Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Καταλαβαίνω κορίτσι μου την αγωνία σου και είναι απολύτως φυσιολογικό! Είμαι σίγουρη όμως ότι θα είναι όλα όπως πρέπει! Εγώ φουσκώνω, νιώθω κούραση και έχω μεγάλη δυσκολία με τον ύπνο, αυτό λέμε και με τα κορίτσια στην άλλη ομάδα! Αϋπνία, διαλειμματικός ύπνος, πόνοι στη λεκάνη, καούρες και παλινδρόμηση! Ωχ τα είπα μαζεμένα μην τρομάζεις! Χαχα!  δεν είναι σίγουρο ότι θα τα έχεις όλα αυτά! Πιθανόν να μην έχεις και τίποτα και σου το εύχομαι!!! 🌼🌼
    • Ευχαριστώ κι εγώ για τις πληροφορίες!! Δεν είχα ιδέα για την καθυστερημένη απολίνωση του ομφάλιου λώρου! Θα το ζητήσω κι εγώ!
    • Κι εγώ πετσέτες με κουκούλα έχω! Ναι, πιστεύω θα βολέψουν, πρέπει να στεγνώνει καλά το κεφαλάκι τους! Μια χαρά θα είναι η μικρή σου, μην ανησυχείς! 
    • Γεια σας κορίτσια!    @Katiana1987 κορίτσι μου κι εγω πιστεύω αν είναι να βγουν απο μεσα σου πήγαινε βρες τον  να ξεκαθαρίσεις κ την θέση σου!    @Christi.D. σεντονάκια κι εγω ενα σετ πήρα για την κούνια γιατί στην αρχή θα την εχω στην καλαθούνα κι ετσι πήρα περισσότερα για αυτήν. Πήρα πάνες που κάνουν και στην καλαθούνα και για φασκιωμα!    Ξυπνάω κι εγω το βραδυ ειμαι ξύπνια κανενα δίωρο και μετα κοιμάμαι μέχρι τις 7:30 περίπου!  
    • Μπαααα... Δεν ταράζομαι εύκολα... Έχω κάνει πολύ ψυχοθεραπεία για να καταφέρει να μου χαλάσει την ευτυχία μου και την ηρεμία τη δική μου και της μπουμπούς μου!!! Κι εγώ πήρα κάπα και πετσετάκια "παρηγοριάς" απο τα jumbo. Η κάπα λέτε να βολέψει τώρα στην αρχή που θα είναι πολύ μικρούλια; 2400 ε;;; Πωωωω μου έχει γίνει εμμονή το βάρος... Ελπίζω την Τρίτη που θα κάνω το doppler να δούμε ότι έχει πάρει αρκετό βάρος απο την τελευταία φορά και είναι πιο φυσιολογική...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...