Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοριτσια απο θεσσαλονικη βοηθεια!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια

προσφατα μετακομισα στη Θεσσαλονικη και ειμαι εγκυος!!!!

1)Θα ηθελα να με βοηθησετε για το ποιος γιατρος ειναι καλος για εξεταση αυχενικησ διαφανειας...

2)εχω ηδη ενα παιδακι με καισαρικη και η εμπειρια μου ηταν κατι παραπανω απο ασχημη!θα ηθελα αν γνωριζετε να μου συστησετε καποιο γυναικολογο που αναλαμβανει φυσιολογικο τοκετα μετα απο καισαρικη!

Η γυναικολογος που παω τωρα φαινεται να γνωριζει το αντικειμενο αλλα δεν μπορω να ειμαι σιγουρη!Ονομαζεται Βατοπουλου Αναστασια.Την γνωριζει καμια????

και τελος αν αποφασισω να παω π.χ.στο Παπαγεωργιου που εχω ακουσει οτι ειναι καλο θα εχω συγκεκριμενο γιατρο η οποιον εχει βαρδια????

Μηπως μπορω να παω με δικο μου γιατρο η οχι???

Σασ παρακαλω βοηθηστε με γιατι ειμαι ασχετη εντελωσ με το συστημα υγειας στη Θεσσαλονικη!!!!Δοξα το Θεο δεν μου ειχε χρειαστει κατι!!!!

Ευχαριστω εκ των προτερων!Περιμενω με αγωνια....

Ευαγγελια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ.

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ.

ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.

ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΟΝ ΚΑΛΟΥΝ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣ/ΕΙΟ,ΤΟΤΕ ΣΕ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΒΑΡΔΙΑ.

ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ.ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΛΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπαμαοι που θα στο χα΄λασω αλλα στην επαρχια τα πραγματα ειναι διαφορετικα...βλεπεισ εδω μαζι με τα νευρα και τουσ οδηγουσ που δεν σταματουν στους πεζους ειναι διαφορετικα τα νοσοκομεια ,οι γιατροι και τα ωραρια τους ακομα και στους παιδοτοπους υπαρχει διαφορα!!!!

Δεν κανω πλακα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Προσθήκη...