Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΕΣ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ??????


@ngel

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα εχω μια μεγαλη απορια για το πως ειναι τα δημοσια μαιευτηρια συγκεκριμενα το ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ , τι συνθηκες επικρατουν ?πως σε αντιμετωπιζει το προσωπικο και οι υπαλληλοι εχεις βοηθεια οταν γεννησεις η' σε αφηνουν στην τυχη σου ?τι λεφτα δινεις και σε ποιους ?τα δωματια ειναι της προκοπης η'μπα ? και οτι αλλο νομιζει καποια οτι μπορει να μας πει θα ηταν χρησιμο,ευχαριστω οσες απαντησουν ,γιατι μονο για ιδιωτικα ακουω διαβαζω και απορω δεν τα εχουμε πληρωμενα ,δεν υπαρχει δημοσια υγεια ?

Θα μου πειτε οχι και θα συμφωνησω αφου και εγω τον προγεννετικο ελεγχο τον πληρωσα αλλα για να δουμε τι εχουν να μας πουν οσα κοριτσια ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ .ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα εγω γεννησα στο αλεξανδρας το 2008 το προσωπικο(μαιες,νοσοκομοι,γιατροι,παιδιατροι)ΑΨΟΓΟΙ!!! η εξυπηρετηση πολυ καλη οι γιατροι και οι μαιες ηταν απο πανω μου συνεχεια.η μοναδα νεογνων καθως και η εντατικη οπου ηταν το αγορακι μου ηταν παραπανω απο ΤΕΛΕΙΑ και σε εξειδικευση και σε συμπεριφορα.

βεβαια ο θαλαμος στην κλινικη που ημουν ηταν χαλια αλλα τωρα πια ειναι καινουργιος ολοκαινουργιος και γενικα ειδα οτι ολο το νοσοκομειο πλεον το εχουν φτιαξει

εκτος αυτων το αλεξανδρας εχει μοναδα επικινδυνης κυσης αλλα και νεογνολογικη μοναδα που τα ιδιωτικα δεν διαθετουν.

εγω δεν πληρωσα ουτε ενα ευρω,δεν ειχα γιατρο γιατι γεννησα εκτακτα εκει αλλα οταν ο αντρας μου πηγε να δωσει στους γιατρους δεν τα δεχτηκαν

τωρα οσον αφορα τον προγεννετικο ελεγχο τον εκανα στον γυναικολογο μου στο θριασιο πληρωσα το πρωτο παεκο των πολλων εξετασεων και καθε μηνα εκανα υπερηχο εκει χωρις να πληρωνω μια,μονο τους πιο ειδικους υπερηχους εκανα σε ιδιωτη γυναικολογο (στο ιατρειο του)γιατι δεν μπορουσαν να τους κανουν στο νοσοκομειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) ANGEL ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΠΑΡΑ ΛΙΓΟΣΤΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ

ΓΙΑ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ 9 ΣΤΙΣ 10 ΓΕΝΝΑΝΕ ΣΕ

ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ.

ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ

ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ

ΤΟΥ ΞΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΚΕΙ ΚΑΙ Η ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ

ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΑΦΗΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ

ΓΙΑΤΙ ΣΤΡΑΒΩΝΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ ΛΕΦΤΑ ΣΕ ΙΔ.ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ(ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΑΤΖΑΚΙΑ,ΕΝΝΟΩ

ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΩ Π.Χ.ΙΑΣΩ)ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ

ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ.

ΕΠΕΙΔΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΧΩ ΠΑΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΔΩ ΕΚΕΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ

ΙΑΤΡΕΙΟΥ ΤΟΥ(ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ)ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΤΕΡΥΓΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ.

Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΔΩΣΑΝ 200ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ

ΜΠΕΙ ΣΕ ΔΙΚΛΙΝΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ

ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΙΚΑ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΛΕΦΤΑ :angry:

ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΟΣΕΣ ΠΑΝΕ ΣΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ

ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΒΑΡΕΣΕ ΜΕ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΚΟΝΟΜΑΝΕ,ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ

ΣΟΥΠΕΡ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΞΕΓΓΕΝΑΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΣΤΝ ΤΟΥ ΟΤΙ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΑΠΟ ΑΛΛΑ

ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΑ ΦΕΡΝΟΥΝ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ.

ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ.ΜΕ ΠΡΟΣΕΞΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.Κ ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΟΤΙ ΩΡΑ ΤΙΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΑΝ.

ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ.ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΛΕΦΤΑ,ΔΩΣΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΚΑΙ PURPLE ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ Ε? ΑΠΛΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΛΥΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΟΝΤΩΣ ΤΟ 90% ΤΩΝ ΕΓΚΥΩΝ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΤΙΣ ΙΔ.ΚΛΙΝΙΚΕΣ .ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΣΤΗΡΟΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥΚΟΣΜΙΑ .

ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΑ 6.000,00Ε ,ΠΟΥ MINIMUM ΘΑ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΣΕ ΙΔ.ΚΛΙΝ.,ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ .

VOULA ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΗΡΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ Ο ΠΛΗΘΥΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΛΙΓΟΣ ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ, ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΕΚΕΙ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ) ΓΙΑΤΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΘΑ ΤΙΣ ΨΑΧΝΩ ΣΑΝ ΒΕΛΟΝΑ ΣΤΑ ΑΧΥΡΑ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Προσθήκη...