Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το είδατε?


LaLa

Recommended Posts

Δημητρα σου ανοιγει το λινκ? Πρεπει να περιμένεις λιγο να φορτώσει :)

Αθηνα αλλη φορα θα κοιμάσαι και θα το βλέπουμε απο το αρχειο :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε lala παει το μεσημεριανο χουζουρι μου.

τωρα ετοιμαζω και τον αντρα μου να τη δει.

ομολογω πως εχω προβληματιστει βαθεως !

και μιας και το πιασαμε το θεμα δεν αρχιζουμε τις προτασεις για κανα καλο βιβλιο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια...ειναι πολυ μεγαλο κ δεν εχω τοσο χρονο...η μπεμπα εχει θεματακι!!!!

πειτε 2 λογια να καταλαβω στο περιπου τι αφορα!βαριεστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυρογαριδακι δεν χανεις και τιποτα που δεν βλέπεις ...η Φλέσσα τα γνωστά της :P

Αναστασια να το βάλεις οταν κανετε κανα μαραθώνιο θηλασμο ! Μιλαει ο ψυχιατρος Γιωσαφατ και αναφέρει τα σταδια ανάπτυξης του μωρου και πως αυτα επηρεάζουν την μελλοντική ζωή του .

Να το δεις οπωσδήποτε οποτε βρες λιγο χρονο ή σε κομμάτια λιγο λιγο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ!!! θα προσπαθησω!

μαραθωνιο θηλασμο?????????που τετοια τυχη?

μαραθωνια βολτα μεσα στο σπιτι,10λ φαγητου,κακα,ζορι,υπνος στον ωμο,κ πολλαααααα τραγουδια!!!!!!!!!!! :P :laugh:

θελω να ρωτησω τη γνωμη σας αναλυτικα αλλα...........δεν μπορω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ....ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΕΙΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ!!!!!ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ....

THANKS :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LaLa έγραψε:

Σου κοψε τον υπνο ? :laugh:

Τι βιβλία ? Ανατροφής σε ενδιαφέρει ?

ε βεβαια! εχεις κατι καλο ?μεχρι τωρα μονο του δρ green εχω καταφερει γιατι ειναι και αρκετα χιουμοριστικα και φευγουν ευκολα.αλλα πολυ θα ηθελα οτι καλο εχεις να μου προτεινεις για οοοταν υπαρξει καποια στιγμη χρονος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω την αληθεια βιβλιο ανατροφής δεν εχω αγοράσει ακομα . Εχω ξεχωρίσει αυτα που θα σου γράψω και εχω σκοπο συντομα να τα παρω !

http://www.greekbooks.gr/BookDetails.aspx?id=147407

http://www.ianos.gr/index.asp?park=bk_item&key=0178673

http://www.ianos.gr/index.asp?park=bk_item&key=0065239

Μαζί πρεπει να παρουμε και ενα που να λεει για διαχείρηση χρόνου μπας και καταφέρουμε να τα διαβάσουμε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε Λάλα!

Πολύ καλό!

Δεν μπορούσα να φανταστώ πόσο σημαντικό είναι το πρώτο έτος για τη ψυχοσύνθεση του ατόμου!

Επίσης χαίρομαι που αναφέρεται οτι οι γονείς πρέπει να ικανοποιούν τις ανάγκες του μωρού σ'αυτό το στάδιο.

Το ταίζουμε όποτε το έχει ανάγκη...

Δεν τηρούμε αυστηρό ωράριο...Δεν κακομαθαίνει!

Του χαρίζουμε απλόχερα τα χάδια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι όαση κατι τετοιες εκπομπες , δυστυχως σε ακατάλληλη ωρα και σε κανάλι χαμηλης τηλεθέασης .

Ποσο πιο ελαφρια και απενοχοποιημένη νιωθεις τωρα ?

Αν την δουν ολα τα μελη του μαμυ ..νομίζω δεν θα χουμε θέματα για λιγο καιρο :P :laugh:

Δεν βαζετε καποιο θέμα για συζήτηση ομως ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπη και μονο αγαπη απλοχερα χρειαζεται μια παιδικη ψυχουλα για να αναπτυχθει

φροντιδα,χαδι,στοργη....και ολα ειναι γαληνια στην καρδουλα τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο μπορεσα και ειδα ηταν οντως πολυ ωραιο

ειδα για τον πρωτο εναμιση χρονο

πολυ σωστα αυτα που λεει

και θελω να πιστευω πως τα καταφερνω

αν και η αληθεια ειναι πως μερικες φορες νιωθω τοσο κουρασμενη που ισως να εχω νευρα και αν και δεν ξεσπαω στο παιδι αυτο πιστευω το καταλαβαινει και γινεται ανησυχο

αλλα του δινω ολη μου την αγαπη και τα χαδια και τον εαυτο μου

γιαυτο και ειναι τοσο κοινωνικο παιδι και χαρουμενο ολοι μενουν οταν το γνωριζουν και ειναι μονο 6 μηνων

αχ μακαρι να μπορουμε να κανουμε το καλυτερο για τα παιδια μας

θα δω και το υπολοιπο καποια στιγμη ευχαριστουμε λαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lala μου πολυ ενδιαφέρουσα εκπομπή. τελικά καταφερα και την ειδα. Κοριτσια θελει ωρα για να φορτώσει το βίντεο γιατι ειναι μεγάλο. Lala μου τι να πρώτο συζητήσουμε! Έχεις κάτι κατά νου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα γιατί δε μου το κατεβάζει;;;;;;

Δε συνδέεται ρε κορίτσια... Καμία συμβουλή απο κάποια που μπόρεσε να το δει υπάρχει;

Πως το κατεβασατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω μου καλημερα!Καταρχην ανοιξε το link με τον explorer γιατι με το Mozilla den eida prokoph! :P :laugh: Απλα αστο να φορτωσει για αρκετη ωρα. Επειδη ειναι μεγαλη η εκπομπη θελει ωρα για να φορτωσει το βιντεο. Εχθες προσπαθουσα και εγω να το δω. Σε καποια φαση αφου απογοητευτηκα ξεχασα το παραθυρο ανοιχτο. Εκανα κατι δουλειες στο σπιτι και οταν ξαναγυρισα μετα απο καμια ωρα ειδα οτι το ειχε φορτωσει! ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Απενεχοποιήθηκα ναί!

Αν και βαθιά μέσα μου πάντα πίστευα οτι πρέπει στα παιδιά μας να δίνουμε και να δείχνουμε απλόχερα την αγάπη μας.

Αλλα σε κάποιο σημείο λέει οτι μπορεί κάποιο παιδί να προσυλωθεί στο πρώτο στάδιο αν φτάσουμε στην υπερβολή.

Δηλαδή αν υπερβολικά δείξουμε την αγάπη μας και πολύ περισσότερο αν δεν πάρει αγάπη το παιδί μας.

Αυτό που με προβληματίζει και θα ήθελα να συζητήσουμε είναι το πότε φτάνουμε στο άλλο άκρο. Πώς πρέπει να κρατάμε τις ισορροπίες? Και πώς μπορούμε να καταλάβουμε οτι περνάμε τη διαχωριστική γραμμη?

Θα ήθελα τις απόψεις σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...