Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ......


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:laugh: :laugh: :laugh: Ξερεις τι τσακωμους κανω μαζι με την φωνουλα?

Δεν με αφηνει στην ησυχια μου!

Ασε με κυρα μου, ασε με καλη μου, τιποτα!

Εγω παντος θα κανω αυτο που θελω και να παει να πνιγει! :laugh:

Θα παει καποια στιγμη στο δωματιο της η θα την εχω μαζι μου μεχρι να την παντρεψω? :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω το κοιμιζω στο κρεβατι του αλλα οτνα ξυπανει για μαμ τον παιρνω αμζι μου κσαπλωνω κ θηλαζω..

μετα ξανα μεσα....

οταν παει 5-6 δε το ξανα πηγαινω..ξυπανμε παρεουλα... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ειναι και μια σταλιτσα, κουλουριαζεται και δεν υπαρχει περιπτωση να την σηκωσω!

Ασε που κοιμαμαι ποιο νωρις απο την ιδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

Εμενα ειναι και μια σταλιτσα, κουλουριαζεται και δεν υπαρχει περιπτωση να την σηκωσω!

Ασε που κοιμαμαι ποιο νωρις απο την ιδια!

ε??????

τι εννοεις πιο νωρις? :blink::huh::blink::huh::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Savro και καντινου , αν σας "λειπουν" ειστε μια χαρά ! Εμενα στην ηλικια σας δεν προλαβαινε να μου λειψει , ενιωθα οτι ειμαστε ενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

LaLa, ειμαστε σε καλο δρομο δηλαδη? :laugh:

thoyli, κοιμαμαι με ενα μεμε εξω!Το μωρο τρωει και εγω κοιμαμαι! :laugh:

ααααααα

κ γω ετσι ειμαι.... :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως αμα ξυπναει τα ξημερωματα την περνω μαζι μας,μας αρεσει να την εχουμε αναμεσα μας,δεν το βλεπουμε κακια συνηθεια ,για μενα ειναι ενδειξη αγαπης ,επειτα οταν σηκωνεται ο αντρας μου το πρωι μου την φερνει για να κοιμηθουμε κ λιγο παραπανω,ας το χαρω λιγο ακομα,σε μια εβδομαδα γυρναω δουλεια (ΓΟΥΑΙ?!!!) κ θα την ξυπναω απο τις 06.20 για να την παω βρεφονηπιακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

εγω παντως αμα ξυπναει τα ξημερωματα την περνω μαζι μας,μας αρεσει να την εχουμε αναμεσα μας,δεν το βλεπουμε κακια συνηθεια ,για μενα ειναι ενδειξη αγαπης ,επειτα οταν σηκωνεται ο αντρας μου το πρωι μου την φερνει για να κοιμηθουμε κ λιγο παραπανω,ας το χαρω λιγο ακομα,σε μια εβδομαδα γυρναω δουλεια (ΓΟΥΑΙ?!!!) κ θα την ξυπναω απο τις 06.20 για να την παω βρεφονηπιακο

:):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στρατηγική: Οι γονείς θα πρέπει να κοιμούνται με το μωρό ή να υιοθετήσουν άλλες ευαίσθητες τακτικές, γιατί πρεσβεύει ότι το αποτέλεσμα του να αφήνουν οι γονείς το μωρό να κλαίει είναι μια κουρασμένη μητέρα και ένα θυμωμένο βρέφος που τελικά θα εξαντληθεί και θα το πάρει ο ύπνος, αλλά με μεγάλο ψυχικό κόστος για μητέρα και παιδί.

exo paratirisei oses fores tin afisa na koimithei me klamata sto krevati tis oti olo to vradu ksupnouse me klamata eos k 5 fores mesa sti nuxta,ekane polu taragmeno upno

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAI EMEIΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΩΣ ΠΟΤΕ??????

ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ??

ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ ΑΦΟΥ

ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΤΑΞΕΙ ΚΑΤΩ?????

ΥΠΟΜΟΝΗ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμας παλια ο μικρος ηθελε να κοιμαται με εμας, το περιορισαμε και μετα κοιμοταν μονο μεσημερι μαζι μας και οσο και να προσπαθουσαμε δεν ξεκολουσε με κλαματα πηγαινε στο δικο του δωματιο και ξαφνικα το εκοψε μονος του, μετα τον παρακαλουσα εγω να ερθει μια μερα να κοιμηθουμε μαζι και δεν ερχοταν, μονο οταν με ειδε και λιποθυμησα οταν ειμουν εγκυος στην μικρη τον πηρε ο πονος να μου κανει το χατηρι να κοιμηθουμε ενα μεσημερι αγκαλιτσα χαχα, καποια στιγμη ερχεται η ωρα τους και φευγουν απο το κρεββατι μας ετσι απο μονα τους οσο και να φωναζουμε και να λεμε να κοιμηθουν στο δικο τους κρεββατι απλα πρεπει να τους το λεμε συχνα οτι εχουν δικο τους κρεββατι και οτι δεν μπορουν να κοιμουνται στο δικο μας και οταν ειναι ετοιμα θα το κανουν απο μονα τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω ετσι πιστευω!

Θα ερθει ο καιρος που θα πανε μονα τους!

Και εγω χορταινω το μωρο οσο μπορω!

Μια κουβεντα μου ειπε ο αντρας μου και μου στηχισε!

"οταν σταματησεις να κουραζεσαι με τα παιδια, να τα ταϊζεις, να τα ντυνεις, να μαζευεις παιχνιδια, τοτε θα εχεις γερασει!"

δεν θελω να χανω αυτες τις υπεροχες στιγμες με τα παιδια μου, οσο και να κουραζομαι!

Δεν γυρνανε πισω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα κοιμαται μονος του,τωρα που ημασταν στην κερκυρα εμαθε ο μικρουλης 2 μερες μαζι μας και χθες που γυρισαμε παω να τον βαλω στο κρεβατι του και....κλααααααμαααααααα...ε τι να κανω κι εγω πηγα μια,πηγα δυο στο δωματιο του αυτο ηταν κοιμηθηκε!!!

ουφφφφφ ξαναεπιστρεψαμε ευκολα στα συνηθησμενα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

Στρατηγική: Οι γονείς θα πρέπει να κοιμούνται με το μωρό ή να υιοθετήσουν άλλες ευαίσθητες τακτικές, γιατί πρεσβεύει ότι το αποτέλεσμα του να αφήνουν οι γονείς το μωρό να κλαίει είναι μια κουρασμένη μητέρα και ένα θυμωμένο βρέφος που τελικά θα εξαντληθεί και θα το πάρει ο ύπνος, αλλά με μεγάλο ψυχικό κόστος για μητέρα και παιδί.

exo paratirisei oses fores tin afisa na koimithei me klamata sto krevati tis oti olo to vradu ksupnouse me klamata eos k 5 fores mesa sti nuxta,ekane polu taragmeno upno

O Sears ειναι παιδίατρος και εχει 8 (αν δεν κανω λαθος ) παιδιά ! Τα δυο απο αυτα εγιναν επισης παιδίατροι !

Με εκφράζουν απόλυτα αυτα που λεει , μακάρι να του εμοιαζαν και αλλοι παιδιατροι ...

Εδω η σελίδα του http://www.askdrsears.com/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα με αρέσει πολύ ο Σήαρς και η όλη αντιμετώπισή του προς το παιδί και τους γονείς.

Θα πω το εξής: Δεν έχω καμία μα καμία τύψη ή προβληματισμό που ο γιός μου κοιμάται ακόμη μαζί μας. Κάποια στιγμή, όταν ελαττώσει τους νυχτερινούς θηλασμούς, και όταν ο ίδιος είναι έτοιμος να το αποδεχτεί, θα κοιμηθεί και μόνος του. Για την ώρα που φαίνεται παράταιρο και εξοντωτικό. Θα μας κούραζε πολύ και τους δύο χωρίς λόγο( Πιθανότατα και τους τρεις μάλλον, γιατί και ο μπαμπάς θα ξυπνάει ενώ τώρα κοιμάται ήσυχος). Μια χαρά είμαστε. Κάποτε θα το αναπολούμε αυτό το διάστημα, αλλά θα ξέρουμε ότι το ζήσαμε και αυτό....

Νιώθω ότι όλα γίνονται σταδιακά και ομαλά και αυτό μου δίνει σιγουριά και χαρά. Για μας (και τους τρεις μας) είναι χαρά να κοιμόμαστε μαζί με το αγγελούδι μας. Χαρά και απλή οικογενειακή ευτυχία!Δεν τις αλλάζω με τίποτα αυτές τις στιγμές!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...