Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορισακια αποψε θα ξερω!!


mom 3

Recommended Posts

Κοριτσια μου τι μου κανετε?Λοιπον εμενα τα νεα μου ειναι τα εξης!!

Επειδη παιρνω εδω και 16 μερες utrogestan μου ειπε ο γιαρος μου να κανω μια χοριακη σημερα για να δω τι γινεται κι αν δεν ειμαι να τα σταματησω ωστε να μου ερθει περιοδος!!Εχθες λοιπον μιας και ειχα δυο τεστ predictor ειπα δε χανω τιποτα να τα κανω!!Ε λοιπον εμφανιστηκε αμεσως απο μια γραμμη σε καθε παραθυρακι !!!!!!!!!!!!αλλα οι αντι για καθετες γραμμες ηταν οριζονιες!!!!!!!!!!!!!ΚΟΥΛΟ Ε????????Το δευτερο το αρνητικο αλλα το παραθυρο ελεγχου ισα που φαινοταν η γραμμη καθεη αυτη τη φορα!!Το σιγουρο ειναι οτι τα εκανα για να τα πεταξω και μονο γιατι μονο αξιοπιστα δεν ειναι απ οτι διαβαζω...........

Πανως αποψε μετα τις εννια θα μαθω τηλεφωνικα το αποτελεσμα !!Εχω πρησμενο στηθος ευαισθητες θηλες και πολλα μα παρα πολλα διαφανα και υπολευκα υγρα !!Sorry για τις λεπτομερεις περιγραφες....!!Παντως δε εχω θεωρητικα ακομα καθυστερηση αφου ειμαι στη 14η μερα μετα την ωορηξια(τη παρακολουθησαμε με υπερηχο)

Παντως εδω και 4 μηνες καθυστερηση δεν ειδα ....

Ελπιζω να ειμαι εγκυος αλλα δε το πολυ πιστευω....Απλα το ευχομαι...Φιλακια σε ολες και κουραγιο και καλη επιτυχια σε οσες (δεν )περιμενουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom 3μπραβο σου πατε για τεταρτο; κ εγω παντα ηθελα μεγαλη οικογενεια αλλα τελος παντων αυτο ειναι αλλο θεμα .. ;) με το καλο σου ευχομαι :kiss:

να ρωτησω εχεις φυσιολογικες γεννες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ

ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΕΤΣΙ??

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΙΙ KALH EPITYXIA !!!

Ε ΛΟΙΠΟΝ Η ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΑΝΤΟΧΕΣ (ΘΗΡΙΟ ΔΗΛΑΔΗ ) Η ΕΧΕΙΣ 2-3 ΥΠΗΡΕΤΡΙΕΣ (ΤΥΠΟΥ ΜΕΝΕΓΑΚΗ).

ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΧΕΙ ΜΠΡΑΒΟ ! ΕΙΣΑΙ ΑΤΟΜΟ ΥΠΟ ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ ΕΧΕ ΥΠΟΨΙΝ ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΠΑΡΑ ΜΟΝΩ...ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!! :):)

ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΣΕ ΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ....ΕΥΛΙΓΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ 4ο :):):)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΣ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!

.....ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ.....

dev104br___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι πολυ συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα...Εισαι πραγματικα αξιεπαινη...Αληθεια απο που αντλεις τοση δυναμη??? Πρεπει να μας πεις το μυστικο ;)

Φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και 4ο;;;!!!!!! :woohoo: μπραβο βρε θηριο!!!!! :woohoo: :woohoo:

Εισαι πολυ σπουδαια να το ξερεις!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Οχι σαν εμας τις μπαμπακοκωλες που ζοριζομαστε με το 1!!.... :blush::P

Τις θερμοτερες ευχες μου να ερθει και το 4ο μωρακι να μεγαλωσει η ευτυχια σας!!(και να ειναι κριτσακι...εστι για αλλαγη.. ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσακια μου καλα!!Σας ευχαριστω ολες σας για το ενδιαφερον και για τα καλα σας λογια!

Τα αποτελεσματα τα πηρα τωρα γιατι δεν ηθελα να χαλασω το βραδυ μου

(λες και το ξερα B) ) και ειναι 0.1 δηλαδη αρνητικη!!Νo problem ομως ...Θα το

"παλεψουμε "πιο δυναμικα αυτο το μηνα!Ο γιατρουλης μου μου υποσχεθηκε να προσπαθησουμε για περισσοτερα ωαριακια!!

Προς το παρον ειμαι ακομα mom 3!!!!!!

Καλη σας μερα και καλα αποτελεσματα σε οσα κοριτσια προσπαθουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EEEEEEEEEIIIIIIIIIII ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ

Δ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ mom3 ισως ο επομενος μηνας να ειναι κ ο τυχερος σου

που το ευχομαι κιολας χαχαχαχ

μην στεναχωριεσαι ετσι?????????

φιλακια πολλα πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!!

Γλυκούλα mom3 δεν πειράζει!!!

Αυτό το μήνα να ΄΄ προπονηθείτε ΄΄ καλύτερα!!

Είμαι σίγουρη οτι θα έρθει και άλλο - άλλα ! θαυματάκια στη ζωή σας!!!

Σου ευχομαι καλή τύχη , χαλαρά όλα και να πας τώρα αμέσως να αγκαλιάσεις τα παιδάκια σου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...