Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΛΑ ΚΑΛΑ....ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!


didinoulis

Recommended Posts

:):) ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!

ΕΛΠΙΠΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ....ΕΙΧΑ Ω Τ Ι Τ Ι Δ Α ....ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΑΥΤΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΩΞΕΙΑ!!!!!Π Ε Θ Α Ν Α ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ....ΜΕ ΤΑ ΝΤΕΠΟΝ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕ.....ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΧΕΟΡΟΤΕΡΟ ΕΧΘΡΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ....ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΟ ΠΤΙΝ ΤΡΙΣΙΜΗΣΗ ΧΡΟΝΙΑ.....ΠΟΝΟΙ ΓΕΝΝΑΣ ΣΟΥ ΛΕΝΕ.....Τ Ι Π Ο Τ Α ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ!!!!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΟΟΟΟΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.....ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ.....ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ....

ΕΙΧΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ 3 ΜΕΡΕΣ ....ΝΑ ΦΑΩ ΑΛΛΕΣ ΤΟΣΕΣ...ΟΥΤΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ.....

Η ΕΙΡΩΝΕΙΑ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ...ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΜΟΥ....ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΛΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΕΝΑ ΑΥΤΙ.....

ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΥΠΟΦΕΡΕΤΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΑΥΤΟΣ.....

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ....

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΞΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΝΑ ΦΑΜΕ ...ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΞΩ ΛΙΓΟ.....

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχ σοβαρα ??????? τοσο πολυ την ειχες πατησει ρε γμτ???..... σε καταλαβενω γιατι και εγω απο οταν θυμαμαι τον εαυτο μου με οτιτιδες και 40 πυρετο τον θυμαμαι!! ασε,ο πονος στο κεφαλι ειτε ειναι δοντι ειτε ειναι αφτι ειτε ειναι ματι δεν συγκρινονται με τιποτα!!!! σιδερενια τωρα κοριτσακι μου και σημερα που θα βγεις να το εχεις προστατευμενο το αφτακι σου,βαλε ενα βαμβακακι να μην το παρει ο αερας καθθολου,γιατι μολις εγινες καλα. φιλακια στον κουκλο σου και στη κοιλιτσα σου!!!!!!!!

(σου εχω στειλει μηνυματακι!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΙΤ :lol::) ΣΕΣ ΜΟΥ.....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ ΠΟΟΟΟΛΥ :lol:

ΠΑΩ ΝΑ ΕΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΜΕ....ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΟΙΞΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ....

ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ....ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ!!!!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑ ΠΟΟΟΟΟΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά σου!

Δεν έχω πάθει ποτέ ωτίτιδα αλλά έχω ακούσει απο συγγενικά μου πρόσωπα πως όντως ο πόνος δεν παλευεται :S

Καλά να περάσετε στην βολτίτσα σας! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ....

ΠΡΟΣΕΧΕ ΛΙΓΑΚΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ :kiss::kiss::kiss:

ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΚΑΙ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΣΚΟΡΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PYRPLE.......ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΦΟΒΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ!!!!!!ΕΙΔΑ ΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ....ΚΑΙ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΟΥ.....ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΣΟΥ, Ε????ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...