Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!!!


mk23

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΛΟΙΠΟΝ,ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ..ΤΕΛΕΙΩΣΕ!ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ-ΠΡΩΙ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ..ΣΑΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ..ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΦΟΒΙΑ!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΒΡΗΚΕ 2 ΜΙΚΡΟΥΣ ΠΟΛΥΠΟΔΕΣ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΤΟ ΑΙΜΑ ΕΙΜΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΟ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΚΙΟΛΑΣ.ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΠΡΙΝ ΜΕ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ,ΗΤΑΝ 2 ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΓΕΝΝΗΣΗ.ΜΕ ΤΗΝ 1 ΚΟΠΕΛΙΑ ΠΙΑΣΑΜΕ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ..ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΗΓΑΝ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ,ΖΑΛΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΑΡΚΩΣΗ,ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΤΑ 2..ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΘΟΛΟΥΡΑ ΜΟΥ?ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΛΙΓΑΚΙ...ΑΝΟΙΓΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΟΣΟ ΑΝΤΕΧΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩ... :blush: ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΕΚΕΙ..!!!ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ,ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ΠΑΕΙ ΠΕΡΑΣΕ Κ ΑΥΤΟ Κ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ

Κ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο τωρα θα ερθει και το μωρακι υρεμα και χαλαρα!!!

σου το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου

alkost μου εισαι εγκυουλα βρε!!! μπραβο σου με το καλο καλη εγκυμοσυνη τωρα το προσεξα και εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε μαρακι...πολυ χαιρομαι που τελειωσες με αυτα γιατι τωρα ερχονται τα καλυτερα ;)

γρηγορα με ενα γερο μωρακι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ-BOURIQUE ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!BOURIQUE1983,ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ,Ε?ΑΝΤΕ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ!!!ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ,ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ..ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΩ! ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ?

NA ΡΩΤΗΣΩ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ..ΠΟΤΕ ΗΡΘΑΤΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΑΣ?ΤΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΠΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ?ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ 2-3ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΑΥΡΙΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ..ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ..ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΤΗΡΗΣΗ ΜΙΑΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ..ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΑΝ ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mk23 περαστικά σου, και με το καλό οι προσπάθιές σας.

Εύχομαι σύντομα με ένα μωράκι!!

Να σε ρωτήσω επειδή θα κάνει μία φίλη μου υστεροσκόπηση τον άλλο μήνα εκτός από την ολική που ανέφερες χρειάστηκε να νοσηλευτείς? Η έφυγες αμέσως? Και επίσης αν επιτρέπεται πόσο σου κόστισε?

Περαστικά και πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mk23 μπράβο! Τώρα έρχονται τα καλύτερα! Είδες δεν ήταν τίποτα. Όλα πήγαν μια χαρά.Δεν θυμάμαι πότε μπορούσα να ξαναέρθω σε επαφή με τον άντρα μου αλλά νομίζω μόλις σταμάτησε τελείως το ελάχιστο αιματάκι που είχα.Δηλαδή μετά απο 4-5 μέρες το πολύ.Αλλά δεν το καλοθυμάμαι με ακρίβεια. Εύχομαι τα επόμενα νέα σου να είναι η εγκυμοσύνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑΣΟΦΙΑ,ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ..Η ΟΛΙΚΗ ΔΕΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ,ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΜΕΘΗ.Ο ΑΝΑΙΣΘΙΣΙΟΛΟΓΟΣ ΑΛΛΑΞΕ ΓΝΩΜΗ ΟΜΩΣ..ΟΧΙ ΔΕΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΚΑ..7.30 ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ,ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΙΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ,ΕΤΟΙΜΑΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.ΣΤΙΣ 8.15 ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕ ΠΗΡΑΝ,ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 10 ΜΕ ΠΗΓΑΝ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ.ΒΕΒΑΙΩΘΗΚΑ ΠΩς ΗΜΟΥΝ ΟΚ ΚΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 1.30 ΦΥΓΑΜΕ.ΠΛΗΡΩΣΑ 1.000€ ΣΕ ΟΛΑ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

ΑΝΝΑΜΑΡΙΑ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 μπράβο, τώρα που είναι όλα καλά δεν χρειάζετια άγχος, μόνο λίγη υπομονούλα και όλα θα πάρουν το δρόμο τους. Έρχεται το μωράκι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 μου περαστικούλια σου!!!!!

Τώρα θα είναι πολύ απλά τα πράγματα μιας που λύθηκε το προβληματάκι σου και που αποδεδειγμένα δεν υπάρχει πρόβλημα σύλληψης!

Εύχομαι τον επόμενο μήνα να μας ανακοινώσεις την εγκυμοσύνη σου!!!!!!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι! Δεν έχω κάνει τέτοια επέμβαση, κάποιες φίλες μου έκαναν λαπαροσκοπική επέμβαση, δεν πρέπει να είναι το ίδιο γιατί αυτές για κάποιους μήνες δεν μπορούσαν να κάνουν ελέυθερες επαφές γιατί δεν είχαν περίοδο λόγω κάποιας ένεσης. Η μία απ' αυτές είναι η κουμπάρα μου και μετά την επέμβαση έμεινε αμέσως έγκυος!!!!! Άντε, και στα δικά σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARYLOO28,PEPITA ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!ΑΥΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!ΣΥΝΤΟΜΑ..!!!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΕΑ....!!!!ΜΑΚΑΡΙ,ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΚΑΡΙ...!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μκ οταν τελειωσε η υστεροσκοπηση ακριβως το ιδιο ειχα πει "παει κι αυτο" :lol:

Την εκανα τον Απριλη αλλα δεν ξερω γιατι φοβομουν να προσπαθησω αμεσως και αρχισα τις προσπαθειες τελη Αυγουστου

Ο γιατρος μου ειχε πει να αρχισω ελευθερα αφου αδιαθετησω

Ευχομαι να μεινεις εγκυος συντομα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

APIS,ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΣΟΥΝ?ΕΓΩ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΙΟΔΟΞΗ!!!!!!ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ..ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ..?ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΡΘΕΙ!!!!!!!IRENEVALADIA,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΚ23

ΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΦΤΑΝΟΥΝ

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ

ΣΟΥ Κ ΟΙ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΣΕ ΒΡΟΥΝ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ

ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κουκλα μου .!ολα καλα απο εδω και περα με πολλα μωρα στο ευχομαι ολοψυχα απο τον αλλο μηνα να μας πεις τα ευχαριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...