη μου που τώρα είναι 15 μηνών και την κυνηγάμε για να φάει 5 κουταλιές από το κάθε φαγητό, στον υπέρηχο β΄επιπέδου ζύγιζε 623 γρ. και εγώ είχα πάρει μέχρι τότε 9 κιλά.Τελικά, η μικρή γεννήθηκε με βάρος 3300 γρ.Μην αγχώνεστε, όλα οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, καλησπέρα!Να σας πω κι εγώ πως η κόρη μου που τώρα είναι 15 μηνών και την κυνηγάμε για να φάει 5 κουταλιές από το κάθε φαγητό, στον υπέρηχο β΄επιπέδου ζύγιζε 623 γρ. και εγώ είχα πάρει μέχρι τότε 9 κιλά.Τελικά, η μικρή γεννήθηκε με βάρος 3300 γρ.Μην αγχώνεστε, όλα οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...