Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αντίο και Συγγνώμη σε κάποιες κοπέλες!


katrina

Recommended Posts

katrina μου γλυκειά δεν με ξέρεςι και ούτε σε ξέρω αλλά καλό μου κορίτσι σου μιλάω σαν μαμμά με τρία παιδιά όλες μας έχουμε τις δικές της απόψεις ακόμα και εγώ που είμαι μαμά με αρκετά παιδιά και βάλε σε αυτά και τον άνδρα μου άρα μας κάνουν τέσσερα έχουν τις δικές τους απόψεις πόσο εμείς που είμαστε και όλες γυναίκες θεωρώ ότι είναι αρκετό χαζό να φύγεις για ένα τέτοιο λόγο αλλά και πάλι αν το έχεις αποφασίσει δεν μπορώ να σου αλλά ξω γνώμη για αυτό σου εύχομαι να γεμίσεις μπαταρίες και όποτε θές να μαπίνεις να μας λές τι κάνεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 90
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κατρινα ελπιζω να μη θεωρησεις οτι κανω επιθεση :dry:

Αναφερεσαι στο ποστ σου με τονισμενα γραμματα σε κακιες ζηλιες εμμονες διπλοματιες.....

Στο μαμμυλαντ μπαινω πανω απο ενα χρονο και ευχαριστω ολες τις κοπελες για την παρεα...

Οταν σε καποια στιγμη κουραζομουν απλως δεν εμπαινα πια.....

Καθε τοσο βλεπω ποστ επισημων αποχαιρετισμων λογω κυριως παρεξηγησεων για θεματα θηλασμου και εκτρωσης οπου ακολουθουν τα παρακαλια μη φυγεις κλπ.

Και ακολουθουν οι σποντες οτι καποιες ειναι ετσι αλλοιως κλπ.

Να σου πω λοιπον αντιο αν προτιμας ενα βιβλιο σε συγχαιρω για την επιλογη σου ειναι σαφως πιο εποικοδομητικο απο την ενασχοληση με το site

απλα δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει οι αποχωρησεις να γινονται επισημα και με σταγονιτσες προσβολης προς τους υπολοιπους που μενουν......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

quinta00 έγραψε:

Κατρινα ελπιζω να μη θεωρησεις οτι κανω επιθεση :dry:

Αναφερεσαι στο ποστ σου με τονισμενα γραμματα σε κακιες ζηλιες εμμονες διπλοματιες.....

Καθε τοσο βλεπω ποστ επισημων αποχαιρετισμων λογω κυριως παρεξηγησεων για θεματα θηλασμου και εκτρωσης οπου ακολουθουν τα παρακαλια μη φυγεις κλπ.

Και ακολουθουν οι σποντες οτι καποιες ειναι ετσι αλλοιως κλπ.

Να σου πω λοιπον αντιο αν προτιμας ενα βιβλιο σε συγχαιρω για την επιλογη σου ειναι σαφως πιο εποικοδομητικο απο την ενασχοληση με το site

απλα δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει οι αποχωρησεις να γινονται επισημα και με σταγονιτσες προσβολης προς τους υπολοιπους που μενουν......

Δε μπορω παρα να συμφωνησω απολυτα μαζι σου!

Ολα τα αλλα ειναι μαλλον "παιχνιδι εντυπωσεων"...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα μας κανεις που θα βρεις καλυτερα ;)

οτι αποφασισεις απλως να μπαινεις να μασ λες που και που απο αυτα τα ωραια σουουουουουο :woohoo: ;):kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tonia28 έγραψε:

Μom3 οχι να τα κανεις πανω σου και μετα να σφουγκαρισεις!!Αντε γιατι πολυ αερα εχετε παρει!!:laugh: :laugh: (Βγαζω τα αποθημενα μου..:whistle:)

Κατρινα κι εσυ με το κηδεμονα σου αυριο που θα φυγεις χωρις να μας ρωτησεις!:laugh: :silly:

no comments απλα respect! χαχαχα

αχ κοτετσι ειμαστε εδω :silly:

καλο ειναι να ακουγοντε ολες οι γνωμες και να τις σεβομαστε ολοι,εαν καποιος ξερει κατι παραπανω καλο ειναι να τον ακουμε και ας μην δεχομαστε την αποψη του σαν δικη μας!το θεμα ειναι να υπαρχει αλληλοσεβασμος γιατι κανεις δεν μπαινει εδω για να τα βαλει με κανεναν ολοι μπαινουμε για να περασουμε δημιουργικα τις ελευθερες ωρες μας κανεις δεν μπαινει για να βγαλει το αχτι του ή να το παιξει κατι! εκ του ασφαλους πολλα λεγοντε,πολλες φορες πισω απο μια οθονη λεμε κατι παραπανω,οι αλλοι δεν ξερουμε πως θα αντιδρασουν οποτε καλυτερα ολοι να προσεχουμε μην κατακρινουμε κ πληγωσουμε καποιον.

το να αποχωρει καποιος απο εδω ειναι δικαιωμα του,το θεμα ειναι οτι υπαρχουν ατομα που σε πανε καλη μου οποτε γιατι να φυγεις? θελω να πω ... και στη ζωη υπαρχουν καποιοι που δε μας πανε αλλα δεν την κανουμε!

οποιος και αν ηταν ο λογος που φευγεις κοιταξε ποσες φιλεναδες εχεις...αυτες ειναι ο λογος σου για να μεινεις!

συγγνωμη αν ειπα πολλα αλλα ειναι μια θετικη ημερα για μενα σημερα και τα βλεπω ολα απο το ροζ συννεφακι μου...τελεια

τα φιλια και την αγαπη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου τι ειναι αυτα που διαβαζω καλε??????

αν θες χρονο οκ αλλα οχι κ να φυγεις τελειως

δ γινετε να συμφωνουμε ολες μας κ θα συμφωνησω με τα κοριτσια αν κατι μας ενοχλει απλα δ απανταμε

ευχομαι να εισαι πολκυ γρηγορα κοντα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( Δεν μου αρεσε καθολου που το πρωτο θεμα που διαβασα μολις μπηκα ηταν μια καινουρια αποχωρηση....και μαλιστα η δικια σου Κατρινα μου!!!!Εγω προσωπικα θα λυπηθω πολυ αν φυγεις,δεν εχω διαβασει τι εγινε,χθες δεν μπορεσα να μπω γιατι επεστρεψα πολυ αργα,αλλα οτι κι αν εχει συμβει η αποχωρηση δεν ειναι λυση!Εκτος κι αν θελεις να λειψεις για λιγο,να πας διακοπες,μονο τοτε σου το επιτρεπω:P και μετα να γυρισεις πισω να μιλαμε...;)Ειμαι σιγουρη πως θα ξαναρθεις... Σε φιλω:kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες κυρια κατρινα? δεν εχεις το δικαιωμα να φυγεις! γιατι πολυ απλα εχεις φιλεναδιτσες εδω μεσα και θα ηταν χαζο να τις αφησεις γιατι πολυ απλα δεν τα βρηκες με καποια αλλα κοριτσια που παω στοιχιμα καποια στιγμη αυτο θα ξεχαστει και θα γινετε φιλεναδιτσες οοοολες!

α μην τολμησεις να με παρεξηγησεις ειμαι στο ροζ συννεφακι μου και τα βλεπω ολα ομορφα...!

μια δασκαλα μου ειχε πει οτι οι νεοι ειναι ρομαντικοι και θελουν να αλλαξουν τον κοσμο προς το καλυτερο....ε λοιπον ειμαι 21 ετων και δεν σου επιτρεπω να χαλιεσε! χαχαχα

αντε αντε παραπονιαρο εχεις τοσες φιλες και τις κανεις περα για μια βλακεια! αντε μην νευριασω...αλλαξε το ονομα του θεματος...καντο πιο θετικο! ας μιλησουμε για κατι ομορφο οπως καποιο βιβλιο που διαβασες να μας προτινεις! τι λες?πως σου φαινετε η ιδεα μου?

συγγνωμη που πεταγομαι σαν τσου τσου αλλα στεναχωρηθηκα που παιχτηκε τετοιο σκηνικο εδω μεσα...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου αν και δεν εχουμε μιλησει πολυ μου εισαι παρα πολυ συμπαθης και λυπηθηκα πολυ για αυτην σου την αποφαγη το γιατι το ξερεις μονο εσυ ευχομαι ομως και ελπιζω συντομα να ξαναρθεις και να τα λεμε πιο συχνα

και εγω ειχα καποια προβληματα πριν κατι μερες και βγηκα απο το μαμυ για λιγο αλλα πανω απο 4-5 ωρες δεν αντεξα μακαρι να γινει και με σενα ετσι και να ειναι μονο για λιγες ωρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσσα μου γλυκειά...Ήσουν η πρώτη που με είχες καλωςορίσεις και ανταλλάξαμε μήνυμα...:) Και το τικεράκι μου της εγκυμοσύνης εσύ!

Σε θαυμάζω που έγινες νέα μαμά και είσαι πάντα ενημερωμένη!

Φιλιά στην κορούλα σου!;)

csig συμφωνώ, σωστή διάσταση πραγμάτων και χρόνου...Ευχαριστώ!:)

Hope μου τί και αν διαφωνήσαμε;;;1η φορά ή τελευταία;;;:laugh:

Καλή εγκυμοσύνη!Σε συμπαθώ ιδιαίτερα...:)

Καντινού μου...Μαζί ανταλλάσουμε την αγωνία περί φαγητού...

Φίλη μου...:) Ωραία φώτο! Ευχαριστώ!:)

mom3 πολύ όμορφα όσα έγραψες!Ευχαριστώ!:)

Elpi ευχαριστώ πολύ-πολύ! Συμπαθέσαστη!:)

Γιώτα μου...Οι κορούλες μας...Σε φιλώ!:kiss:

Τόνια :laugh:

Baby ευχαριστώ...Κάρμα;;;:(

Alice ευχαριστώ πολύ!Εχθές μου έφεραν ένα νέο βιβλίο...:)

Η αληθινή αιτία της αποχώρησης!:woohoo:

Κατερίνα ευχαριστώ πολύ!Να χαίρεσαι την οικογένειά σου!:)

Evhdal συμπαθής πολύ...Ευχαριστώ πολύ!:)

Υβόννη θα έρθω σε συνάντηση...;) Σε φιλώ!:kiss:

Μάμα ευχαριστώ...Είσαι ιδιαίτεερη...:)

Μπεμπούλη τα λόγια περριτά...Από τις πιο συμπαθείς σε όλους εδώ!:)

Μαρινάκι-Γιολάντα-Faiwyn ειλικρινά ένιωσα κάπως...:blush:

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τα ιδιαίτερα λόγια σας!Να είστε καλά!:cheer:

Θεανώ εντυπώσεις εσύ παρελθοντικά επηζητούσες εκθιάζοντας τις επιτυχίες σου!:laugh: Δεν αναλύω...:P Θυμήσου...;)

Στην τελική αν θεωρείς αυτό, γιατί συμμετείχες στο θέμα μου;;;

Το ίδιο ισχύει Κουίντα και για εσένα...:P

Ναι ένιωσα και πόσταρα...Έχετε θέμα;;;

Ήθελα να αποκαταστήσω την επαφή μου με την Αφροδίτη...:)

Γιατί θεωρώ ότι παραφέρθηκα και προσωπικά η ταπεινότητα με εκφράζει...:)

Πραγματικά αποχωρώ λόγω ανωτέρας βίας αλλά και λόγω φόρτισης...

Συμμετείχα ενεργά και με πάθος...:woohoo: Κακώς...:(

Θα επιστρέψω κάποτε δριμύτερη...;)

Οι φίλες μου αν θέλουν...γιατί ίσως αδιαφορούν...ας επιβεβαιώσουν την σκέψη μου περί αποχώρησης...:);)

Ανθή μου δεν εννοώ φυσικά εσένα!:cheer:;)

Αποχαιρετώ κλασσικά με Καβάφη:

Κι αν δεν μπορείς να κάμεις τη ζωή σου όπως την θέλεις,τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς!

Μην την εξευτελίζεις μες στην πολλή συνάφεια του κόσμου, μες στις πολλές κινήσεις και ομιλίες...

Αγαπημένο...:)

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας και τις εμπειρίες που μοιράστηκα!

Σας φιλώ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Μην την εξευτελίζεις πιαίνοντάς την,

γυρίζοντας συχνά κι εκθέτοντάς την

στων σχέσεων και των συναναστροφών

την καθημερινήν ανοησία,

ως που να γίνει σα μια ξένη φορτική.

εχεις δικιο καλη μου...

...αλλα μπορεις να συνδυασεις πολλα πραγματα με χαλαρους ρυθμους...

μπορεις να μπαινεις πχ μια φορα τη βδομαδα...

τελευταια κι εγω λειπω συχνα χωρις καμια τυψη...:)

σε φιλω γλυκα...

καλη αναγνωση!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Κατρίνα..να σου πω την αλήθεια το έχω σκεφτεί και εγώ πολλές φορες!Ξέρεις ποσες φορές σκέφτηκα ότι θα μπορούσα να σιδερώσω ή να κάνω κάτι πιο αξιολόγο όσο είμαι στο μάμμυ ή γενικά στο ίντερνετ; Αλλά γίνεται;; Ειδικά το μάμμυ είναι πορωση!!:) Εγώ έχω αποκομίσει το εξής..στο φόρουμ αυτό και σε κάθε φόρουμ..μαζεύεται κάθε καρυδιάς καρύδι...!Οπότε το να προσπαθώ να ΄πείσω μια άγνωστη κοπέλα που δεν ξέρω καν πως σκέφτεται και πως λειτουργεί είναι ανώφελο. Οπότε λέω την γνώμη μου και τέλος. Μέχρι εκεί. Απο κει και πέρα θα συμφωνήσω πως ποτέ οι πρώτες εντυπώσεις δεν μπορούν να είναι και καθοριστικές...το διαπίστωσα πάρα πολλές φορές και τις περισσότερες φορές χάρηκα γιατί διαπίστωσα κάτι θετικό παρά αρνητικό.

Πάντως αμα μπορέσεις να κάνεις μαμμυ-αποτοξίνωση..πες το μου και μένα...τα πιάτα περιμένουν να πλυθουν τα καημένα!!!χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα η αποφαση ειναι οριστικη;:ohmy:

Βλεπεις ρε συ κ γω δε συμμετεχω,ομως παρακολουθω,κανε το ιδιο ειναι πιο ανωδυνο κ πιο ξεκουραστο!:P

Με εκανες κ εγραψα ειδες!:)

αντε διαβασε γρηγορα το βιβλιο κ μετα μπες να μας πεις το νοημα!:P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

Θεανώ εντυπώσεις εσύ παρελθοντικά επηζητούσες εκθιάζοντας τις επιτυχίες σου!:laugh: Δεν αναλύω...:P Θυμήσου...;)

Εγω??????????:blink:

Επιτυχιες??????????

Παρακαλω κ προκαλω να αναλυσεις... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρίνα χάρηκα που σε γνώρισα! Ελπίζω να μπαίνεις πού και πού να μαθαίνουμε τα νέα σου και τις υπαρξιακές ανησυχίες σου (χρυσό ή ασημί;). :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Baby ευχαριστώ για τη συνέχεια...Ευχαριστώ...Φιλιά!

Θάλεια...Μόνο εσύ θα μπορούσε να με πείσεις ε;;;Ευχαριστώ!Σε φιλώ!

Αλλά ούτε για ΠΜ!Από e-mail πλέον με τις φίλες...

Θεανώ γεια χρυσή μου...Δεν θα πάρω...Γιατί απλά δεν με ενδιαφέρει...

Κάποια στιγμή ίσως...Ανέμενε...

Τιρογαριδάκι μου...Φιλιά!Είσαι νεαρή;;;Αν είσαι μέχρι 25 υποκλίνομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα χάρηκα πολύ για τη "γνωριμία"!

Μου είσαι από τις πιο συμπαθείς παρουσίες στο μάμμυ.

Ευχομαι σε σένα και την Αλεξάνδρα σου τα καλύτερα!

Ίσως μαθαίνω κατα καιρούς νέα σου.

Σου στέλνω φιλιά. Αντίο! :) (Αν και αντιπαθώ ιδιαιτέρως τους αποχαιρετισμούς...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gia na apoxwreis sigoura exeis tous logous sou kai to sevomai apolyta!

Den tha sou pw na meineis giati tha einai anofelo,apla na mpaineis kamia fora na mathainoume nea sas! Mou eisai poly sympathis kai as mhn

exoume milisei kamia fora alla parakolouthw osa prolavainw kai egw...

Kai egw palia hmoun apo tis fanatikoteres me to mammy alla molis gennhsa th koroula mou ethesa alles rotaireotites.Sthn arxh htan dyskola na ksekolisw alla den efyga teleiws...Opote mporw mpainw kai diavazw ta nea sas. Sas filw mama kai korh! :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον με μπερδευεις με αλλη.:blink:

Οι δημοσιευσεις μου στο συγκεκριμενο φορουμ μετριουνται στα δαχτυλα κ το μονο που δεν εχω κανει ειναι να αυτοεκθειαζομαι αρα...με το να αφηνεις υπαινιγμους για μενα, το λιγοτερο, με προσβαλει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όμως επειδή θέλω και εγώ να αφήσω το στίγμα μου, χωρίς παρεξήγηση...:);)

για εντυπώσεις...:laugh:

Ναι...Η γνώση είναι δύναμη!Ακόμη και όταν πεθαίνεις, και όταν είσαι δούλος αυτή υπάρχει!

Αλλά οφείλουμε να συνυπάρχει με ταπεινότητα και ήθος...

Η μη κατοχή γνώσης αλλά και ήθους...Θεωρώ ότι δημιουργεί ΤΕΡΑΤΑ!Αυτά...;)

Κατερίνα:)

Στις νέες κοπέλες ιδιαιτέρως...:) Η γνώση όχι απόλυτα ως επιστήμη αλλά ως καλλιέργεια...Είναι εφόδιο...Εκ πείρας!

Και εργασία ποιοτική και σε δύσκολες καταστάσεις οχυρωμένες...

Φιλοσόφησα πάλι...:laugh:

Σας φιλώ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πεδίο ελεύθερο για όσες επιζητούν εντυπώσεις και υπόσταση!

Εγώ εγωίστικά θα αναφέρω ότι ναι δεν έχω ανάγκη αυτό!

Αυτοπροσδιορίζομαι, διαφωνώ, αντιπαρατίθεμαι αλλά δεν κακιώνω, δεν έχω προαίρεση ΠΡΟΒΟΛΗΣ!

Και αυτή η κοινωνία του φόρουμ έχει πολλά καρυδιάς-καρύδια...

Λίγο χρόνο και φανερώνονται...Εκτός αν υποκρίνονται!

Θέατρο προσωπικά απέφυγα...Κάλλιστα γινόταν και δύναμαι να είμαι η καλή και να είμαι αρεστή!

Αλλά ναι...Έχω άποψη!!!

Αφροδίτη,Τιρογαριδάκι γι'αυτό σας συμπάθησα πολύ!

Γεια τελευταίο και οριστικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να τα λέμε εμείς από κοντά, αλλά αλήθεια.. Η απουσία σου από το μαμμυ θα μου είναι ιδιαίτερα αισθητή! :(

Θα μου δανείσεις το βιβλίο όταν το τελειώσεις? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...