Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες απο εμας (ΔΕΝ ) αντεχουμε αλλο???


Recommended Posts

DEN KSERO TI PONAEI PERISOTERO TO NA VLEPEIS KA8E MHNA OTI DEN TA KATAFERES K NA XANEIS TI GH KATO APO TA PODIA SOU I NA PEIS OTI MEXRI EDO ITANE DEN PROKEITE NA GINW POTE MANA ????????

EGO PISTEVO OTI KAMIA MAS DEN EXEI TI DYNAMH NA PARETI8EI K NA PEI OS EDO ITANE DEN PROKEITE NA GINO MANA DEN GINETE AFTO EINAI SAN NA LES PAVO NA ZO K GIA NA PASOUME NA ZOUME PREPEI NA PASPOUME NA ELPIZOUME GIATI OPOS OLOI LEME H ELPIDA PE8ENEI TELEFTEA AKOUTE TELEFTEAAAAAAAAA

DYO FORES EFTASA KODA STO ONEIRO K MOLIS PIGA NA TO PISTEPSO .......... XA8IKE SAN NA MIN YPIRKSE POTE TOSO KODA K SE MIA STIGMH TOOOOOOSO MAKRIA EIDIKA I DEFTERH FORA ME DIELISE ME TSAKISE STIN KIRIOLEKSIA GIATI? GIATI I XAZH PISTEVA OTI DEN MPOREI NA KSANAGINEI PALI TO IDIO EEEEEEEEEE EIXA DIKIO DEN EIXE GINEI TO IDIO ITAN DIAFOERTIKO ALLA TO APOTELESMA....... TO IDIOOOOOOOOO APOLEIA SE MIA STIGMH PALI APO TIN ARXI PALI TIPOTA PALI XORIS NA TOLMO NA ONEIREFTO OPOS PRIN LIGI ORA PRIN SIMVEI TO KAKO ...... MESA MOU SINEXIZO NA PONAO K NA LEO GIATI ALLA DEN 8A ADEXA OUTE GIA MIA STIGMH NA PARETI8O AN EPREPE NA KANO KATI TETOIO NOMIZO OTI 8A PE8ENA OPOTE DEN MPOROUM ENA POUME OS EDO PARA MONO NA PROSEFXOMASTE NA EIMASTE KALA K NA ZHTAME NA MAS AKSIOSEI I PANAGIA NA GINOUME MANOULES OSO PIO SIDOMA GINETE GIATI PSIXOLOGIKA XREIAZOMASTE LIGH XARA LIGH AISIODOKSIA LIGH STIRIKSH GIA NA MPORESOUME NA PROXORISOUME. SIGNOMI AN SAS KOURASA EFXOMAI MESA APO TIN KARDIA MOU SIDOMA OLES NA LEME TA EFXARISTA SAS FILO .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 122
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια ΤΩΡΑ ελατε να πουμε ολες μαζι οπου κι αν βρισκομαστε να το πουμε ομως με πιστη ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!ακουτε μωρακια;;;;συντομα θα μπειτε στις κοιλιτσες των μαμαδων σας,εκει που ανηκετε.πολυ γρηγορα!!!!ελατε ολες μαζι ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ΤΩΡΑ ελατε να πουμε ολες μαζι οπου κι αν βρισκομαστε να το πουμε ομως με πιστη ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!ακουτε μωρακια;;;;συντομα θα μπειτε στις κοιλιτσες των μαμαδων σας,εκει που ανηκετε.πολυ γρηγορα!!!!ελατε ολες μαζι ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ΤΩΡΑ ελατε να πουμε ολες μαζι οπου κι αν βρισκομαστε να το πουμε ομως με πιστη ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!ακουτε μωρακια;;;;συντομα θα μπειτε στις κοιλιτσες των μαμαδων σας,εκει που ανηκετε.πολυ γρηγορα!!!!ελατε ολες μαζι ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΚΕΛΥ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ!ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ?

ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ!!!!! ΝΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ..ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΑ Η ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΦΤΩ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΣΗΚΩΝΟΜΑΙ...ΘΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΓΕΝΝΙΕΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΟΝΕΙΡΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ WENDY ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΣΕ ΣΕΝΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΠΩΔΥΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕΣ ΤΟ ΜΟΝΑΚΡΙΒΟ ΣΟΥ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΝΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΑΣΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΑΝΑ 4 ΟΧΙ 1 ΑΛΛΑ 4 ΤΕΣΤ ΣΕΛΦ ΚΛΙΑΡ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΑΝ ΘΕΤΙΚΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ;;ΘΕΤΙΚΑ!ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ;;;ΚΑΙ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΚΟΜΗ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ 8/10 ΜΕΘΑΥΡΙΟ.ΕΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΣΙΓΟΥΡΗ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΗ.ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΗ!!!!!!!!!!2 ΜΟΝΟ ΜΟΝΑΔΕΣ.ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΕΙ.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΘΕΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ;;;;;;;;ΑΝ ΕΔΕΙΧΝΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΙ ΟΚ.ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΕΠΩΔΥΝΟ ΚΑΨΟΝΙ.ΜΕ ΕΚΑΝΑΝ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ;;;ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ;;ΔΕΝ ΗΤΑΝ 1 ΔΕΝ ΗΤΑΝ 2 ΑΛΛΑ 4.ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΡΙΣΣΕΨΕΙ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΟΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΕΜΕΝΑ ΤΙ ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΘΕΤΙΚΑ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΑΝΙΧΝΕΥΣΑΝ;;;ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΝ ΘΕΣ ΔΙΑΒΑΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΣΤΗ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΠΟΜΕΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΟΝΑΚΡΙΒΟ..ΔΥΣΤΥΧΟΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΕΧΑΣΑ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ..ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΗΤΑΝ ΔΙΔΥΜΑ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ...

ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΣΕ ΕΡΙΞΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ 4 ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΑ...ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ? ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΜΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ mou den exw logia!!!

kalo kouragio kai euxomia poly grigora oles mas na eimaste me mwrakia!!

egw to allo savvatokiriako den perimenw!!!alla tha doume!!!

den elpizw kai polla!!!

filia!!1 :kiss::kiss:

pantws poly periergo!

emena panta arnitikotata htan!!

mipws htan vioximiki kai den proxwrise?

kai sy giati mpikes se auth thn diadikasia re kopelara mou tooses meres prin tin kathisterisi?

den eprepe...

gia auto leme meta apo 4 meres kathisterisis na psaxnomaste!!

giati sixna ginonte auta apo oti kserw...

kai an sou tixei ponaei.. :(

enw an den ikseres kai den kseroume an eixame vioximiki apla tha legame den ta kataferame kai telos!

o ginaikologos sou ti se eipe??? :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΝΕΑ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΕΣ.ΔΕΝ ΜΕ ΝΙΑΖΕΙ ΑΝ ΝΕΥΡΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΤΡΥΝΟΥΝ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΑΝΩ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΕΙΚΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΣΟΥ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ! ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΚΟΜΑ!ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΝΘΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.ΔΕΝ ΘΥΜΩΝΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΜΕ ΑΓΧΩΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΠΡΠΕΠΕ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΚΕΛΥ ΜΟΥ

ΤΑ ΤΕΣΤ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΔΕΙΞΑΝ ΘΕΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΩΟΘΗΚΕΣ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΕΙΧΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ Η ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ

ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΙΣΗ :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΒΓΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΚΑ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΖΗΛΙΑ.ΚΑΚΩΣ ΤΟ ΞΕΡΩ.ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΒΙΑΣΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ .ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΡΧΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ

ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ Κ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΓΙΑ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ

ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ

ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΑΚΌΜΑ ΕΓΚΥΟΣ

ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ Κ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΕΛΕΙ Κ ΟΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Μαρινιω μου...στα ιδια ημαστε!!!εμενα μου ηρθε 14/10 εσενα νομιζω καπου κοντα ε???αντε να κατσει αυτο το μηνα να πιασουμε ενα αγγελουδι!!!!και να γελαμε μαζι και να τα λεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Κι εμένα ήρθε σήμερα... Μετά από 7 μέρες καθυστέρηση....
Μη μασας...ολα καλα θα πανε!!!ειμαι σιγουρη πως συντομα θα μας πεις τα ευχαριστα !!!ποσο καιρο προσπαθειτε καλη μου ''θελω να γινω μαμα''???
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ λίγο καιρό. Από τον περασμένο Ιούνιο, αλλά ουσιαστικά 2 μήνες, αφού αυτός και ο προηγούμενος σχεδόν χάθηκαν... Αλλά, ξέρεις, και με το τίποτα, άμα σου καθυστερεί μία εβδομάδα, όσο να 'ναι ελπίζεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ειναι οταν εχεις καθυστερηση οσο ναναι αρχιζεις να πιστευεις πως τα καταφερες!!!αλλα θελει υπομονη δυστυχως...κι εγω δεν εχω υπομονη αλλα καταλαβα πως πρεπει να βγει οσο γινεται απο το μυαλο μου για να τα καταφερουμε!!!εμεις μονο 3 μηνες προσπαθουμε αλλα εχανα συνεχως την ημερα της ωοριξιας μου γιατι ολο υπολογιζα και ολο θερμομετριομουν και εκανα λαθος στις προβλεψεις μου...χαχαχαχ οποτε ειπα αυτο το μηνα (3ος μηνας προσπαθειων)να το αφησουμε στην τυχη του και οτι γινει εγινε!!!!μακαρι να τα καταφερουμε ετσι!!!και να μην σαλταρω παλι και αρχισω να τρεχω σε γιατρους και εξετασεις και μα...κιες...

ξερω πως δεν ερχεται γρηγορα και οταμν θελουμε εμεις με το ζορι,θα ερθει οταν θελει ο θεος...ελπιζω να μην αργησει να μας στειλει ενα νινακι!!!αλλωστε με ξερει οτι ειμαι ανυπομονη και ολα παντα μου τα εδινε γρηγορα και απλοχερα,ελπιζω και αυτο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα όλα απλόχερα, οπότε κάτι πρέπει να κρατήσει για αργότερα...!!! ;)

Εγώ ούτε θερμοκρασίες μετράω ούτε τίποτα. Άντε το πολύ να μετρήσω τιςμε΄ρες, αλλά προφανώς δεν έχω σταθερό κύκλο, οπότε, τζάμπα το μέτρημα!!!!!

Στην τύχη προσπαθούμε, και τους 2 τελευταίους μήνες, αυτό δεν ονομάζεται καν προσπάθεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καθε ποτε ερχεστε σε επαφη καθε βδομαδα?αν επιτρεπετε...

εμεις 2-3 φορες καθωτι τα ωραρια μας ειναι χαλια!!!αλλα δεν πειραζει,καποια στιγμη θα κατσει και θα ερθει και το νινακι μας!!!ασε που ο δικος μου γυρναει πτωμα απο την δουλεια και καταλαβαινεις...χαχαχαχ ελπιζω εσεις ναστε καλυτερα απο εμας γιατι εμεις με τους ρυθμους αυτους θα αργησουμε μαλλον...ευτυχως που υπαρχουν και οι αργιες και δεν θα δουλευει τωρα κανα 5ημερο και εγω εχω ρεπο και λεω να τον τρελανω στα φιλακιααααααααα χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Χαχαχα αχ η μικρούλα πως να το σκέφτεται άραγε στο μυαλουδάκι της και την ξυπνάει; Θα θέλει παρέα και το μεσημέρι μάλλον η γλυκουλα 😂❤️ καλό κουράγιο κορίτσι μου, ελπίζω να την συνετίσεις 😝  Και εμείς χειμώνα θα την κάνουμε, οπότε και εγώ περιμένω μια μάχη…ήδη κλωτσάει τα πάντα και προσπαθεί να «δραπετεύσει» απ την αγκαλιά μου με τρομερή δύναμη 🤣  Το όνομα ακόμη δεν το έχουμε σιγουρέψει (απαράδεκτο ξέρω), αλλά επειδή μας παίρνει χρονικά και την φωνάζουμε με χαϊδευτικά έτσι κ αλλιώς, έχουμε 1-2 που μας αρέσουν παρά πολύ. Βέβαια επικρατέστερο είναι το Εριέττα. Είπαμε θα το κλείσουμε μέχρι το καλοκαίρι. 
    • Η πρώτη παιδίατρος μου είχε πει ότι την ξεκινάμε από λαχανικά, γιατί τα φρούτα είναι γλυκά. Κι αν ξεκινήσει με φρούτα μετά δεν θα θέλει λαχανικά. Βέβαια δεν έχω εμπιστοσύνη σε αυτά που έλεγε γιατί είναι ότι να ναι. Γι αυτό την άλλαξα κιόλας! Ευαγγελία (Εύα) θα την βαφτίσουμε! Να σου πω θέλαμε πιο νωρίς να την κάνουμε, αλλά επειδή ετοιμάζουμε και το σπίτι μας, 2 καρπούζια κάτω από την ίδια μασχάλη δεν γίνεται! Οπότε το πάμε παρακάτω!
    • Χαχα εσύ παίζεις σε άλλη πίστα με άλλους κανόνες 😝 Κάθεται ναι, αλλά μετά από λίγο πέφτει 😂😂😂 Οπότε, μόνο δίπλα μου στον καναπέ με μαξιλάρια γύρω γύρω την αφήνω να δοκιμάσει, γιατί πλέον μόνο αυτό την ηρεμεί. Γκρινιάζει πολύ κ μόλις την βάζω να κάτσει σταματά.
    • Είσαι σε μια φάση όπου οι ορμόνες κάνουν πάρτι! Αυτό και μόνο είναι αρκετό για να διαταραχθεί το μέσα μας. Το γεγονός ότι μια εγκυμοσύνη και το επακόλουθο της, μας γεμίζουν τρομερό άγχος και βαδίζουμε στο άγνωστο δε βοηθάει κάποιον με παραπάνω από το φυσιολογικό άγχος. Όλα θα αρχίσουν να αλλάζουν όταν αρχίσεις να αντιμετωπίζεις στην πράξη, τα όσα τώρα σε αγχώνουν…για παράδειγμα την γεννά. Ένα υποστηρικτικό περιβάλλον και η ψυχοθεραπεία είναι ο ιδανικός σύμμαχος σε μια τέτοια κατάσταση. Πιστεύω πολύ ότι θα τα ξεπεράσεις όλα αυτά, χωρίς να σε ξέρω, γιατί δείχνεις ότι έχεις την θέληση να βγεις από αυτό και αυτό είναι το μεγαλύτερο βήμα. 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...