Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αντίο και Συγγνώμη σε κάποιες κοπέλες!


katrina

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 90
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tonia28 έγραψε:

Θεανω δε μπορω να καταλαβω γιατι προκαλεσατε με τη quonte(δε θυμαμαι και πως γραφετε)παλι αυτο το μπαχαλο αντιπαραθεσεων!

Η Κατρινα ηθελε να αποχαιρετησει τις κοπελες που τοσο καιρο συνομιλουσε εστω και διαδυκτιακα και καλα εκανε!Γιατι να αποχωρουσε χωρις ουτε ενα γεια;θα απορουσαμε και θα τη ψαχναμε ενω τωρα ξερουμε οτι εχει τους λογους της και απλως θα αναμενουμε νεα της!

Ξερεις μπορεις να αναπτηξεις δεσμους φιλιας και χωρις να γνωριζεις τον αλλο face to face!

Aν εσας δε σας αρεσε ας μην μπαινατε στο θεμα κι ας κρατουσατε τη γνωμη για τον εαυτο σας..Δεν υπηρχε κανενας απολυτως λογος να προκαλεσεται τη Κατρινα αλλα και τη συγχηση μας!

Κατρινα μη ξαναασχοληθεις pleeease!;)

:huh::blink::huh:

!!!!!!

:dry: :dry:

Εχμ ναι........Οτι θα προκαλουσε το ποστ ξεκατινιασμα ομολογω οτι δεν το περιμενα.

1-Αγαπητη Τονια,το ψευδονυμο ειναι quinta00 και αν πας στις συναντησεις μελων μπορεις να δεις και το προσωπο μου.

2-Η ενσταση μου αφορουσε στο οτι αναφερθηκε σε κακιες διπλωματιες κλπ.για εναν δυκτιακο τοπο που αγαπω πολυ εδω και 2 χρονια σχεδον.

Εξεφρασα λοιπον τον προβληματισμο μου ως προς τις απειρες αποχωρησεις αυτου του ειδους που εχω δει.

3-Την Θεανω δεν την γνωριζω καιλυπαμαι που επειδη συμφωνησε μαζι μου δεχτηκε τοση κακια..

δεν εχω λογια , αλλα anyway επειδη εχω πραγματικα προβληματα στην πραγματικη ζωη απολογουμαι που τολμησα και εγραψα στο ποστ της Κατρινα ,κοπελα μου καλη αναγνωση και ολα να σου πανε καλα και εμεις εδω ειμαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου, δεν ξερω αν θα μπεις ξανα για να διαβασεις...

Σου εστειλα ενα πμ... δεν νομιζω πως υπαρχει λογος να σου γραψω κατι αλλο...

Σε φιλω...!!!

Ιφιγενεια πολυ ευστοχο... την ειδα την ταινια... πραγματικο thriller...!!!

Εμεις, οσο αντεχουμε, συνεχιζουμε...! ;)

Να μου φιλησεις το Μαρακι...!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Quinta(τωρα ομως το εμαθα ε; ;) )προς θεου δεν σου επιτεθηκα απλως στεναχωρηθηκα που εγινε τοσος χαμος χωρις λογο.Η καθε μια εκφραζεται οπως νιωθει και ετσι εκανε και η Κατρινα.Μη κατακρινουμε το τροπο εκφρασης κανενος..Δεν εχει ομως αδικο γι αυτα που ειπε..Κι εγω το εχω δει εδω μεσα..και φυσικα δεν ηθελε να προσβαλει καμια.Δεν αναφερταν στο συνολο ουτε τις εβαζε ολες στο ιδιο καζανι..Η θεανω δεχτηκε πυρα επειδη τα προκαλεσε..Τελος παντον δε χρειαζεται να παρει περισσοτερη εκταση το θεμα λεω να το αφησουμε εδω.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

theano έγραψε:

Κ επειδη "Καλύτερα εχθρός σου εγω πάρα φίλη!" αποχωρω πριν "αναγκαστεις" να μου ζητησεις τη συγνωμη που μου ωφειλεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή έγραψε:

theano έγραψε:

Κ επειδη "Καλύτερα εχθρός σου εγω πάρα φίλη!" αποχωρω πριν "αναγκαστεις" να μου ζητησεις τη συγνωμη που μου οφειλεις...

ΑΣΧΕΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΟΠΩΣ ΑΣΧΕΤΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ "ΤHE OSCAR GOES TO.." ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ.ΤΟ ΡΗΜΑ ΟΦΕΙΛΩ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΜΕ "Ο".ΤΟ ΡΗΜΑ ΩΦΕΛΩ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΜΕ "Ω".ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΦΡΕΣΚΟΔΙΟΡΙΣΜΕΝΗ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΕ ΔΕΧΕΣΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟ ΑΔΙΟΡΙΣΤΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θελω!

αντε αντε μαλωστε παλι !

φιλολογος εναντιων φιλολογου!

ευτυχως δεν εχουμε κανενα μαθηματικο πολεμο γιατι τους βαριεμαι τους αριθμους!

ενω οι διανοουμενοι πετανε και ωραιες ατακες!!! αντε μπρος πλακωθειτε...ξυλο επιπεδου λεγετε αυτο πλεον!!!χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...