Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αντίο και Συγγνώμη σε κάποιες κοπέλες!


katrina

Recommended Posts

Σισσιώ έχεις άποψη!Τέλος!Και μάλιστα σε διαφωνίες...Σε φιλώ!

Πολύ-πολύ συμπαθής!Έπειτα από την φίλη μου Ανθή ιεραρχικά!

Λενάκι ευχαριστώ πολύ!Συμπαθής πολύ!Σε φιλώ!

Ελένη γεια...Φιλιά στην κορούλα σου...Αλήθεια τέλος...Είμαι οριστική...

Θεανώ καλύτερα στο καλό να πάει, γιατί θα το ποστάρω, την έκφρασή σου...Και νέος πόλεμος επίκειται...Εσύ είσαι, θυμάμαι γιατί εντυπωσιάστηκα!

Φειδωλά μεν..Αλλά έπαρση δε...Όπως συνηθίζουν πολλοί...

Ιφιγένεια γεια...Φιλιά στο Μαράκι...

όλο φεύγω, όλο παραμένω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 90
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ιφιγένεια επειδή θα τα λέμε όπως λες και γνωριζόμαστε επιβεβαιώνεις σε παρακαλώ το γεγονός της σκέψης μου περί αποχώρησης...;;;Πολλή σιωπή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

Θεανώ καλύτερα στο καλό να πάει, γιατί θα το ποστάρω, την έκφρασή σου...Και νέος πόλεμος επίκειται...Εσύ είσαι, θυμάμαι γιατί εντυπωσιάστηκα!

Φειδωλά μεν..Αλλά έπαρση δε...Όπως συνηθίζουν πολλοί...

Λοιπον ακου...το οτι αποφασισες να αποχωρισεις ειναι δικαιωμα σου.

Με γεια σου κ χαρα σου!

Δεν εχω καμια διαθεση για πολεμους, εχθροπραξιες κτλ.

Σου εγραψα ξεκαθαρα τη γνωμη μου για την αποφαση-δηλωση να αποχωρισεις μιας κ εσυ θελεις να δημοσιευσεις ενα τετοιο ποστ. Λυπαμαι, δεν καταλαβα οτι απευθυνοσουν μονο στις "διαδυκτιακες" φιλες σου.:huh:

Οποιος θελει, πιστευω, το κανει χωρις τυμπανοκρουσιες κ παρακαλια απλα γιατι το νοιωθει κ συ θιχτηκες κ "απειλεις" (Δεν θα πάρω...Γιατί απλά δεν με ενδιαφέρει...Κάποια στιγμή ίσως...Ανέμενε...)

Εαν κ εφοσον εχεις κατι να πεις πολυ απλα καν'το...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεανώ μάλλον οι εντυπώσεις κερδίθηκαν ε;;;Όχι χρυσή μου εγώ...

Αλλά αφού είσαι καθαρός ουρανός τότε γιατί φοβάσαι τις μελλοντικές βροντές;;;

Απειλώ;;;Σιγά μη σε φονεύσω κιόλας!

Εσύ γλυκειά μου εξέφρασες την ποιοτικότατη άποψη για την αποχωρησή μου!

Μάλλον σε λυπεί...Δεν εξηγείται αλλιώς η εμμονή σου!

Γιατί σε ποιες θα απευθυνόμουν;;;Διαδικτυακές φυσικά...

Θέλεις να γνωριστούμε;;;

Εφόσον αφενός δεν είσαι ετοιμοπόλεμη, και αφετέρου είσαι tabula rasa τότε καληνύχτα!

Επίσης δε σου ζητήθηκε να με παρακαλέσεις...Μόνη σου συμμετείχες αγαπητή!

Άλλη μία προστέθηκε...Τί θέλω και εγώ...Καλύτερα τα ναι...χι-χι...

Φιλιά!

Αννιώ να ζήσει η Αλεξάνδρα σας!

Φανή μου...Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω να γράψω ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ!

Δυστυχώς πρέπει κάποια στιγμή να φύγω από το γραφείο γιατί έχω από το πρωί εδώ. Έχω παραδώσει πνεύμα... Τα μάτια μου γυαλίσανε από την κούραση! Η μέρα ήταν έντονη, και κλείνει άσχημα... Δεν είμαι κι εγώ καλά, μου λείπει το παιδί μου και ο άντρας μου, δεν είμαι σε θέση να πω πολλά.

Είμαι σίγουρη πως η αποχώρησή σου δεν έχει να κάνει με τα τελευταία δρώμενα. Από ότι κατάλαβα τις απόψεις που πρεσβεύεις τις υποστηρίζεις μέχρι τελικής πτώσης. Δεν αποχωρείς γιατί αισθάνεσαι "ηττημένη". Εντός εισαγωγικών η λέξη γιατί δεν βρήκα κάποια άλλη με μικρότερη πιθανότητα να παρεξηγηθεί. Είμαι σίγουρη ότι μπορείς να μείνεις και να γράψεις 100000 σελίδες με αυτά που πιστεύεις, κι ας μην βρίσκεις όλα τα μέλη σύμφωνα. Έτσι δεν κάνουν όλες?

Έχεις αυξημένες υποχρεώσεις αυτό το διάστημα. Το μεταπτυχιακό σου περιμένει να το τελειώσεις, ο άντρας σου περιμένει να κλείσεις τον υπολογιστή για να του κρατήσεις συντροφιά, το βιβλίο περιμένει να το διαβάσεις, η Αλεξάνδρα θα ξυπνήσει πρωί πρωί και θα θέλει τα δικά της! Πράγματα που ισχύουν καθημερινά. Κάποιοι έχουν περισσότερη ανάγκη από μας τη 1 ώρα από το χρόνο σου που αναλώνεις εδώ μέσα, όποια ώρα της ημέρας και να είναι αυτή! Αυτό κατάλαβα κι εγώ. Αυτό έπαθα κι εγώ κάποτε. Είχα εθιστεί τόσο που προτιμούσα να μπω εδώ μέσα παρά να περάσω λίγο χρόνο με τον άντρα μου, με τις φίλες μου, με τους γονείς μου. Γι'αυτό κι αρραίωσα κατά πολύ τις επισκέψεις μου.

Αποχώρησε λοιπόν, μπορεί να ακουστεί εγωιστικό αλλά εμένα δε με πειράζει γιατί την επαφή μας εμείς δε θα τη χάσουμε. Μαθαίνω πολλά από εσένα κάθε φορά που βρισκόμαστε και κουβεντιάζουμε και ξέρω ότι αυτό θα συνεχιστεί. Ο χώρος απλά αλλάζει. Από δικτυακός γίνεται πραγματικός.

Το εγκώμιό σου δε θα το πλέξω.. θα θεωρηθεί σίγουρα κάπως.. Στημένο...

Και χαίρομαι πραγματικά γιατί μένεις πιστή σε κάποιες αξίες που στην εποχή μας τείνουν να εξαφανιστούν. Είχα αρχίσει κι εγώ να τις βγάζω από τη ζωή μου μέχρι που με ταρακούνησες. Εβλεπα το δέντρο και όχι το δάσος. Έβλεπα το κακό και όχι τα 1002 καλά.

Τα γραφόμενα στις κάρτες σου για το γάμο και της βάφτιση της Μαρίας μου μου άνοιξαν τα μάτια.. Ειλικρινά. Και σε ευχαριστώ!

Σε φιλώ γλυκά!

Αποχωρώ για σήμερα. Αύριο το πρωί πάλι, στη βάρδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη βασικά έπρεπε και από εσένα να ζητήσω συγγνώμη...

Ναι...

Σε φιλώ!

Έχεις αυθεντικό και ειλικρινές χιούμορ!

Φιλιά στον Θοδωράκο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβα..."οποιος δεν ειναι μαζι μας, ειναι εναντιον μας"...

Η διαθεση μου για υπνο αρχιζει να κινδυνευει σημαντικα κ μιας κ ανοιξαν τα σχολεια κ αυριο δουλευω πρωι-πρωι, δε βλεπω πια κανενα λογο να παραμενω "αναμενοντας" ... "αποχωρω"...

Στο καλο katrina κ καλες αναγνωσεις...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Έχεις αυξημένες υποχρεώσεις αυτό το διάστημα. Το μεταπτυχιακό σου περιμένει να το τελειώσεις, ο άντρας σου περιμένει να κλείσεις τον υπολογιστή για να του κρατήσεις συντροφιά, το βιβλίο περιμένει να το διαβάσεις, η Αλεξάνδρα θα ξυπνήσει πρωί πρωί και θα θέλει τα δικά της! Πράγματα που ισχύουν καθημερινά. Κάποιοι έχουν περισσότερη ανάγκη από μας τη 1 ώρα από το χρόνο σου που αναλώνεις εδώ μέσα, όποια ώρα της ημέρας και να είναι αυτή!

Ακριβώς...:) Ευχαριστώ!:cheer:;)

Σε φιλώ!:kiss:

Υπομονή...:cheer:

Όλοι έχουμε θέματα...:( Άσχετα αν φαίνεται διαφορετικά...:)

Φειδωλή λόγω εγκωμίου και περί στησίματος...:laugh:

Επειδή είμαι και αισιόδοξη βασικότερο...

Αύριο ξημερώνει μία νέα μέρα...:cheer:

Όλο υποχρεώσεις...;) :woohoo:

Πού είσαι Scarlet;;;:laugh:

Σας φιλώ!!!

Α....Θεανώ μπράβο χρυσή μου...:laugh:

Είσαι καθηγήτρια και μάλιστα διορίστηκες νέα...

Κοπέλες είχαν το άγχος του ΑΣΕΠ και εσύ κοκορευόσουν;;;:silly: :blink:

Συγχαρητήρια...:P Καλή σχολική χρονιά!!!:)

Και εγώ σου απήντησα ομοιοπαθούσα;;;;) Αλλά από άλλη άποψη;;;:laugh:

Όνειρα γλυκά τώρα καθηγήτρια...:P

Καλύτερα εχθρός μου εσύ πάρα φίλη!

Ας αποχωρήσω, γιατί θα σου ζητήσω συγγνώμη και εσένα!:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://mammyland.com/index.php?option=c ... 3&id=56768

Αυτη μου την απαντηση εννοουσες οταν εγραφες:Θεανώ εντυπώσεις εσύ παρελθοντικά επηζητούσες εκθιάζοντας τις επιτυχίες σου! Δεν αναλύω... Θυμήσου...

Ειδες που "θυμηθηκα"?!?!

...αλλα θυμηθηκα επισης οτι κ εσυ το ιδιο με μενα "κοκορευοσουν".

Δε βλεπω να λεμε κατι διαφορετικο...

Κ επειδη "Καλύτερα εχθρός σου εγω πάρα φίλη!" αποχωρω πριν "αναγκαστεις" να μου ζητησεις τη συγνωμη που μου οφειλεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεανώ εγώ δεν διορίστηκα καθηγήτρια! Όπως εσύ!Το θέμα αφορούσε διαγωνισμό ΑΣΕΠ που εσύ ήσουν επιτυχούσα!Όπως μας ανέφερες...

Εμένα ακόμη εκκρεμούσε διορισμός...Παράλληλα με άγχος γέννας...Το ανέφερα...

Αλλά το ομοιοπαθούσα ήταν ειρωνεία...

Αλλά μάλλον εκλεπτυσμένη...

Αλλά ακόμη αναρωτιέμαι...Γιατί εφόσον αδιαφορείς και είσαι κατά των υποχωρήσεων, συμμετέχεις;;;

Και μάλιστα στο θέμα μου;;;

Ποτέ δεν έχω αναφέρει για την εργασία μου!ΠΟΤΕ!

Μόνο για τις σπουδές, ως φυσιολογικό!

Καληνύχτα γιατί έχεις μάθημα καθηγήτρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα τα άλλα γίνονται...Σου λέει κάτι;;;

Τότε ακόμη δεν είχα ανακαλύψει τις φατσούλες δυστυχώς...

''ΦΡΕΣΚΟΔΙΟΡΙΣΜΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ''!Τί λες;;;

Διαγωνιμός ΑΣΕΠ ήταν...Εντυπώσεις εσύ προκαλείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου είσαι πραγματικός χείμαρος γι'αυτό σε πάω..;)

με εκφράζεις απόλυτα σε κάθε σου απάντηση,σε κάθε θέμα και γι'αυτό τον λόγο λυπάμαι τρομερά που αποφάσισες να αποχωρίσεις:(:( πάντως η ''φωνή'' σου στο φόρουμ εκφράζει μία διαφορετικότητα που εκτιμώ και δυστυχώς δεν θα σε γνωρίσω καλύτερα...Όλες οι απόψεις σου είναι απόλυτα τεκμηριωμένες και προσωπικά δεν είχα ποτέ ερωτηματικά!να είσαι πάντα ο εαυτός σου,ποτέ μην αλλάξεις!!;)

φιλικά menoula21:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P

Και το μπράβο προς εσένα θα είχε:laugh: !

Το ομοιοπαθούσα :woohoo:

Και όλα τα άλλα γίνονται και η προτροπή προς τη γλυκειά Νατάσσα...:);)

Αυτός είναι ο τρόπος μου...:P

Αν ήμουν κοκόρι όπως λες, θα το κουκούλωνα...;) Δεν θα το ανέφερα...;) Πριν τόσους μήνες...Έχω μνήνη όμως...:laugh:

Αλλά εσύ πάλι την κατάλληλη στιγμή...:laugh:

Μενούλα μου το ευχαριστώ είναι λίγο...Να είσαι καλά!:);)

Και σε παρακαλώ φύγε από το θέμα μου!:laugh:

Σε διώχνω...:woohoo:

Και πονηρή μου Θεανώ:silly: μην σκάψεις και αναχαιατίσεις παρελθοντικές εκφράσεις μου...:laugh: Θα λείπω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το φύγε στη Θεανώ βεβαίως-βεβαίως!

Μενούλα καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου!Με το καλό να γεννήσεις!

Αναχαιτίσεις εννοούσα...

Εγώ θα ρίξω την αυλαία...Όχι εσύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιθυμίες...

''Σαν σώματα ωραία νεκρών που δεν εγέρασαν και τα'κλεισαν με δάκρυα σε μαυσωλείο λαμπρό, έτσι μοιάζουν οι επιθυμίες που επέρασαν, χωρίς να εκπληρωθούν, χωρίς να αξιωθεί καμιά της ηδονής μία νύχτα''...

όχι απόλυτα ερωτικό...Με συνοδεύει διαρκώς...

Από την ώρα που αντιλαμβάνομαι...

Απώλεια το συναίσθημα...Ποτέ ιδωμένος...

Απλά μία νότα για κάποια συναισθήματα...

Σας φιλώ!:kiss:

Ευχαριστώ πολύ!:cheer:

Ο,τιδήποτε αν γραφτεί, εννοείται ''αλλότριο'', θα είναι θεωρώ φτηνό...

Γιατί απλά θα είμαι εκτός...Ούτε σαν επισκέπτρια...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβλεπα 66 απαντησεις στο θεμα,αντιπαθω το 66 ως αριθμο,ειπα να γινουν 67 οι απαντησεις,ωσπου να βρω φωτο να βαλω ..με προλαβες ...;)

ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑ! ΕΙΣΑΙ ΝΤΟΜΠΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΠΑΝΙΖΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕΝΑΜΕ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΔΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ, ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΑΠΟΤΟΞΙΝΩΘΕΙΣ ΟΣΟ ΕΣΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ Ο,ΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΞΑΝΑ!! ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΑΜΜΥLAND ΧΩΡΙΣ KATRINA! ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΤΟ SITE ΑΥΤΟ ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΦΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΝΑ ΑΠΟΥΣΙΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ..ΔΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΩ ΞΑΝΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ(ΕΦΟΣΟΝ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΘΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ).ΘΕΩΡΩ ΟΜΩΣ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΝΑ ΛΕΙΠΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ MAMMY..

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΑΤΟΜΟ.

ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΜΜΥ.ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ.

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΟΜΟΡΦΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

theano έγραψε:

And the Oscar goes to...?

...Kathy Bates για το ρόλο της Αννι στο "Misery". Το είδα προχθές και σκιάχτηκα! Ω ρε Αννι που μας χρειάζεται εδώ μέσα! :woohoo:

Το ξέκανα πάλι το θέμα της Κατερίνας, αλλά έτσι κι αλλιώς αποφάσισε να γράψει επίλογο χθες το βράδυ, οπότε δεν πρόκειται να δει το μπαχαλο! :P

Καλημέρες κορίτσια!

Αντε καλέ, ξυπνάτε!

Εγώ είμαι ήδη στη δουλειά! :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεανω δε μπορω να καταλαβω γιατι προκαλεσατε με τη quonte(δε θυμαμαι και πως γραφετε)παλι αυτο το μπαχαλο αντιπαραθεσεων!

Η Κατρινα ηθελε να αποχαιρετησει τις κοπελες που τοσο καιρο συνομιλουσε εστω και διαδυκτιακα και καλα εκανε!Γιατι να αποχωρουσε χωρις ουτε ενα γεια;θα απορουσαμε και θα τη ψαχναμε ενω τωρα ξερουμε οτι εχει τους λογους της και απλως θα αναμενουμε νεα της!

Ξερεις μπορεις να αναπτηξεις δεσμους φιλιας και χωρις να γνωριζεις τον αλλο face to face!

Aν εσας δε σας αρεσε ας μην μπαινατε στο θεμα κι ας κρατουσατε τη γνωμη για τον εαυτο σας..Δεν υπηρχε κανενας απολυτως λογος να προκαλεσεται τη Κατρινα αλλα και τη συγχηση μας!

Κατρινα μη ξαναασχοληθεις pleeease!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...