Μετάβαση σε περιεχόμενο

ουρολοιμωξη και μειωση της ορεξης για φαγητο????


Recommended Posts

απο το περασμενο σαββατοκυριακο παρατηρησα μια μειωση της ορεξης για φαγητο στην μπεμπα στην αεχη δεν ανυσηχησα γιατι δεν ηταν εντονη μεχρι πριν 3μερες που αρχισε να μειωνεται σημαντικα ωσπου την παρασκευη δεν αντεξα αλλο γιατι δεν ειχε φαει ολη μερα παρα ελαχιστα 15 λεπτα φαγητο 2 ωρες υπνο

τελικα της πηραν ουρα και θα παρουμε τα αποτελεσματα την δευτερα

Αυτο που θελω να ρωτησω η ουρολοιμωξη σχετιζεται με την μειωση της ορεξης για φαγητο :unsure::unsure::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μου περαστικα σας!δεν νομιζω να σχετιζονται αυτα αλλα και παλι τι να πω.Γιατι της πηραν ουρα ομως;Ειχε καποια ενδειξη απο τα τσισακια της;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοτε σιγουρα εχει ουρολοιμωξη και ετσουζε η καημενουλα!Μπορει και γιαυτο να μην ηθελε να φαει γιατι τα μωρα αντιδρουν διαφορετικα.Ευχομαι να μην ειναι τιποτα και να επανελθει και συντομα η ορεξη της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω για τις ευχες σου

και εγω ελπιζω να μην ειναι πολυ σοβαρα τα πραγματα αλλα μου κανει εντυπωση πως ακομα και τωρα δεν ειναι σε γενικες γραμμες αδιαθετη ουτε και γκρινιαζει!! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μου, περαστηκα να ειναι ολλα και να μην εχει τιποτα ευχομαι!

Ειχα και εγω αυτην την απορια, αφου το πρωτο πραγμα που μου ειπε ο γιατρος οταν εβλεπε οτι δεν παιρνει βαρος ηταν να της κανουμε μια γενικη ουρων να δουμε την πιθανοτητα για ουρολοιμωξη!

Τελικα η μικρη μου, δεν εχει τιποτα!

Απλα της αρεσει να κραταει σιλλουετα! :laugh:

Σιγουρα καποια σχεση θα εχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχε και στοματιτιδα απο οτι ειπαν

αλλα τωρα η καλιεργεια ουρων θα βγει αυριο και την καναμε παρασκευη Νομιζω οτι εχει ουρολοιμωξη γιατι πριν ουρησει κλαιει για κανα 5λεπτο δυο βδομαδες τωρα :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα ηρθαμε απο το νοσοκομειο!!ειμασταν μεσα με αντιβιωση για την ουρολοιμωξη και συνεχιζουμε και στο σπιτι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας :kiss::kiss:

ειμασταν 5 μερες μεσα ευτηχως πηγαμε σχετικ νωρις και την περασαμε ελαφρια την ουρολοιμωξη απο οτι μας ειπαν εκει

οσο για ταλαιπωρια ειχαμε αρκετη σασαμε και μια φλεβα και μας τρυπησαν 2 φορες

αλλα ευτηχως μεναμε σε ενα δωματιο που ειμασταν μονο εμεις μεσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...