Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΓΟΡΕΣ


Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας. Εχω Π.Η.Τ 25/11/09 εχω παραγειλει το καροτσακι την κουνια την συρταριαερα και την προικα ( παντα παπλωμα κουνουπιερα και το καλαθακι των καλλυντικων).

Θελω να μου πειτε τι αλλο να παρω πχ ζιπουνακια ποσα θα χρειαστω κοντομανικα ή μακρυμανικα θα χρειαστω κουβερτουλα αλλη για την κουνια αλλη για την καλαθουνα και γενικα οτι περναει απο το μυαλο σας που πρεπει να αγορασω. Λεω την Πεμπτη να βγω για ψωνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

έχοντας κ εγώ πητ κοντά στην δικιά σου ημερομηνία, έχω αρχίσει κάποια ψώνια συμβουλευόμενη την εμπειρία κάποιων φιλενάδων μου που έχουν ήδη παιδιά.

- γενικά λόγω εποχής μου πρότειναν να αγοράσω κορμάκια κοντομάνικα (εσώρουχα) & κάποια πιο χοντρά μακρυμάνικα φορμάκια για να φοριούνται απο πάνω.όχι πολλά σε αριθμό γιατί δεν ξέρεις κ τον ρυθμό που θα μεγαλώνει και θα του χωράνε τα νούμερο 0-3!

- επίσης πολύ πρακτικό βρήκα ένα δωράκι της μητέρας μου, φόρμα εξόδου που είναι σαν μπουφαν ως υλικο, με γαντάκια & κουκούλα (οπότε με ένα φορμακι από μέσα είναι έτοιμο το μωρό για την έξοδο του πχ. στον παιδίατρο!)

- Το κάλυμα που είναι από τη μία βαμβακερό & από την άλλη πλαστικό για να καλύψεις το χώρο που θα κοιμάται κ να μη το λερώσει

- μη ξεχάσεις και κανένα σκουφάκι

- κρεμαστά παιχνίδια για την κούνια με ήχο που αρέσουν στα βρέφη

- λαμπάκι για χαμηλό φωτισμό για το βράδυ που θα ξυπνάς

- πανάκια τετράγωνα, δεν θυμάμαι πως τα λένε, που είναι για το ρέψιμο

Αυτά μου έρχονται άμεσα

θα ήθελα να σε ρωτήσω τί καρότσι αγόρασες κ με τί κριτήρια το διάλεξες , για΄τι έχω λίγο "πελάγώσει"

ελπίζω λίγο να βοήθησα xxxxxoooo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παραγγειλα της peg perego το switch οι φιλες μου που γεννησαν περσι εχουν ολες peg perego to p3 μου αρεσε πολυ σαν καροτσι η διαφορα που εχει αυτο που παραγγειλα εγω ειναι οτι το καροτσακι κοιταει και μπροστα οπως ολα τα καροτσια αλλα και προς την μητερα και νομιζω πως για αρχη θα με βολεψει να μπορω να βλεπω συνεχεια το μωρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΟ TO SWITCH ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΒΑΡΥ ΑΠΟ ΤΟ P3

ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΤΑΞΥ PEG PEREGO & MCLAREN XLR, ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ.

ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΣΕ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΔΕΙΑ-ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ-ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ MOTHERCARE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...