Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Κι εγω πήρα συρταριερα που μπαίνει πανω στρώματακι αλλάξιερας.    ειδα και μπανακια όμως που εχουν απο πανω αλλαξιερα. Κι αυτά πρεπει να βολεύουν! 
    • Ναι εχω αυτο της εγκυμοσύνης που γίνεται και θηλασμού. Δεν το αγορασα μ το έδωσαν. Είναι το μοναδικό πράγμα που μ έδωσαν!   ξαδέλφια, φίλες κλπ περιμένουν όλες μωρα! 😃 Πάντως για ύπνο βολεύει παρά πολύ! 
    • Κι εγω καρότσι πήρα 3-1. Εγω πήρα φωλιά για την κούνια και πήρα και ξεχωριστά καλαθουνα για να την εχει η μαμα μ όταν θα προσέχει το μωρό. Μπορει να το πήρα και άσκοπα δεν ξερω.. θα δείξει.. γυμναστήριο δεν πήρα ουτε εγω.. πιο μετα ίσως… πήρα όμως ρηλαξ.
    • Την πίεση σου δε στην μετράει ο γιατρος κάθε υπέρηχο;    Σίγουρα θα σε αρχίσει ασπιρίνη…δεν είναι τίποτα! Εγώ τώρα είμαι πιο χαλαρή γιατί πάλι έχω πιθανότητες λόγο ιστορικού…ομως άρχισα ασπιρίνη, προσέχω πιο πολύ την διατροφή μου με λιγότερο αλάτι από την αρχή κ τώρα θα αρχίσω κ μαγνησιο! Βέβαια δε τη ρώτησα τξ γιατρο ομως θα το πάρω προληπτικά… οσο μπορείς μην αγχώνεσαι κ να μην είσαι με ένα πιεσόμετρο την ημέρα 😜 εμεις ελέγχαμε πίεση κ από 7 μηνών έλεγχε ούρα στο ιατρείο για λεύκωμα από 7 μηνών με έπαιρνε κάθε 3εβ αντί 4, κ μετά στον 8ο κάθε 2εβ κ μετά στον μήνα μου κάθε εβδομάδα απλά εγώ δεν προλαβα!    πάντως για να κανεις προεκλαμψία θα το καταλάβετε σίγουρα αρχίζει με αύξηση πίεση ή φούσκωμα περίεργο ή θα φανεί στα ουρα λεύκωμα. Αν ελέγχετε πίεση σε κάθε ραντεβού μην φοβάσαι!! ❤️
    • Καλεεεεε τι ωραία τιμή είναι αυτή που βγάζει μάτιιιι...περιμένουμε νεα από γιατρό ❤️ 
×
×
  • Προσθήκη...